L. Mikuláš – Lipany 3:2 (kon.) | Šamorín – B. Bystrica 1:1 (kon.) | KFC Komárno – Prešov 2:0 (kon.)
Inter Bratislava – Dubnica 1:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
1:1 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Sobota 30.03.2019, 15:00MONACObet liga • 21. kolo

Prvý polčas síce dopadol oveľa lepšie pre domácich, ale Dukla Banská Bystrica v tom druhom skóre vyrovnala, a tak sa body delia. Hostia sú na jar stále neporazení. Prajem ešte pekný zvyšok víkendu. (16:59:32)

90+1

57
    Banská Bystrica dala gól! Gól strelil RÓBERT POLIEVKA.

46

Domáci tím je po prvom dejstve vo vedení, o čo sa postaral Ladislav Almási, ktorý ako jediný prekonal Adama Krejčího v bráne Dukly. Pred druhým polčasom je ale všetko otvorené.

45+0

20
    Šamorín dáva gól!
    Gól strelil LADISLAV ALMÁSI.

1

Z tohto stretnutia vám prinesieme informácie o zmenách stavu.

FC ŠTK Fluminense Šamorín: Ružinský – Diogo, Pončák (C), Magda, Štrbák – Kopičár – J. Pančík, Luquinhas, Peu – Almási, Capixaba
    Náhradníci: Hajdúch – Pitner, Narič Bjekič, Čunta, Almaský, Viola, Knotek

MFK Dukla Banská Bystrica: A. Krejčí – Vaščák, M. Starší, J. Dolný, Kupčík, Snitka (C), R. Polievka, Prikryl, Migaľa, Vajda, Willwéber
    Náhradníci: Ďurčo – Žilinec, V. Tóth, Laksik, Malík, Savič, Gregáň.

FC ŠTK Fluminense Šamorín

Tím z juhu Slovenska sa nachádza na ôsmom mieste so ziskom 26 bodov za sedem výhier, päť remíz a osem prehier. Stred pelotónu ale nie je to, čo by ambiciózny klub s brazílskym zázemím chcel hrať. Mužstvo na jar odohralo tri zápasy. Najskôr podľahlo Bardejovu, potom porazilo doma Petržalku a naposledy remizovali v Dubnici. Najlepším strelcom je dvanásťgólový Matheus Antonio Souza Santos.

Banskobystričania na jar ešte neprehrali. Po zimnej prestávke začali divokou remízou 3:3 proti MŠK Žilina B, potom si body podelili aj po výsledku 2:2 s Komárnom a naposledy porazili 2:1 Lokomotívu Košice. Aktuálne je Dukla na deviatom mieste, kde má 25 bodov za šesť výhier, sedem remíz a sedem prehier, pri skóre 27:26. Najlepší strelec Gabriel Snitka vsietil šesť presných zásahov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.