Ufa – FC Ural 4:1 (kon.) | Lok. Moskva – Jenisej 2:1 (kon.) | Zenit – Samara 4:2 (kon.)
FK Krasnodar – CSKA Moskva 2:0 (kon.)
FC Ufa
4:1 (1:1)
FC Ural
cz Nedeľa 28.04.2019, 10:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Domácí fotbalisté dokázali o své výhře rozhodnout ve druhém poločase, ve kterém vstřelili tři branky, Ural hrál dlouhou dobu bez Bryzgalova, který dostal v 59. minutě červenou. (12:33:44)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:8.

90+3

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    90+2. Sylvester IGBOUN - 4:1

90+2
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ve druhé ze tří nastavených minut chyboval hostující Denis Poljakov. Jeho špatný výkop získal SYLVESTER IGBOUN. Vylepšil si střeleckou pozici a tváří v tvář překonal brankáře soupeře. Ufa navyšuje své vedení.

89
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Živogljadov, přichází Alexandr Suchov.

88
    Vjačeslav Krotov autorem dalšího zakončení mezi tři tyče, a tak své umění musel předvést brankář hostujícího celku.

87
    Olivier Thill se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil kryje gólman Uralu.

84
    Nikolaj Dimitrov rozehrával volný kop. Jeho centr se sice snesl před branku, ale gólman dokázal vyboxovat.

81
    Hostující celek hraje aktivněji, nastěhoval se na útočnou polovinu, ale do střelecké pozice se zatím nepropracoval.
    79. Sylvester IGBOUN - 3:1

79
    Dmitrij Živogljadov vhazoval, jeho dlouhý hod protečoval Andrés Vombergar až k voilnému SYLVESTERU IGBOUNOVI, jehož zakončí do horní části branky bylo pro gólmana nechytatelné. Asistence: Andrés Vombergar.

77
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Sysujev, přichází Vjačeslav Krotov.
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Marco Aratore, přichází Nikolaj Dimitrov.

75
    Fotbalisté v červeném, tedy domácí, rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

74
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté hrají takticky velmi dobře.

71
    Ural vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Ufy byla pozorná a dokázala si poradit.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek hraje aktivněji, ale nyní se nemůže prosadit a vypracovat si výraznější šanci.

68
    Marco Aratore rozehrával hostující volný kop. Rána končí mimo branku, rozehrávat bude gólman.

66
    Arťom Fidler zakončoval z velké dálky, jeho projektil sice brankář kontroloval, ale zasahovat vůbec nemusel.

65
    Domácí celek se sice dostal do povedení, ale od pokutového kopu Vaňka na výraznější šanci čeká. Navíc hraje proti deseti soupeřům.

64
    Olivier Thill hraje velmi dobře, jeho další rána byla z dobré pozice, ale brankář Uralu dokázal zasáhnout.

61
    Olivier Thill znovu zakončuje u dobré pozice, jeho rána však končí mimo branku.

61
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Andrej Paňjukov, přichází Denis Poljakov.
    59. Červená karta

59
    Červenou kartu dostává Sergej Bryzgalov (FK Ural).

58
    Olivier Thill. nově příchozí hráč se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí nad brankou.

57
    Andrej Paňjukov byl nachytaný v postavení mimo hru.

55
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Andrej Jegoryčev, přichází Arťom Fidler.

54
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ondřej Vaněk, přichází Olivier Thill.
    52. Ondřej VANĚK - 2:1

52
    Domácí celek měl k dispozici pokutový kop, který s jistotou proměnil ONDŘEJ VANĚK. Jeho rána končí přesně v horní části branky.
    52. Penaltový zákrok.

52
    Hostující celek fauloval v pokutovém území, pokutový kop pro domácí celek.

51
    Sylvester Igboun vypálil a jeho ránu kryje brankář.

49
    Ural kombinuje na útočné polovině hrací plochy, Ondřej Vaněk byl faulovalný soupeřem. Míč tedy bude mít domácí celek.

48
    Varazdat Harojan rozehrává od své branky.

47
    Zdá se, že v nezměněných sestavách pokračují oba celky ve druhém poločase.

46
    Andrés Vombergar se propracoval do střelecké pozice, jeho rána pálil mimo branku.

46

První poločas přinesl dvě branky, hosté se dostali do vedená, následně dokázala Ufa vyrovnat. Díky tomu platí po prvním poločase vyrovnaný stav 1:1.

45+1

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, domácí celek se pokouší otočit skóre, ale na výraznější šanci zatím čeká.

44
    Ural vhazuje na útočné polovině, do šance se nepropracoval.

43
    Eric Bicfalvi zakončoval z velmi dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář domácího mužstva.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím jsme viděli dvě branky.

39
    Othman El Kabir pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář mimo, následně obránci zajistili autové vhazování.

39
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Fanoušci mnoho fotbalové krásy k vidění není.

37
    Marco Aratore centroval před branku, jeden z hráčů v červeném odvrátil na aut. Denys Kulakov rychle uvedl míč do hry.

