Toronto – Boston 3:2 (kon.) | Carolina – Washington 5:0 (kon.) | Dallas – Nashville 2:3 (kon.)
Colorado – Calgary 6:2 (kon.)
Colorado Avalanche
6:2 (3:0, 2:1, 1:1) Stav série: 2:1
Calgary Flames
cz Utorok 16.04.2019, 04:15 • Pepsi Center, Denver • Play-off NHL • Štvrťfinále Z. konferencie

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Calgary šlo i ve druhém utkání série proti Coloradu na led v rolích favoritů, a ještě tři minuty před závěrečnou sirénou vedlo. Jenže pak se trefil Compher, díky němuž se šlo za stavu 2:2 do prodloužení. A v něm byly šťastnější Laviny, které zásluhou MacKinnona ukořistily první výhru a srovnaly sérii na 1:1.
    Calgary věří, že i na ledě soupeře bude mít své příznivce

Třetí zápas se bude konat na ledě Colorada, které je po povedeném vystoupení v Kanadě spokojené a věří, že to byla pomyslná první vlaštovka k zaskočení vítězů Západní konference. Ve třetím utkání je zatím velmi nejistý start Samuela Girarda. Obránce týmu opustil během druhého zápasu ledovou plochu se zraněním v horní polovině těla, konkrétně ramene a až během pondělního odpoledne se bude rozhodovat, jestli půjde do hry nebo zůstane na tribuně.

Pro Avalanche by to pochopitelně byla ztráta, kterou by mohli nahradit nasazením Caleho Makara, vítěze Hobey Baker Award pro nejlepšího hráče amerického univerzitního hokejového mužstva, který podepsal o víkendu tříletý vstupní kontrakt.
    Colorado podepsalo vstupní kontrakt s univerzitním hokejistou Cale Makarem, držitelem prestižní Hobey Baker Award

Hosté naopak věří, že v dalším zápase se vrátí na vítěznou vlnu a potvrdí, že proti Coloradu se jim nadmíru daří. Flames vyhráli hned čtyři z pěti vzájemných zápasů v této sezoně.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Makar, Nemeth – Kerfoot, MacKinnon, Landeskog – Rantanen, Söderberg, C. Wilson – Calvert, Brassard, Nieto – Compher, Jost, G. Bourque.

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – R. Andersson, Giordano, Hamonic, Hanifin, Brodie, Fantenberg – E. Lindholm, Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Neal, Jankowski, S. Bennett – Hathaway, D. Ryan, Mangiapane.

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Barton, Pancich.

Mladík Cale Makar dnes debutuje v NHL.

00:01

00:05
    Kotouč hned po vhazování končí na střídačce jednoho z týmů.

00:37
    Hosté se tlačí do útočného pásma, Elias Lindholm od modré čáry nezamířil přesně.

00:51
    Na druhé straně kluziště vysílá první střelu na branku Colin Wilson. Brankář Smith vyráží.

01:30
    Barrie napřed zastavil před svou brankou střelu Frolíka a rozehrál rychlý kontr, na jeho konci Soderberg protáhl brankáře Smitha.

02:01
    Sražená střela Nieta končí v ochranné síti.

02:16
    Zakázané uvolnění Calgary.

02:41
    Colorado doráží na své soupeře, kterým se nedaří dostat puk z pásma, a tak vyhazují opět na zakázané uvolnění.

03:17
    Hathaway se parádně dostal přes obránce u modré čáry a s pukem se stočil z levého kruhu až před brankoviště. Grubauer jeho zakončení chytá.

03:52
    Hanifinovu ránu od modré čáry Grubauer také likviduje a znovu přerušuje hru.

03:52
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., krosček).

04:10
    Backlund v útoku trefili vnější část tyče Grubauerovy klece a Colorado následně vyhazuje puk.

04:52
    Následovala další dvě vyhození.

05:20
    Krátký nápor Calgary na branku soupeře, ale na Grubauera puk neprošel. Domácí navíc znovu rychle vyhazují.

05:52

06:14
    Rychlý útok MacKinnona, který si najížděl do útoku středem, mírně na levé straně a při zakončení těsně minul levou tyč Smithovy klece.

