Dunajská Streda – Ružomberok | 1:1 (kon.) |
Žilina B – B. Bystrica | 3:3 (kon.) | | | Trebišov – Lipany | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Opava | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Slavia | 0:2 (kon.) |
Fulham – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Everton – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Eibar – Valladolid | 1:2 (kon.) | | | Espanyol – Sevilla | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Getafe | 0:0 (kon.) |
Villarreal – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) | | | Real Betis – Barcelona | 1:4 (kon.) |
Leverkusen – Brémy | 1:3 (kon.) | | | Frankfurt – Norimberk | 1:0 (kon.) | | | Bayern – Mainz | 6:0 (kon.) |
CFC Janov – Juventus | 2:0 (kon.) | | | Bergamo – Chievo | 1:1 (kon.) | | | Empoli – Frosinone | 2:1 (kon.) |
Lazio – Parma | 4:1 (kon.) | | | Neapol – Udinese | 4:2 (kon.) | | | AC Miláno – Inter | 2:3 (kon.) |
Brugge – Mouscron | 1:2 (kon.) | | | Charleroi – Eupen | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Antverpy | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Cercle Brugge | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Liége – Waasland-Beveren | 4:3 (kon.) |
Sint-Truiden – Gent | 0:2 (kon.) | | | Waregem – Genk | 3:3 (kon.) |
Aves – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Nacional – Rio Ave | 0:1 (kon.) | | | Moreirense – Benfica | 0:4 (kon.) |
Tondela – Feirense | 1:1 (kon.) |
Ufa – Groznyj | 0:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – FK Krasnodar | 1:0 (kon.) | | | S. Moskva – Zenit | 1:1 (kon.) |
Lyon – Montpellier | 3:2 (kon.) | | | Remeš – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Rennes | 1:1 (kon.) |
Paríž – Marseille | 3:1 (kon.) |
Žižkov – Ústí n. L. | 0:1 (kon.) | | | Vlašim – Táborsko | 2:3 (kon.) | | | Varnsdorf – Vítkovice | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 3:2 (kon.) |
Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 2:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Linz | 1:2 (kon.) | | | Wacker – Salzburg | 0:2 (kon.) |
Rapid Viedeň – Hartberg | 2:2 (kon.) | | | St. Pölten – Mattersburg | 0:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Austria | 1:0 (kon.) |
Venlo – Eindhoven | 0:1 (kon.) | | | Alkmaar – Amsterdam | 1:0 (kon.) | | | Groningen – Den Haag | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Zwolle | 0:2 (kon.) |
Millwall – Brighton | 2:2 (4:5 po pen.) |
Zagłębie – Arka | 0:0 (kon.) | | | Gliwice – Miedź | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Kraków | 3:2 (kon.) |
Bielefeld – Bochum | 3:1 (kon.) | | | Paderborn – Ingolstadt | 3:1 (kon.) |
Dukla Praha – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) |
Karviná – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Třinec | 4:2 (kon.) |
koniec
Lazio Rím
4:1
(4:0)
FC Parma
66
|
Bruno Alves si vykoledoval žlutou kartu po faulu na Marušiće. Hostující kapitán následně ještě vyjel na soupeře.
|
|
55
|
Po tvrdém souboji Marušiće s Kuckou je pískán faul na slovenského hráče. Následně ale dostal pořádnou ránu do hlavy u rohového praporku také Acerbi. Inglese je za to potrestán žlutou kartou.
|
Góly:
24. Marušić (S. Milinković-Savić), 28. Alberto (pen.), 40. Alberto (Correa), 45. Lulić (Alberto) – 80. Sprocati
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:10.
Rozhodca: Banti – Fiorito, Vecchi
Diváci:
Karty: 55. Inglese (PRM), 66. Alves (PRM)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:10.
Lazio Rím:
Strakoša – Patric, Acerbi, Radu – Marušić, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva (62. Cataldi), Alberto, Lulić (79. Durmisi) – Correa, F. Caicedo (68. Neto).
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Badelj, Cataldi, Durmisi, Jordao, Luiz Felipe, Neto, Parolo, Bastos, Rômulo.
Tréner:
FC Parma: Sepe – Iacoponi, Alves, Gagliolo – Biabiany (73. Sprocati), L. Rigoni, Kucka, Dimarco – Siligardi (59. Gazzola), Inglese (67. Ceravolo), Gervinho.
Náhradníci: Frattali, Brazão – Barillà, Ceravolo, Dezi, Diakhatè, Bastoni, Gazzola, Gobbi, Pepín, Schiappacasse, Sprocati.
Tréner:
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Badelj, Cataldi, Durmisi, Jordao, Luiz Felipe, Neto, Parolo, Bastos, Rômulo.
Tréner:
FC Parma: Sepe – Iacoponi, Alves, Gagliolo – Biabiany (73. Sprocati), L. Rigoni, Kucka, Dimarco – Siligardi (59. Gazzola), Inglese (67. Ceravolo), Gervinho.
Náhradníci: Frattali, Brazão – Barillà, Ceravolo, Dezi, Diakhatè, Bastoni, Gazzola, Gobbi, Pepín, Schiappacasse, Sprocati.
Tréner:
Rozhodca: Banti – Fiorito, Vecchi
Diváci:
Vít Schück
@VitSchuck