Tampa Bay – Arizona 4:1 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:3 (po pr.) | LA Kings – Winnipeg 2:3 (kon.)

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:35
    Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:13 (06:41:32)

Tři hvězdy utkání:
    1. Reilly Smith (VEG) 1+3
    2. Jonathan Marchessault (VEG) 2+2
    3. Logan Couture (SJS)2+0

Logan Couture poslal domácí celek do vedení, pak se dvakrát prosadili hosté. William Karlsson srovnal a Vegas do vedení poslal Mark Stone. Na 2:2 upravil domácí Joe Thornton, ujalo se jeho nahození. Náskok Vegas vrátil Jonathan Marchessault, jehož rána se od tyčky odrazila do branky.

Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, prosadil se Paul Stastny. Díky jeho brance vedou hosté po čtyřiceti minutách hry o dvě branky.

Třetí třetina vyšla hostujícímu celku na výbornou, prosadil se třikrát, inkasoval jen jednou. Vegas tak bere dva body za výhru 7:3.

59:24
    Malcolm Subban zastavil další zajímavou šanci soupeře. Buly před jeho brankou.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.
    58:22 Cody EAKIN - 3:7

58:22
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Skvěle sehraná přesilovka, odražený kotouč do branky poslal obranou nepokrytý CODY EAKIN. Asistence: Shea Theodore a Nate Schmidt.

58:11
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., hákování).
    57:39 Jonathan MARCHESSAULT - 3:6

57:39
    Hostující celek tento zápas jistě vyhraje, kotouč do prázdné branky posílá JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: Nate Schmidt a Deryk Engelland.

57:23
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:05
    Marc-Édouard Vlasic rozehrává od své branky, sice puk dostal do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali vypálit.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:28
    Hostující celek hraje v útočném pásmu, domácí pětice se musí bránit.

56:14
    Martin Jones kryje další ránu soupeře. Golden Knights hrají nyní výborně.

56:00
    Paul Stastny pálil v situaci dva na jednoho, Aaron Dell výborně vyrazil jeho ránu.

55:26
    Sharks rozehrávají od své branky, Vegas se snaží držet hru co nejdál od své branky.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 1. Couture (Dillon, Nyquist), 10. J. Thornton, 51. Couture (Burns, Labanc) – 4. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith), 6. Mark Stone (R. Smith, Marchessault), 13. Marchessault (R. Smith), 33. Stastny (Pacioretty, C. Miller), 41. R. Smith (W. Karlsson), 58. Marchessault (Schmidt, Engelland), 59. Eakin (Theodore, Schmidt)

San Jose Sharks: M. Jones (13. Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Heed, Dillon, Braun – Meier, Couture, Donskoi – E. Kane, Hertl, Nyquist – Sörensen, J. Thornton, Labanc – Haley, Goodrow, M. Karlsson.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – Schmidt, Engelland, McNabb, Theodore, Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Nosek, Eakin, Tuch – Carpenter, Bellemare, Reaves.

Rozhodca: Rank, Schlenker – Galloway, Nansen

Diváci: 17.487