07:11
    Další útok MacKinnona, který nabral neskutečnou rychlost a Calgary se ho daří zastavit jen za cenu faulu.

07:11
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Oscar Fantenberg – 2 min., hákování).

07:11
    Komerční přestávka.

07:11
    Navíc byl oznámen během komerční pauzy ještě jeden trest! Calgary totiž mělo na kluzišti o jednoho hráče víc a dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Bude hrát dvě minuty ve třech!

07:39
    Barrieho střelu se snažil dorazit Landeskog, ale Smith tlaku odolal a přerušuje hru.

08:04
    Barrie vypálil od modré čáry, Smith vyráží. Tlak Colorada pokračuje.

08:26
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku! NATHAN MACKINNON zpoza pravého kruhu přes clonu spoluhráče poslal přesnou střelu pod horní tyčku Smithovy branky! Asistence: Tyson Barrie, J.T. Compher.
    08:26 Nathan MACKINNON - 1:0

08:26
    Pokračuje klasická přesilovka pěti proti čtyřem.

08:33
    Brodie vyhazuje přes celé kluziště až na Grubauera.

09:08
    Wilson se dočkal mezi kruhy přihrávky, pohotovou střelu Smith vyráží.

09:11

10:01
    Avalanche zůstávají nadále velmi aktivní. Compher usměrnil prudký puk na branku soupeře, Smith si s ním poradil.

10:20
    Flames vyhazují na zakázané uvolnění.

11:02
    Grubauer měl po delší době práci. Puk zastavuje a přerušuje hru. Komerční pauza.

11:07
    Po vhazování se k rychlé střele z pravého kruhu prodral Neal, Grubauer opět přerušuje hru.

11:50
    Colorado vyváží puk ze svého pásma a vyráží do útoku.

12:17
    Cale Makar se dostal ke své první střele, ale byl zablokován Lindholmem.

12:45
    Smith si lapačkou vychutnal vysokou střelu od modré čáry a přerušuje hru.

13:03
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 2 min., držení).

13:26
    Rychlá souhra s přihrávkou od jednoho mantinelu k druhému a střela Rantanena. Smith vyráží.

13:34
    Domácí využívají podruhé v utkání přesilovku. Blesková sehrávka od Landeskoga na pravou stranu k Rantanenovi, který z první poslal prudký pas na levou stranu k NATHANU MACKINNONOVI, jenž dokázal prostřelit přesouvajícího se Smitha na bližší tyči, kde našel mezeru mezi jeho rukou a betonem. Asistence: Mikko Rantanen, Gabriel Landeskog.
    13:34 Nathan MACKINNON - 2:0

13:51

14:45
    Oba týmy se nahání po celé délce kluziště. Usadit se v útočném pásmu se teď nedaří ani jednomu.

15:17
    Hamonic zblokoval střelu Bourqua z prostoru mezi kruhy.

15:39
    Po střele Rantanena od modré čáry Smith přerušuje hru. Komerční pauza.

16:02
    To už je pro Calgary hodně nepříjemné! Ale obrovská radost pro CALE MAKARA, který při svém debutu v NHL, a zároveň play off, vsítil svůj premiérový gól! Mladý obránce se prodral až mezi kruhy, a i když byl v obležení hráčů Calgary, povedlo se mu trefit puk mezi Smithovy betony. Asistence: Nathan MacKinnon, Alexander Kerfoot.
    16:02 Cale MAKAR - 3:0

16:10
    Avalanche se dopouští zakázaného uvolnění.

16:28
    Hostující Monahan nedokázal usměrnit svou střelu zpoza levého kruhu na branku. Trefil jen zadní mantinel.

17:40
    Domácí Barrie vyslal dělovku od modré čáry, ale také jen na zadní mantinel.

18:00
    Makar ve vlastním pásmu bravurně obral útočícího hráče Calgary o puk a posílá ho mimo své pásmo.

18:25
    Vhazuje se přes Smithem, který zastavil další nápor domácích na svou branku.

18:58
    Monahan parádní přihrávkou našel na středu rozjetého Gaudreaua, ale ten prováhal dobrou chvíli ke střele a vůbec se k zakončení nedostal.

19:28
    Tvrdá střela od levého mantinelu přinutila Smitha znovu přerušit hru.

