FK Krasnodar – Valencia 1:1 (kon.) | Salzburg – Neapol 3:1 (kon.) | D.Kyjev – Chelsea 0:5 (kon.)
Villarreal – Zenit 2:1 (kon.) | Arsenal – Rennes 3:0 (kon.) | Slavia – Sevilla 4:3 (po pr.)
Benfica – D. Záhreb 3:0 (po pr.) | Inter – Frankfurt 0:1 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (0:0)
Dinamo Záhreb
cz Štvrtok 14.03.2019, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Európska liga • Osemfinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (23:44:09)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:22.

Je konec! Benfica nakonec zvládla prodloužení a postupuje do čtvrtfinále Evropské ligy! V prodloužení byl portugalský celek jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil! Po pěti minutách hry se parádně trefil Francisco Ferreira! O dalších deset minut později navíc trefil branku dnešního večera Alejandro Grimaldo! Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného Stojanoviče, který vypjatý závěr neunesl psychicky.

120+1

120
    Benfica v závěru prodloužení zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhla obrana Dinama. Už se pouze čeká na hvizd.

119
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Gedson Fernandes.

119
    Dominik Livaković ještě v závěru prodloužení vytáhl parádní zákrok, když vychytal rozběhnutého Jonase!

118
    Olmo je v posledních minutách hodně aktivní a snaží se ještě něco vymyslet. Jeho rána levačkou skončila v rukavicích domácího brankáře.

117
    Olmo vyslal nádherný centr na malé vápno, jenže domácí brankář Odisseas Vlachodimos vyrazil ven z branky a vyboxoval míč do bezpečí.

116
    Dani Olmo sprintoval za další dlouhou přihrávkou na polovinu soupeře, ale tentokrát mu vůbec nevyšlo zpracování.

115
    Slavia v tuto chvíli zvítězila nad Sevillou 4:3 a postoupila do čtvrtfinále!

114
    Gabriel dostal přihrávku na levou stranu, odkud ještě našel Jonase, ale jeho dělovka skončila na hrudi prvního obránce v černém dresu.

113
    Dani Olmo se ujal rozehrávky přímého kopu Dinama. Jeho centr přiletěl na hranici pokutového území, ale nikdo v černém se do zakončení nedostal.

112
    Benfica opět házenkářským způsobem obléhá pokutové území svého soupeře. Ani domácí střelci se už nikam neženou.

111
    Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (GNK Dinamo Záhřeb).

110
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Dino Perić.

109
    Mislav Oršić prošel s míčem k rohovému praporku, ale ani on nevyslal dobrý centr. Benfica vybojovala míč na své kopačky.

108
    Dani Olmo se zkoušel prosmýknout na polovinu Benficy, ale Pizzi k němu ihned přistoupil a obral soupeře o míč.

107
    André Almeida dostal přihrávku na hranici pokutového území. Jde vidět, že domácí se už nikam neženou a snaží se hlavně hrát s míčem na kopačkách.