Orenburg – FK Dinamo Moskva 1:0 (kon.) | FC Ural – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Kazaň – Rostov 0:2 (kon.)
Arsenal Tula – Jenisej 2:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:2 (0:0)
FK Rostov
cz Sobota 16.03.2019, 14:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Dnes jsme viděli v první půli až nudný fotbal bez šancí a bez většího vzrušení. V podobném duchu začal i poločas druhý, nakonec se v posledních deseti minutách dokázal dvakrát prosadit Roman Jeremenko a zařídil tak výhru svého týmu na půdě soupeře. To je ode mě vše, na shledanou. (16:21:27)

90+3
    Ano je tomu tak. Konec zápasu.

90+3
    Hosté navíc získali míč a nejspíše s ním i utkání dohrají.

90+3
    Domácí sice ještě tlačí, ale proti výborné obraně Rostovu to mají strašně těžké.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Za zraněného Granata naskakuje Pantělejev.
    89. Roman JEREMENKO - 0:2

89
    Rostov právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Rostov střílí druhý gól po brejku, kdy Popov poslal nadýchaný centr na zadní tyč, odkud míč do sítě dopravil ROMAN JEREMENKO!

88
    Jedná se o kapitána týmu Vladimira Granata.

87
    Vypadá to, že domácí sáhnou ještě k nějakému střídání. Jeden z hráčů je odnášen na nosítkách.

85
    Domácí se snaží vymyslet rychlou akci aby dokázali chod utkání ještě zvrátit ve svůj prospěch.
    83. Roman JEREMENKO - 0:1

83
    Tak se přeci jen dočkal! ROMAN JEREMENKO převzal míč ve vápně a prostřelil vše co se dalo. Rostov se ujímá vedení.

82
    Domácí opět hrozili z centru, ale i tentokrát si skvěle poradila obrana hostů.

81
    rána z první Jeremenka neměla tu správnou razanci a ještě navíc mířila vedle.

79
    Centr z volného přímého kopu sice našel adresáta, ale se střelou si poradil Pesjakov.