Sereď – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) | | | Žilina – Michalovce | 4:0 (kon.) | | | Podbrezová – Nitra | 1:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Senica | 3:2 (kon.) | | | Trenčín – Trnava | 0:1 (kon.) |
Inter Bratislava – Bardejov | 2:3 (kon.) | | | Šamorín – Petržalka | 2:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Dubnica | 1:1 (kon.) |
Poprad – Skalica | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Jablonec | 0:0 (kon.) |
Sparta Praha – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 2:2 (kon.) | | | Burnley – Leicester | 1:2 (kon.) | | | West Ham – Huddersfield Town | 4:3 (kon.) |
Huesca – Alavés | 1:3 (kon.) | | | Real Madrid – Vigo | 2:0 (kon.) | | | Bilbao – Atlético Madrid | 2:0 (kon.) |
Leganés – Girona | 0:2 (kon.) |
Augsburg – Hannover | 3:1 (kon.) | | | Schalke – Lipsko | 0:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Düsseldorf | 5:2 (kon.) | | | Hertha – Dortmund | 2:3 (kon.) |
Sassuolo – Sampdoria | 3:5 (kon.) | | | Spal – AS Rím | 2:1 (kon.) | | | Turín – Bologna | 2:3 (kon.) |
Belenenses – Portimonense | 2:2 (kon.) | | | Setúbal – Braga | 0:1 (kon.) | | | Guimarães – Boavista | 3:1 (kon.) |
Porto – Marítimo | 3:0 (kon.) |
Orenburg – FK Dinamo Moskva | 1:0 (kon.) | | | FC Ural – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | Kazaň – Rostov | 0:2 (kon.) |
Arsenal Tula – Jenisej | 2:0 (kon.) |
Angers – Amiens | 0:0 (kon.) | | | Caen – Saint-Étienne | 0:5 (kon.) | | | Guingamp – Dijon | 1:0 (kon.) |
Nîmes – Štrasburg | 2:2 (kon.) |
Třinec – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Pardubice | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Heerenveen – Graafschap | 0:3 (kon.) | | | Breda – Utrecht | 0:4 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 2:3 (kon.) |
Heracles – Arnhem | 3:2 (kon.) |
Watford – Crystal Palace | 2:1 (kon.) | | | Swansea – Manchester City | 2:3 (kon.) | | | Wolverhampton – Manchester United | 2:1 (kon.) |
Jagiellonia – Korona | 1:3 (kon.) | | | Zagłębie S. – Gdańsk | 0:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Śląsk | 1:0 (kon.) |
Hamburger – Darmstadt | 2:3 (kon.) | | | Sandhausen – St. Pauli | 4:0 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Magdeburg | 1:1 (kon.) |
koniec
Feyenoord Rotterdam
2:3
(1:1)
Willem II Tilburg
Pavel Pubal
Góly:
22. S. Berghuis, 55. Botteghin – 27. Heerkens, 61. Lewis, 69. Isak
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:8.
Rozhodca: van Boekel – van Dongen, Honig
Diváci:
Karty: 85. S. Berghuis (FEY)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:8.
Feyenoord Rotterdam:
Vermeer – Cuco Martina, Botteghin, van der Heijden, Haps – Clasie (73. N. Jörgensen), Kokcu (73. Toornstra), Vilhena – S. Berghuis, van Persie, Sam Larsson.
Náhradníci: Ten Hove, Delle – Sinisterra, Vente, Ayoub, Wehrmann, Nieuwkoop, van Beek, Toornstra, N. Jörgensen, Malacia, Verdonk.
Tréner:
Willem II Tilburg: Wellenreuther – Lewis, Heerkens, Peters, Palacios – Tapia, Crowley (85. Saddiki), Anita – Vrousai, Isak, Pavlidis (62. Dankerlui).
Náhradníci: Brand, Woud – Coulibaly, Dankerlui, Özbiliz, Akkaynak, Saddiki, van den Bogert.
Tréner:
Náhradníci: Ten Hove, Delle – Sinisterra, Vente, Ayoub, Wehrmann, Nieuwkoop, van Beek, Toornstra, N. Jörgensen, Malacia, Verdonk.
Tréner:
Willem II Tilburg: Wellenreuther – Lewis, Heerkens, Peters, Palacios – Tapia, Crowley (85. Saddiki), Anita – Vrousai, Isak, Pavlidis (62. Dankerlui).
Náhradníci: Brand, Woud – Coulibaly, Dankerlui, Özbiliz, Akkaynak, Saddiki, van den Bogert.
Tréner:
Rozhodca: van Boekel – van Dongen, Honig
Diváci:
Střely na branku: 8–7.
Střely mimo: 7–1.
Rohy: 9–5.
Ofsajdy: 1–2.
Fauly: 10–8.
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Orkun Kokcu, přichází Jens Toornstra.
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jordy Clasie, přichází Nicolai Jörgensen.