Ufa – FC Ural 4:1 (kon.) | Lok. Moskva – Jenisej 2:1 (kon.) | Zenit – Samara 4:2 (kon.)
FK Krasnodar – CSKA Moskva 2:0 (kon.)
FC Ufa
4:1 (1:1)
FC Ural
cz Nedeľa 28.04.2019, 10:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Domácí fotbalisté dokázali o své výhře rozhodnout ve druhém poločase, ve kterém vstřelili tři branky, Ural hrál dlouhou dobu bez Bryzgalova, který dostal v 59. minutě červenou. (12:33:44)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:8.

90+3

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    90+2. Sylvester IGBOUN - 4:1

90+2
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ve druhé ze tří nastavených minut chyboval hostující Denis Poljakov. Jeho špatný výkop získal SYLVESTER IGBOUN. Vylepšil si střeleckou pozici a tváří v tvář překonal brankáře soupeře. Ufa navyšuje své vedení.

89
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Živogljadov, přichází Alexandr Suchov.

88
    Vjačeslav Krotov autorem dalšího zakončení mezi tři tyče, a tak své umění musel předvést brankář hostujícího celku.

87
    Olivier Thill se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil kryje gólman Uralu.

84
    Nikolaj Dimitrov rozehrával volný kop. Jeho centr se sice snesl před branku, ale gólman dokázal vyboxovat.

81
    Hostující celek hraje aktivněji, nastěhoval se na útočnou polovinu, ale do střelecké pozice se zatím nepropracoval.
    79. Sylvester IGBOUN - 3:1

79
    Dmitrij Živogljadov vhazoval, jeho dlouhý hod protečoval Andrés Vombergar až k voilnému SYLVESTERU IGBOUNOVI, jehož zakončí do horní části branky bylo pro gólmana nechytatelné. Asistence: Andrés Vombergar.

77
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Sysujev, přichází Vjačeslav Krotov.
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Marco Aratore, přichází Nikolaj Dimitrov.

75
    Fotbalisté v červeném, tedy domácí, rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

74
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté hrají takticky velmi dobře.

71
    Ural vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Ufy byla pozorná a dokázala si poradit.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek hraje aktivněji, ale nyní se nemůže prosadit a vypracovat si výraznější šanci.

68
    Marco Aratore rozehrával hostující volný kop. Rána končí mimo branku, rozehrávat bude gólman.

Jan Prošek

Góly: 22. Vombergar, 52. Vaněk (pen.), 79. Igboun (Vombergar), 90+2. Igboun – 16. Bicfalvi (Aratore)

Karty:   59. Bryzgalov (URA)

FC Ufa: Bělenov – Živogljadov (89. Suchov), Nedelcearu, A. Nikitin, Jokić, Krugovoj – Sysujev (77. Krotov), Carp, Vaněk (54. O. Thill) – Vombergar, Igboun.
    Náhradníci: Akmurzin, Šafinskij – Alijev, Bezdenežnych, Bizjak, Krotov, Pucko, Salatić, Zasejev, Suchov, O. Thill, Alikin.

FC Ural: Godzjur – Kulakov, Harojan, Bryzgalov, Merkulov – Jemeljanov, Jegoryčev (55. Fidler) – Aratore (77. Dimitrov), Bicfalvi, El Kabir – Paňjukov (61. D. Poljakov).
    Náhradníci: Baklov – Bavin, Dancev, Dinga, Fidler, Katrič, Pogrebňak, Šanbijev, D. Poljakov, Dimitrov.