19:33
    A ještě jedno přerušení. Zadorova Smith také vychytal. Po hvizdu se do přetlačované a drobné strkanice dostali Nieto s Brodiem. Ale vylučovat se nebude.

20:00

První třetina je u konce a je nutné podotknout, že Colorado v ní bylo dominantní. Své soupeře domácí přestříleli 22-8, ale především na góly vedou 3:0. Ráz zápasu tvořily přesilovky, které Avalanche využili hned dvě. V té první se jednalo dokonce o dvojnásobnou početní převahu a oba přesilovkové góly zaznamenal MacKinnon. Svou chvíli slávy si užil i debutující Cale Makar, který po několika dobrých obranných akcích, byl také autorem třetího gólu, při kterém se dostal do obklíčení tří hokejistů Calgary. A přesto skóroval.

Další třetina začne přibližně v 05:14.

20:01

20:25
    První útok druhé třetiny si připsali na vrub hokejisté Calgary. Matthew Tkachuk střílel z ostrého úhlu a Grubauera nezaskočil.

20:33
    Rozhodčí přerušil hru. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

20:39
    Rychlý průnik hostů do útoku, Giordano zpoza kruhu trefil dobře postaveného brankáře Grubauera.

21:27
    Flames jsou ve druhé třetině hodně aktivní a snaží se o rychlý gól. Monahan byl zablokován Johnsonem v levém kruhu.

22:14
    Hra se přesunula na druhou stranu ledu, kde Bourque neprostřelil bránícího Jankowskiho.

22:47
    Rychlou přihrávku od levého mantinelu Bourque před brankovištěm protečoval směrem na branku. Smith ramenem vyráží nebezpečný puk.

22:59
    Další průnik domácích před brankoviště, Josta Smith vychytal a už raději přerušil hru.

23:25
    Hosté vyhnali své soupeře z pásma, za brankou domácích rozehrával Grubauer.

24:23
    Gaudreau zkoušel štěstí z pravého kruhu, ale byl zblokován.

24:42
    Ránu Comphera od modré čáry dokázal Smith úspěšně vyrazit. Krátce poté končí puk mezi diváky a hra je přerušena.

25:27
    Flames se v útoku neprosadili, k puku se opět dostává domácí elitní formace.

26:07
    Landeskog měl před Smithem obrovskou šanci. První střelou si brankáře položil, ale dorážku z bekhendu nedokázal poslat přes beton Smitha. Hra pokračovala a tlak zakončil Zadorov ránou od modré. Mike Smith další z řady těžkých úkolů zvládl. Nikdo by se nemohl divit, kdyby Colorado dalo o takové tři góly víc.

26:07
    Komerční pauza.

26:28
    Smith se po ráně od modré nemohl dlouho zorientovat a najít puk. Zadorovův projektil vyrazil jen před sebe a se štěstím vykryl i dorážku Landeskoga.

26:54
    Hra je za brankou Calgary přerušena. Bude se podruhé vylučovat na straně domácích. Dvě minuty za hrubost dostal Andrighetto.

27:15
    Domácí rychle vyhazují.

27:51
    Domácí vstřelili gól v oslabení! Ian Cole vyrazil do úniku, který se nepodařilo obraně Calgary zastavit. Smith jeho střelu z pravé strany sice vyrazil, ale pouze k MATTU NIETOVI do levého kruhu. A Nieto, i přes skákajícího Smitha, dorazil puk do sítě. Asistence: Ian Cole, Erik Johnson.
    27:51 Matt NIETO - 4:0

28:34
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté korigují a využívají přesilovku! SAM BENNETT sice promáchl hokejkou, ale nohou, kterou stál na ledě, se mu podařilo prudkou přihrávku Anderssona usměrnit do branky. Úmysl kopnout puk nebyl a gól platí. Asistence: Rasmus Andersson, Mikael Backlund.
    28:34 Sam BENNETT - 4:1

29:26
    Brodieho nahození od modré čáry šlo výrazně mimo Grubauerovu branku. K puku se dostávají domácí.

29:37
    Rychlý kontr domácích, puk přihrál MacKinnon na levou stranu, odkud Zadorov vyslal dělovou ránu do zadního mantinelu.