36
    Marco Aratore zkoušel dlouhým pasem vyslat do brejku spoluhráče, ale obrana Ufy si dokázala zodpovědně poradit.

35
    Eric Bicfalvi zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho rána však deset minut před koncem druhé poloviny končí mimo branku.

33
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

30
    Sylvester Igboun se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Jaroslav Godzjur.

30
    Olivier Thill se dostal ke střele z pokutového území, jeho rána byla zblokovaná.

29
    Domácí celek se usadil na polovině soupeře, několikrát vybojoval autové vhazování, ale do výraznější šance se Ufa dostat nedokázala.

27
    Jeden z domácích hráčů zakončoval rychlou akci svého celku, míč však končí mimo branku.

26
    Hostující celek hraje nyní aktivněji, ale od vyrovnávající branky na výraznější šanci čekáme.
    22. Andrés VOMBERGAR - 1:1

22
    Domácí celek dokázal poměrně rychle odpovědět a vyrovnat. Po centru před branku se k míči dostal neobsazený ANDRÉS VOMBERGAR, který překonal hostujícího brankáře.

22
    Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, Sergej Bryzgalov zakončoval a jeho ránu zblokoval obránce.

21
    Ondřej Vaněk rozehrával volný kop. Jeho rána jen o malý kousek minula branku. ,

19
    Varazdat Harojan fauloval soupeře, rozehrávat tak bude z dobré pozice domácí celek,
    16. Eric BICFALVI - 0:1

16
    Ural právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, Marco Aratore rozehrával volný kop, centr se snesl před branku a zakončoval nepokrytý ERIC BICFALVI. Asistence: Marco Aratore.

15
    Marco Aratore rozehrával volný kop.

13
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, hostující celek má míč pod kontrolou.

11
    Denys Kulakov zakončoval stabilní tlak v před brankou soupeře. Jeho rána končí mimo.

11
    Hostující celek rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a odvrátila na rohový kop.

9
    Dmitrij Sysujev zakončoval z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář.

7
    Marco Aratore byl nachytaný v postavení mimo hru, akce hostujícího celku končí.

4
    Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, následně musel zasahovat brankář Uralu. Ten si s míčem poradil.

3
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a zastavila akci soupeře.

2
    Dmitrij Živogljadov rozehrával od své branky, míč se dostal na útočnou polovinu, ale Ufa nedokázala nic vymyslet.

1
    Domácí hrají v červeném, hosté v bílém.

1

FC Ufa: Bělenov – Živogljadov, A. Nikitin, Alikin, Nedelcearu, Jokić – Carp, Vaněk, O. Thill – Sysujev, Igboun.
    Náhradníci: Akmurzin, Šafinskij – Alijev, Bezdenežnych, Bizjak, Krotov, Pucko, Salatić, Zasejev, Suchov.

FK Ural: Godzjur – Kulakov, D. Poljakov, S. Strandberg, Merkulov – Dimitrov, Jemeljanov, Jegoryčev, El Kabir – Bicfalvi – Paňjukov.
    Náhradníci: Baklov – Bavin, Dancev, Dinga, Fidler, Katrič, Pogrebňak, Šanbijev..

FC Ufa odehrála 24 zápasů s bilancí 4-10-11 a získala 22 bodů. V tabulce ligy je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila si s Rostovem 1.0. Nestačila na Arsenal Tulu 1:2. Remizovala s CSKA Moskvou 2:2, Jenisej 0:0 a Kazaní 1:1.

FK Ural odehrál 25 zápasů s bilancí 9-6-10 a získal 33 bodů. V tabulce je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Jenisejí 3:2, Kazaní 2:1 a Samarou 1:0. Nestačil na Rostov 1:2 a remizoval s Arsenalem Tula 0:0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Ufa a FK Ural.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Jan Prošek

Góly: 22. Vombergar, 52. Vaněk (pen.), 79. Igboun (Vombergar), 90+2. Igboun – 16. Bicfalvi (Aratore)

Karty:   59. Bryzgalov (URA)

FC Ufa: Bělenov – Živogljadov (89. Suchov), Nedelcearu, A. Nikitin, Jokić, Krugovoj – Sysujev (77. Krotov), Carp, Vaněk (54. O. Thill) – Vombergar, Igboun.
    Náhradníci: Akmurzin, Šafinskij – Alijev, Bezdenežnych, Bizjak, Krotov, Pucko, Salatić, Zasejev, Suchov, O. Thill, Alikin.

FC Ural: Godzjur – Kulakov, Harojan, Bryzgalov, Merkulov – Jemeljanov, Jegoryčev (55. Fidler) – Aratore (77. Dimitrov), Bicfalvi, El Kabir – Paňjukov (61. D. Poljakov).
    Náhradníci: Baklov – Bavin, Dancev, Dinga, Fidler, Katrič, Pogrebňak, Šanbijev, D. Poljakov, Dimitrov.