Slavia Plzeň – Olomouc 3:4 (po pr.) | Liberec – Židenice 6:3 (kon.)
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1) Stav série: 1:3
FBS Olomouc
cz Nedeľa 17.03.2019, 14:00 • Slavia VŠ Plzeň • Play - down Extraligy žen • 1. kolo

60:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    To je obrat! Sotvaže prodloužení začalo, zapomněly plzeňské hráčky před svou brankou TEREZU MOŠŤKOVOU, která se trefila do bližší šibenice. Asistence: Lucie Cholinská.

58:07
    Hosté využívají přesilovku a dočkali se vyrovnání! Gól vstřelila JITKA OHÁŇKOVÁ. Asistence: Martina Pejzlová.

41:41
    Autorem branky je MARTINA PEJZLOVÁ. Hosté jsou tak opět na dosah vyrovnání a ve třetí třetině nás čeká drama. Asistence: Tereza Reimerová.

28:45
    Tým SLAVIA Plzeń právě vstřelil branku!
    Domácí hned vzápětí udeřili podruhé! O branku se postarala GABRIELA VANÍČKOVÁ. Asistence: Šárka Denková.

28:39
    Domácí vybojovali rozehrávku před brankovištěm Frankové a Nachtmanová jen přiťukla míček JULII VOLKMANNOVÉ, která jej poslala na vzdálenější tyč. Asistence: Aneta Nachtmanová.

24:15
    Hosté vyrovnávají, poté co PETRA GRUFÍKOVÁ pohotově dorazila míček před brankou Šindelářové. Asistence: Veronika Rozenbergová.

09:18
    Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
    Domácí se ujímají vedení, poté co se z dorážky prosadila HELENA BÖHMOVÁ. Asistence: Anna Alexandra Suková.

Martin Vavruša

Góly a asistencie: 10. Böhmová (Suková), 29. Volkmannová (Nachtmanová), 29. Vaníčková (Denková) – 25. P. Grufíková (Rozenbergová), 42. Pejzlová (Reimerová), 59. Oháňková (Pejzlová), 61. Mošťková (Cholinská)

FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Šindelářová (Fišerová) – Nachtmanová, Vostracká, Denková, Volkmannová, Havlová, Krňoulová – Křemenáková, Mašková, Suková – Staňková, Drugdová, Böhmová – Šnebergrová, Vaníčková, Urbanová – Přerostová, Košťálová.
    FBS Olomouc: Franková (Kubíčková) – Rozenbergová, Křížková, Pejzlová, M. Grufíková – Pavlíková, B. Suchánková, Oháňková – Mošťková, Slezáková, Reimerová – Cholinská, Kylarová, P. Grufíková – Bořutová, Ryšavá.

Rozhodca: John, Starý