29:47
    Hra je přerušena, Grubauer chytá Nealův bekhend. Hodně rychlá pasáž hry, kdy se puk přeléval ze strany na stranu.

29:58
    A další rychlý protiútok domácích. Wilson mezi kruhy na Smitha nevyzrál, obránce nechal za sebou.

30:17
    Giordano sráží střelu soupeře do ochranné sítě. Komerční přestávka.

30:41
    V útoku se objevili hosté. Andersson ale od modré míjí Grubauerovu klec.

31:23
    Flames se vrátili před Grubauera. Ten musel čelit nepříjemné střele Backlunda zpoza kruhů.

31:33
    Další střela na Grubauera, kterou vyslal tentokrát Andersson. Tato herní pasáž patří Calgary, kterému se ale nedaří navázat na přesilovkový gól Bennetta.

32:05
    Kotouč vyletěl do hlediště a hra musí být přerušena.

32:27
    Grubauer má puk ve své moci. Před jeho brankovištěm dochází ke strkanici Jankowskiho s jedním ze soupeřů.

32:50
    Rychlý průnik hráčů Calgary, ale ani nadvakrát se nepodařilo Monahanovi Grubauera překonat.

32:58
    Co se nepovedlo Calgary, to z rychlého protiútoku zvládl MIKKO RANTANEN, který si najížděl na středu a po přihrávce Wilsona z levého křídla propálil Smitha, který se marně snažil po letícím puku natáhnout. Asistence: Colin Wilson.
    32:58 Mikko RANTANEN - 5:1

33:22
    Backlund je dnes při střelecké chuti, ale ani tentokrát na Grubauera nevyzrál. Byla to nějaká pátá střela švédského útočníka.

33:51
    Na druhé straně ledu Smith musí přerušit hru. Čelil už 35. střele Colorada.

34:45
    Hokejisté Colorada si dělají s obranou soupeře, co se jim zamane. Opět přišla přihrávka z křídla na rozjetého hráče na středu a Smith měl štěstí, že byl dobře postaven proti protečovanému puku od Nieta.

35:04
    Po ráně Bourqua od modré přerušuje hostující brankář hru. Komerční přestávka.

35:39
    Snaha o rychlý protiútok Coloradu tentokrát nevyšla. Přihrávka na střed byla hodně nepřesná a puku se zmocnila hostující obrana.

36:16
    Velká šance Calgary, v níž se objevil i Frolík. Ten přihrál do pravého kruhu Backlundovi, jehož střelu zastavil svým ramenem Landeskog, který klečel v Grubauerově brankovišti! Akce hostů pokračovala, až nakonec Grubauer skočil po letícím puku a čapl ho do lapačky.

36:16
    Po přerušení hry došlo ke strkanici a dvě minuty za nesportovní chování vyfasoval hostující Tkachuk.

36:29
    Hosté vyrazili v oslabení do útoku, ale Jankowski byl zblokován v levém kruhu Jostem.

36:55
    Hostům se daří vyhodit puk a nedovolit Coloradu přesilovkovou kombinaci.

37:30
    I další útok byl odvrácen.

37:59
    MacKinnon zpoza levého kruhu těsně minul branku Smitha. Puk se odráží až do středního pásma.

38:06
    Postavení mimo hru domácích.

38:16

38:40
    Bude se pro změnu vylučovat na straně Colorada. A publiku se to vůbec nelíbí.

38:40
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., hrubost).

38:55
    A je po přesilovce. Calvert, který se vydal v oslabení do útoku, byl zasažen hokejkou do Backlunda do obličeje. A na rtech Calverta je krev, což znamená v součtu 4 minuty pro Backlunda...

39:16
    Smith zastavil rychlý průnik MacKinnona až před brankoviště. MacKinnon mohl přihrávat na levé křídlo, ale rozhodl se střílet sám. Pro Smitha možná štěstí.

39:49
    Jak zastavil Smith tuhle dorážku Johnsona je téměř zázrak. Brankář Calgary pouze reflexivně v pádu máchl rukou a puk se mu podařilo vyrazit vysoko do vzduchu. Jen centimetry dělily Colorado od dalšího gólu.

