Inter Bratislava – Bardejov 2:3 (kon.) | Šamorín – Petržalka 2:1 (kon.) | KFC Komárno – Dubnica 1:1 (kon.)
Poprad – Skalica 1:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:1 (2:0)
FC Petržalka
Sobota 16.03.2019, 14:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga • 19. kolo

FC ŠTK Fluminense Šamorín vďaka dvom gólom z prvého polčasu vyhráva nad Petržalkou 2:1. Hostia v druhom dejstve už len znížili. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (16:32:10)

90+1

86
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Juraj Pančík, prichádza Marek Pittner.

81
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Péter Nagy, prichádza Bruno Čerňanský.

61
    Kvôli technickým problémom vám zvyšok stretnutia nebudeme môcť sprostredkovať plným prenosom, preto vás budeme informovať len o zmenách stavu. Za problémy sa ospravedlňujeme.

60
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Luquinhas, prichádza Ľubomír Mezovský.

59
    Priamy kop Šamorín na zakončenie nevyužil, pretože prízemný center šancu na úspech nemal.

58
    Veľmi nebezpečný center dokázal brankár Ružinský odvrátiť, jeho spoluhráči prešli do rýchleho protiútoku, ktorý bol zastavený faulom, takže domáci získali priamy kop.

57
    Žltú kartu dostáva Jakub Kosorin (FC Petržalka).

56
    Veľmi dobrý center sprava takmer v šestnástke domácich našiel Prekopa, ktorý chcel zakončovať, ale po kontakte so súperom spadol. Penalta z toho nebude. Strela z druhej vlny priniesla rohový kop.

55
    Tento gól môže stretnutiu dodať úplne iný rozmer, pretože Petržalka bude chcieť pokračovať v ofenzívnej aktivite, v akej druhý polčas začala.

54
    Petržalka dala gól!
    Hostia získali po rohovom kope aj priamy kop a z neho sa im už podarilo znížiť. Presadil sa DENIS HORNÍK.

53
    Petržalka získala rohový kop, center do päťky okamžite poslal do bezpečia obranca Pončák.

52
    Zakončenie spred šestnástky nebolo podarené ani kus, defenzíva domáceho tímu s loptou poradila bez väčších problémov.

51
    Šamorín sa snaží v druhom polčase hlavne brániť a spoliehať sa na rýchle kontry, pretože je vidieť, že útočiť chce Petržalka.

50
    Ružinský bez problémov zasiahol proti vysokej lopte, ktorá sa sprava začala znášať do jeho brány a ukryl ju v náručí.

49
    Hosťom to na krídle nevyšlo, a tak prichádza rýchla kontra, lenže zakončenie z pravej strany šestnástky išlo tesne vedľa troch žrdí.

48
    Uvidíme, ako sa Petržalka v druhom polčase zachová k nepriaznivému stavu. V tom prvom mali chvíľu tlak, ale gól to neprinieslo.