Huesca – Alavés 1:3 (kon.) | Real Madrid – Vigo 2:0 (kon.) | Bilbao – Atlético Madrid 2:0 (kon.)
Leganés – Girona 0:2 (kon.)
Real Madrid
2:0 (0:0)
Celta Vigo
Sobota 16.03.2019, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid (Španielsko) • Španielska LaLiga • 28. kolo

Real Madrid zvládol lepšie druhý polčas, keď pridal na svojej aktivite a Celtu Vigo prakticky k ničomu nepustil. Domáci celok nasmeroval k trom bodom Isco, ku ktorému sa potom gólovo pridal aj Bale a tak Real Madrid porazil Celtu Vigo 2:0! Celé stretnutie v drese hostí odohral slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.

To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok sobotného večera. Lúči sa s vami Miroslav Revaj, dočítania pri ďalších športových prenosoch. (18:11:43)

90+4

90+3
    Už teda všetko nasvedčuje tomu, že papierové predpoklady sa naplnia. Real Madrid si doma udržal tri body, Celte sa tak komplikuje boj o záchranu.

90+2
    Nič zaujímavého sa však už nedeje, stretnutie sa len dohráva, o všetkom je rozhodnuté.

90
    Napokon sa ešte nadstavujú 4 minúty!

89
    Nám už ostáva len počkať, koľko minút sa ešte nadstaví nad rámec riadneho hracieho času.

88
    Po zisku lopty sa hostia ešte snažili o útočný výpad, ale nepodaril sa im. Celta momentálne kombinuje na svojej polovici, už tak vzdala zrejme tento súboj.

87
    Zdá sa byť už teda o všetkom rozhodnuté, stačí toto stretnutie len dohrať. Dočkáme sa ešte niečoho zaujímavého?

86
    Už a nič zaujímavého na ihrisku nedeje, Real Madrid drží loptu na svojich kopačkách a smeruje za troma bodmi.

84
    Ako však vieme, hrá sa až do samotného záverečného hvizdu hlavného rozhodcu a prekvapenia sa môžu zrodiť vždy. Celte sa však v útoku nedarí, druhý polčas hosťom totálne nevyšiel.

83
    Real Madrid sa snaží zbytočne nepoľavovať, aby potom nepripustil žiadne zaváhanie a tak prípadnú dramatizáciu tohto stretnutia. Celta Vigo sa tak už zrejme môžme rozlúčiť s tým, žeby dnes bodovala.

82
    Asensio chcel predviesť svoju individuálnu akciu, ktorá mu však nevyšla a len tak zadarmo odovzdal loptu súperovi na kopačky.

81
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Karim Benzema, prichádza Brahim Díaz.

80
    Bez nadstaveného času ostáva dohrať posledných desať minút. Real Madrid vyhráva na Celtou Vigou 2:0 a smeruje za troma bodmi.

79
    Domáci nijak nepoľavujú zo svojej aktivity a naďalej diktujú tempo zápasu. Celta sa teda musí brániť a nádeje na bodový zisk z tohto stretnutia sa postupne rozplývajú.

78
    Zápas sa pomaly blíži do svojej záverečnej časti. Papierové predpoklady sa tak napĺňajú, Real Madrid smeruje za víťazstvom. Dokáže Celta ešte prekvapiť?
    77. Gareth Bale (REA) - 2:0

77
    Real Madrid dal gól!
    Domáci celok pridáva svoj druhý presný zásah v tomto stretnutí a ak sa nestane nič výnimočného, mal by už toto stretnutie dotiahnúť do úspešného konca! Marcelo potiahol loptu pred pokutové územie súpera, následne našiel presnou prihrávkou GARETHA BALEA, ktorý zbytočne nevymýšľal, poriadne sa oprel do strely a presne k tyčke zvyšuje na 2:0!

76
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Luka Modrić, prichádza Federico Valverde.