39:53
    Landeskog se provinil podrážením. Calgary bude hrát ve čtyřech proti třem.

40:00

Je za námi další divoká třetina velmi atraktivního zápasu mezi Coloradem a Calgary. Domácí vyhráli prostřední část 2:1 a zvýšili na 5:1, přičemž by nebylo vůbec divu, kdyby měli o tři nebo čtyři góly více. Závěr třetiny byl hodně rozkouskovaný kvůli vyloučením. A situace je takováto:

Calgary bude hrát ještě 40 vteřin přesilovku 4 na 3. Poté se bude hrát 73 vteřin ve čtyřech a poté bude ještě zbývat Coloradu 62 sekund přesilovky 5 na 4, jelikož Backlund byl vyloučen na 4 minuty.

Další třetina začne přibližně v 06:16.

40:01

40:30
    Pokračuje přesilovka Calgary 4 proti 3.

40:40
    Colorado je ve čtyřech a vyráží do útoku!

40:54
    Prvotní útok Colorada sice zastavila tyč, kterou napálil Nietto, ale akce domácích pokračovala a Coleovu prudkou přihrávku od modré usměrnil mezi tři tyče v mezikruží ERIK JOHNSON! Asistence: Ian Cole, Matt Nieto.
    40:54 Erik JOHNSON - 6:1

41:09
    Hosté okamžitě odpovídají! TJ BRODIE je autorem branky, když přihrávku Hanifina mezi kruhy usměrnil ze vzduchu za záda Grubauera, který nestihl na protečovaný puk zareagovat. Asistence: Noah Hanifin, Sean Monahan.
    41:09 TJ BRODIE - 6:2

41:46
    Bennettovu střelu sráží obránce Makar do ochranné sítě.

41:53
    Začíná zkrácená přesilovka Colorada.

42:27
    Postavení mimo hru Colorada.

42:55
    Backlund je zpět na ledě a hraje se v plném počtu na obou stranách.

43:18
    Právě Backlund se tlačil ke střele, puk mu byl sražen do ochranné sítě.

44:14
    Jost se dostal do obrovské šance, když po najetí ze strany před brankoviště předvedl výtečnou kličku do bekhendu a obešel tak brankáře. Jenže byl faulován a nepodařilo se mu zakončit.

44:14

44:39
    Smith zastavit střelu Rantanena z mezikruží a přerušil hru.

44:50
    Další střela Colorada. Tentokrát od modré čáry, Smith znovu přerušuje.

45:30
    Obrovský tlak Colorada! Smith vykryl střelu z voleje MacKinnona, poté si pohlídal možnou dorážku a následně mu spoluhráč pomohl svým tělem při další ráně z první z levého kruhu!

45:34
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Colin Wilson – 2 min., podrážení).

45:34
    Hraje se ve čtyřech.

46:14
    Začíná 80 sekund trvající přesilovka Calgary. Puk je v jejich obranném pásmu.

46:40
    Tvrdý Giordanův projektil od modré neprošel přes obránce mezi kruhy. Domácí následně vyhazují puk.

47:12
    Calgary už bylo ve středním pásmu a je pískáno postavení mimo hru.

47:12
    Napětí na ledě by se dalo krájet. Po hvizdu došlo ke strkanici, poté k šarvátce přes rozhodčího, který nechtěl bitku připustit, protože už byly vášně zklidněny, ale Bennett i přes něho dal pěstí zpacifikovanému Calvertovi. A tresty budou padat ostré.

47:12
    Calvert dostává dvě minuty za hrubost, Bennett vyfasoval trest na dvě minuty za hrubost a desetiminutový osobní trest.

47:34
    Colorado hraje v plném počtu. Hraje se v pěti na obou stranách, tresty Calverta a Bennetta se pro hru vynulovaly, avšak platí.

47:41
    Smith chytá střelu Colea a přerušuje hru. Komerční pauza.

48:01
    Hamonic vypálil od modré, domácí brankář puk vyráží.

49:10
    Tempo hry se mírně uklidnilo, není tak rychlé jako na začátku třetí třetiny. Dá se ale očekávat ještě takřka bezhlavá snaha Calgary o zdramatizování zápasu.

