Heerenveen – Graafschap 0:3 (kon.) | Breda – Utrecht 0:4 (kon.) | Feyenoord – Willem II 2:3 (kon.)
Heracles – Arnhem 3:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:3 (1:1)
Willem II Tilburg
cz Sobota 16.03.2019, 19:45Holandská Eredivisie • 26. kolo

S tímto konstatováním se pro dnešek loučím, hezký večer a zase někdy na počtenou. (21:53:42)

Držení míče: 66%–34%.
    Střely na branku: 8–7.
    Střely mimo: 7–1.
    Rohy: 9–5.
    Ofsajdy: 1–2.
    Fauly: 10–8.

Šok na stadionu De Kuip je dokonán! Domácí se v úvodu druhé půle podruhé dostali do vedení, ale ani tentokrát jej neuhlídali. Naopak si nechali dát dvě branky a promrhali šanci odskočit svým pronásledovatelům na třetí příčce zaručující pohárovou Evropu. Willem II si polepšil na 34 bodů a je osmý, rozhodující gól vstřelila vycházející hvězda světového fotbalu – Alexander Isak.

90+6

90+6
    Van Persie pálil z nadějné pozice zprava mimo a utkání je u konce!

90+4
    Larsson se pustil mezi tři soupeře a o míč zákonitě přišel.

90+3
    Polovina nastavení už uběhla a Feyenoord se vůbec nedostává na dostřel brány. Fanoušci jsou nervózní.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut, což je dáno zejména dlouhým rozborem u videa před pár okamžiky.

87
    Jörgensen vyrovnal jako správný žolík hlavou ze standardní situace, ale sudí jeho gól po dlouhých minutách u videa odvolal pro útočný faul. Hosté stále vedou 3:2!

85
    Žlutou kartu dostává Steven Berghuis (Feyenoord Rotterdam).

85
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Daniel Crowley, přichází Dries Saddiki.

84
    Jörgensen dostal míč k van Persiemu, ale ten slabým zakončením ve složité pozici Wellenreuthera vůbec nevystrašil.

82
    Feyenoord je evidentně nervózní a začíná se trápit v jednoduché kombinaci.

80
    Domácí už mohli prohrávat o dvě branky. Tilburg dopravil míč do sítě, ale pomezní odmával ofsajd a video jeho rozhodnutí potvrdilo. Pokračujeme za stavu 2:3.

80
    Larsson místo přihrávky doleva na čerstvého Jörgensena táhl míč sám a hned jej ztratil. Domácím fandům dochází trpělivost a slyšíme první nesmělé pískání z hlediště.

78
    Domácí v posledních minutách drží míč na kopačkách, jsou aktivní, ale Willem II jejich úmysly dobře čte a do šancí favorita nepouští.