Bochum – Hamburger 0:0 (kon.) | Union Berlín – Paderborn 1:3 (kon.) | Darmstadt – Regensburg 1:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
1:1 (0:0)
SSV Jahn Regensburg
cz Sobota 30.03.2019, 13:00 • Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt • 2. nemecká Bundesliga

Ode mě to již bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty. (14:56:36)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:18.

Dnešní utkání dvou celků, kteří jsou blízko v tabulce, končí nerozhodně 1:1.

Úvodní část duelu branku nepřinesla. Zpočátku byli aktivnější hostující fotbalisté, ale zhruba od 10. minuty převzali otěže hry domácí, kteří měli několik dobrých příležitostí k otevření skóre zápasu. Brankář Philipp Pentke však podával velice dobrý výkon a držel Jahn Regensburg nad vodou.

Do druhé půle vstoupili hráči Darmstadtu ještě aktivněji a v 55. minutě šli po zásluze do vedení. Výborný centr Hellera uklidil do brány Serdar Dursun. A když poté Heller nevyužil obrovskou šanci, litoval toho. V 69. minutě totiž Andreas Geipl krásnou ranou pod břevno vyrovnal na konečných 1:1. Oba týmy ještě měly možnosti se prosadit, ale už je využít nedokázaly.

90+4

90+4
    Na druhé straně střílený centr z pravé strany vyboxoval Heuer Fernandes do bezpečí, zápas tak skončí nerozhodně!

90+3
    Málem se to podařilo! Joevin Jones poslal znovu velice dobrý centr, který hlavičkoval kapitán Marcel Franke. Naštěstí pro Regensburg ale mířil nepřesně.

90+2
    Z něj nic nevymysleli, ale krátce nato přichází další. Urvou modrobílí ještě vítězství?

90+2
    Velký rozruch před brankou Philippa Pentkeho! Po odrazu míče zakončoval Wurtz, který si při zpracování zřejmě pomohl rukou. To sudí ale přehlédl a domácí tak můžou zahrávat další rohový kop.

90+1
    V Darmstadtu nám už začalo tříminutové nastavení a domácí v jeho úvodu vyrazili do akce po levém křídle, z níž Dursun vybojoval roh.

90
    Po zajímavém centru do vápna hlavičkoval Marco Grüttner, podle rozhodčího si ale pomohl faulem.

90
    Naposledy střídá také Regensburg. Autora krásné vyrovnávací branky Andrease Geipla nahrazuje Adrian Fein.

89
    Maximilian Thalhammer byl faulován v souboji s Höhnem, rozhodčí tak přerušil hru a na hřiště míří lékaři.

89
    Z rohu se domácí mohli dostat znovu do vedení! Joevin Jones vyslal velice dobrý centr, na který si naskočil Marcel Franke, ale balon poslal bohužel pro modrobílé nad bránu.

88
    Nebezpečné akce v podání domácích! Přinesly nakonec rohový kop, ale takto si Regensburg při bránění rozhodně nemůže počínat. Jahn měl poměrně štěstí, že pokus Wurtze byl zblokovaný.

87
    A právě Marvin Mehlem nyní odchází ze hřiště. Nahrazuje ho Johannes Wurtz, Darmstadt má tedy dostřídáno.

86
    Z dálky své střelecké štěstí zkusil Marvin Mehlem, ale ani on nevyzrál na gólmana protějšího celku. Pentke byl na správném místě.

86
    Na druhé straně Sargis Adamjan nabil na volej Geiplovi, kterému se střela zpoza vápna nepovedla – byla totiž příliš vysoká.

85
    A z něj domácí zahrozili! K hlavičce se totiž dostal Marcel Franke, ale kapitánův pokus v pohodě chytil Philipp Pentke.