49:29
    Jenže si hosté musí dávat pozor na zadní vrátka. Johnson z prostoru před brankovištěm ohrozil Smitha.

50:14
    Na druhé straně kluziště Jankowski střelou od modré přinutil Grubauera k zákroku.

51:06
    Hra je přerušena po střele Frolíka, kterou Grubauer chytá. Jenže po hvizdu se spolu Tkachuk s Landeskogem poprali, až skončili na ledě. Rozhodčí trochu ztrácí kontrolu nad zápasem.

51:06
    Komerční přestávka. Po ní se dozvíme tresty.

51:06
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost). Trest odpyká Andrew Mangiapane.
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., hrubost).

51:06
    Tkachuk dostal ještě osobní desetiminutový trest. Colorado bude hrát dvě minuty přesilovku.

51:33
    Smith vyráží střelu od modré až do ochranné sítě.

51:40
    Hostům se po vyhraném buly daří vyhodit puk přes všechny čáry.

52:30
    Flames se v tomto oslabení dobře brání.

53:06

53:24
    Domácí Johnson střílel od modré, Smith vyráží puk.

53:48
    Giordanovu střelu brankář Grubauer vyrazil před sebe, kde se k dorážce tlačil Monahan. I jeho zakončení Grubauer vyráží.

54:06
    Další rána Giordana od modré končí jen na zadním mantinelu.

55:16
    Grubauer drží puk ve své moci a přerušuje hru. Komerční pauza.

55:16
    Znovu se vylučuje. Domácí Zadorov během komerční pauzy dostal dvě minuty za hrubost a k tomu 10 minut osobní trest. K tomu dostává Hathaway 10 minut osobní trest, ale bez dalšího vyloučení, takže si Calgary zahraje přesilovku.

55:25
    Avalanche vyhazují puk ze svého pásma.

56:10
    Domácí se znovu osvobozují.

56:30
    Colorado se zatím velmi dobře v oslabení brání a nepouští soupeře do šance.

57:16

57:24
    Velká šance Calgary, kterou Grubauer musel hasit dokonce vsedě, ale puk za jeho záda se hostům nepodařilo protlačit. Gaudreau měl před sebou velkou část odkryté klece, ale domácí gólman se senzačně natáhl a puk vyrazil.

58:10
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci.

58:55
    Souhra Josta a Barrieho skončila střelou prvně jmenovaného. Smith puk vyráží.

59:10
    Vzápětí už hostující brankář musí přerušit hru.

59:40
    Domácí publikum slaví drtivé vítězství, místo zakázaného uvolnění Colorada se brankář Smith vydal za branku, už se mu nechce zápas prodlužovat.

Máme za sebou pořádnou hokejovou divočinu, během které padlo 8 gólů a bylo uděleno 76 trestných minut, včetně tří desetiminutových osobních trestů. Z vítězství se radují domácí hokejisté Colorada, kteří o svém triumfu rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Calgary, které dalo jen dvě branky, se už dotáhnout nedokázalo a naopak puky v jejich brance se nadále kupily.

Vítězný gól, tedy ten rozdílový, zaznamenal obránce Cale Makar, který dnes debutoval v NHL. Jeho první zápas v nejslavnější lize světa se mu více než vydařil a stal se prvním hráčem v historii Colorada, který při debutu během play off zaznamenal kanadský bod.

Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:09

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (07:04:43)

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 9. MacKinnon (Barrie, Compher), 14. MacKinnon (Rantanen, Landeskog), 17. Makar (MacKinnon, Kerfoot), 28. Nieto (Cole, E. Johnson), 33. Rantanen (C. Wilson), 41. E. Johnson (Cole, Nieto) – 29. S. Bennett (R. Andersson), 42. Brodie (Hanifin, Monahan)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson (A), Cole, Barrie, Zadorov, Makar, Nemeth – Kerfoot, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Rantanen, Söderberg, C. Wilson – Calvert, Andrighetto, Nieto – Compher, Jost, G. Bourque.
    Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – R. Andersson, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, Brodie, Fantenberg – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund (A), Tkachuk – Neal, Jankowski, S. Bennett – Hathaway, D. Ryan, Mangiapane.

Rozhodca: Hebert, Kozari – Barton, Pancich

Diváci: 18098