Chaves – Nacional 4:1 (kon.) | Marítimo – Tondela 2:0 (kon.) | Braga – Benfica 1:4 (kon.)
Boavista – Moreirense 3:1 (kon.)
Boavista FC
3:1 (1:0)
Moreirense FC
cz Nedeľa 28.04.2019, 21:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Primeira Liga • 31. kolo
    90+3. Rafik HALLICHE - 3:1

90+3
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec se to nepodaří. Míč centrovaný na zadní tyč propadl přes dva domácí hráče a jednoho hosta na RAFIKA HALLICHEHO, který se po žluté kartě před čtyřmi minutami nyní zapisuje do statistik i lepším písmem – opřel se z malého vápna do míče a nedal brankáři šanci.
    86. Federico FALCONE - 3:0

86
    Boavista právě vstřelila branku!
    Přímý volný kop z pravé strany poblíž lajny zatočil Alberto Bueno přímo do vápna, kde si nejlépe vyskočil FEDERICO FALCONE. Útočník Boavisty po dvou minutách na placu dává gól, hlavičkou se trefuje pod horní tyčku.
    81. Yusupha NJIE - 2:0

81
    Portský klub míří za záchranou. Již střela Gustava si zasloužila gól, ale po nápřahu z dvaceti metrů orazítkoval záložník Boavisty jen břevno. Jenže míč se odrazil přesně na dobíhajícího YUSUPHU NJIEHO, jenž už měl snadnou úlohu a míč doklepl do volné klece, jelikož Macedo se při snaze o zastavení Gustavovy střely prolétl vzduchem.
    26. Nwankwo OBIORA - 1:0

26
    Nyní už se domácí radují! Na hroz z pravé strany si naběhl k bližší tyči Fábio Espinho, čímž dokonale zmátl obranu Moreirense a ještě posunul míč za sebe. Zřejmě nacvičený signál, protože NWANKWO OBIORA přesně tohle čekal a hlavou usměrnil míč do sítě! Domácí jdou zaslouženě do vedení.