Slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Muži HS134, Oslo | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Stíhačka žien, 10 km, Östersund | Víťaz: D. Hermannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: D. Pidručnij (UKR) (kon.) |
TK k zahájení hokejového playoff ELH | (kon.) |
SP - ženy 30 km klasicky, Oslo | vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Stíhačka žien, 10 km, Östersund
Víťaz: D. Hermannová (GER)
(2. T. Eckhoffová (NOR), 3. L. Dahlmeierová (GER))
Cieľ
|
Do cieľa prišla na prvom mieste Denise Herrmannová, ktorá dnes výborne strieľala aj bežala. Súboj o druhé miesto dopadol napokon lepšie pre Tiril Eckhoffovú a bronz patrí pre Lauru Dahlmeierovú.
|
|
4. str
|
Fantasticky zastrieľala Denise Herrmannová, ktorá predviedla rýchlu a čistú položku a ide si po zlatú medailu.
|
|
4. str
|
Švédka Mona Brorssonová na poslednej položke v stoji vyhorela. Netrafila až štyri terče! To je šanca pre ďalšie pretekárky!
|
|
3. str
|
Herrmannová urobila na tretej streľbe dve chyby. Do čela pretekov sa môžu dostať iné pretekárky.
|
|
2. str
|
Na druhej položke v ľahu Brorssonová s Herrmannovou odstrieľali čisto a budú spolu pokračovať na vedúcich pozíciách. Nasťa Kuzminová urobila opäť dve chyby.
|
Štartová listina so stratami:
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +10s
3. Laura Dahlmeierová (GER) +13
4. Hanna Öbergová (SWE) +13
5. Mona Brorssonová (SWE) +22
6. Denise Herrmannová (GER) +24
7. Markéta Davidová (CZE) +27
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +31
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +33
10. Dorothea Wiererová (ITA) +33
11. Clare Eganová (USA) +33,3
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +34
13. Dzinara Alimbekavová (BLR) +45
14. Sari Maedaová (JPN) +49
15. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +50
16. Franziska Preussová (GER) +52
17. Baiba Bendiková (LAT) +56
18. Rosanna Crawfordová (CAN) +56
19. Elisa Gasparinová (SUI) +58
20. Johanna Talihärmová (EST) +1:00
21. Lisa Vittozziová (ITA) +1:01
22. Irina Kručinkinová (BLR) +1:03
23. Célia Aymonierová (FRA) +1:06
24. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:08
25. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:11
26. Iryna Krjuková (BLR) +1:12
27. Natalja Kočerginová (LTU) +1:17
28. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:17
29. Vita Semerenková (UKR) +1:20
30. Selina Gasparinová (SUI) +1:23
31. Světlana Mironovová (RUS) +1:26
32. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:32
33. Ivona Fialková (SVK) +1:36
34. Monika Hojniszová (POL) +1:37
35. Federica Sanfilippová (ITA) +1:37
36. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:39
37. Jen Čang (CHN) +1:39
38. Veronika Vítková (CZE) +1:42
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:55
40. Franziska Hildebrandová (GER) +1:55
41. Tchang Ťia-lin (CHN) +1:57
42. Linn Perssonová (SWE) +2:00
43. Anna Magnussonová (SWE) +2:03
44. Irina Starychová (RUS) +2:07
45. Venla Lehtonenová (FIN) +2:07
46. Kamila Żuková (POL) +2:09
47. Sarah Beaudryová (CAN) +2:10
48. Paulina Fialková (SVK) +2:10
49. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:11
50. Tuuli Tomingasová (EST) +2:11
51. Emma Lunderová (CAN) +2:11
52. Nicole Gontierová (ITA) +2:12
53. Lena Häckiová (SUI) +2:13
54. Julija Džimová (UKR) +2:21
55. Julia Schwaigerová (AUT) +2:23
56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:23
57. Susan Dunkleeová (USA) +2:31
58. Megan Bankesová (CAN) +2:32
59. Eva Puskarčíková (CZE) +2:32
60. Justine Braisazová (FRA) +2:35
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +10s
3. Laura Dahlmeierová (GER) +13
4. Hanna Öbergová (SWE) +13
5. Mona Brorssonová (SWE) +22
6. Denise Herrmannová (GER) +24
7. Markéta Davidová (CZE) +27
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +31
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +33
10. Dorothea Wiererová (ITA) +33
11. Clare Eganová (USA) +33,3
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +34
13. Dzinara Alimbekavová (BLR) +45
14. Sari Maedaová (JPN) +49
15. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +50
16. Franziska Preussová (GER) +52
17. Baiba Bendiková (LAT) +56
18. Rosanna Crawfordová (CAN) +56
19. Elisa Gasparinová (SUI) +58
20. Johanna Talihärmová (EST) +1:00
21. Lisa Vittozziová (ITA) +1:01
22. Irina Kručinkinová (BLR) +1:03
23. Célia Aymonierová (FRA) +1:06
24. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:08
25. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:11
26. Iryna Krjuková (BLR) +1:12
27. Natalja Kočerginová (LTU) +1:17
28. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:17
29. Vita Semerenková (UKR) +1:20
30. Selina Gasparinová (SUI) +1:23
31. Světlana Mironovová (RUS) +1:26
32. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:32
33. Ivona Fialková (SVK) +1:36
34. Monika Hojniszová (POL) +1:37
35. Federica Sanfilippová (ITA) +1:37
36. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:39
37. Jen Čang (CHN) +1:39
38. Veronika Vítková (CZE) +1:42
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:55
40. Franziska Hildebrandová (GER) +1:55
41. Tchang Ťia-lin (CHN) +1:57
42. Linn Perssonová (SWE) +2:00
43. Anna Magnussonová (SWE) +2:03
44. Irina Starychová (RUS) +2:07
45. Venla Lehtonenová (FIN) +2:07
46. Kamila Żuková (POL) +2:09
47. Sarah Beaudryová (CAN) +2:10
48. Paulina Fialková (SVK) +2:10
49. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:11
50. Tuuli Tomingasová (EST) +2:11
51. Emma Lunderová (CAN) +2:11
52. Nicole Gontierová (ITA) +2:12
53. Lena Häckiová (SUI) +2:13
54. Julija Džimová (UKR) +2:21
55. Julia Schwaigerová (AUT) +2:23
56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:23
57. Susan Dunkleeová (USA) +2:31
58. Megan Bankesová (CAN) +2:32
59. Eva Puskarčíková (CZE) +2:32
60. Justine Braisazová (FRA) +2:35
Lukáš Rastislav Ovšonka