Písek – Šaľa 25:31 (kon.) | Slavia – Michalovce 34:38 (kon.)
Iuventa Michalovce
cz Nedeľa 10.03.2019, 17:00MOL liga žien • 19. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:39:26)

DHC Slavia Praha – Iuventa Michalovce 34:38 (13:20)
    Nejvíce branek: Chlupová 7, Míšová 6, Pokorná 5 – Mugošová 7, Wollingerová 7, Trehubová Fiľková 6. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3. Vyloučení: 5:7. ČK: Trehubová Fiľková (MIC). Diváci: 250.

Je dobojováno! Jak jsem avizoval už před zápasem, střetly se dva nesmírně ofenzivní celky, a tak se nemůžeme divit, že bylo k vidění hned 72 branek. Michalovce v poločase vedly sedmibrankovým rozdílem, ovšem Pražanky rozhodně nic nezabalily a bojovaly až do konce. Nakonec je rozdíl ve skór čtyřbrankový.

Konec zápasu. (34:38)
    60
    Pražanky přišly o balón a inkasovaly z rychlého kontru, víc už se nestane! (34:38)
    60
    V úplném závěru se ze sedmimetrového hodu prosazuje Svobodová! (34:37)

60
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková). (33:37)
    59
    Slavie svou obranu vysunula hodně vysoko. Díky tomu dokázala získat míč, následně také skórovat! (33:37)

59
    Oddechový čas pro hosty. (32:37)
    58
    Sedmimetrový hod domácího celku proměňuje Svobodová, která snižuje! (32:37)

58
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Dijana Mugošová). (31:37)

58
    Habánková dnes poprvé neproměnila sedmimetrový hod, trefila tyčku! (31:37)
    57
    Prostor se otevřel Chlupové. Ta toho dokázala využít a prosadila se z šesti metrů! (31:37)
    57
    Těžké zakončení z nějakých osmi metrů, rozdíl ve skóre je sedmibrankový! (30:37)

57
    U míče byla Mugošová, jenže domácí obrana si pomohla faulem, rozehrávat budou Michalovce. (30:36)
    56
    Na levém křídle se k balónu dostala Mugošová, která zakončovala o palubovku! (30:36)
    56
    Přestřelka pokračuje, tohle byla už třicátá branka Slavie v tomto zápase! (30:35)
    55
    Na druhé straně skóruje Kišíková, obrany už jakoby ani neexistovaly|! (29:35)
    55
    Pražský celek šel rychle dopředu, trefuje se podruhé během krátké chvíle! (29:34)
    55
    Domácím házenkářkám se otevřela obrana soupeřek na středu. Slavia toho dokázala využít! (28:34)

54
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Dijana Mugošová). (27:34)
    54
    Další rychlá akce hostů, na jejím konci byla Habánková! (27:34)
    54
    Sedmička pro Michalovce, Habánková překonala Serafimovou, ta si na balón sáhla! (27:33)

53
    Pražanky přišly o míč, rozehrávat bude soupeř z vlastní poloviny. (27:32)
    53
    Trehubová Fiľková je dnes doslova k nezastavení, další trefa od této hráčky! (27:32)
    52
    Jedna úspěšná akce střídá tu druhou, v tuto chvíli se prosazuje domácí tým! (27:31)
    52
    Domácí hráčky přidaly další gól, jenže soupeř rychle rozehrál a Kišíková trefila prázdno branku! (26:31)
    51
    Do konce utkání zbývá deset minut, Pražanky se prosazují v početní nevýhodě! (25:30)

50
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová). (24:30)
    50
    Další trefa hostů přichází z pozice pivota, navíc to bylo s faulem! (24:30)

49
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová). (24:29)

49
    Svobodová pálila z obtížné pozice, domácí házenkářka trefila břevno! (24:29)

48
    Oddechový čas pro domácí. (24:29)
    48
    Individuální akce na středu, Michalovce opět odskakují na pět branek! (24:29)
    47
    Snadnou branku zaznamenává Trehubová Fiľková, která z poloviny hřiště trefuje odkrytou svatyni! (24:28)

47
    Michalovce se prosadit nedokázaly, u balónu je v tuto chvíli už zase domácí celek. (24:27)
    46
    Slavia odpovídá v početní nevýhodě a znovu snižuje rozdíl na tři branky! (24:27)
    46
    Kompaniecová proletěla mezi obranou soupeře, poté se prosadila střelou o horní tyčku! (23:27)

45
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Jana Chlupová). (23:26)

45
    Oddechový čas pro hosty. (23:26)
    44
    Místo toho přišla trefa na druhé straně palubovky, domácí příznivci mají obrovskou radost! (23:26)

44
    Sama na branku běžela Mugošová, ta ale domácí brankářku překonat nedokázala! (22:26)

43
    Další neúspěšný útok hostujících házenkářek, míč pro domácí celek. (22:26)
    43
    Slavia ještě rozhodně nic nevzdává, rozdíl ve skóre je momentálně čtyřbrankový! (22:26)
    42
    V početní nevýhodě teď hodně prostoru dostala Habánková, která si doběhla až na hranici brankoviště a skórovala! (21:26)
    41
    Pražanky využívají přesilovou hru, prosazují se z levé strany. (21:25)

41
    Rozběhla se jedenáctá minuta druhé půle, u míče domácí celek. (20:25)

40
    Žlutá karta pro realizační tým Iuventa Michalovce. (20:25)

40
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková). (20:25)
    39
    Míč si i v tomto případě vzala Habánková, která se znovu nemýlila! (20:25)

39
    Následuje úprava hrací plochy, poté bude hostující tým házet sedmičku! (20:24)
    38
    Dvacátá trefa Pražanek je na světě, domácí tým poté vytahuje svou obranu hodně vysoko. (20:24)
    37
    Michalovce šly znovu rychle dopředu, je tady další branka z jejich strany! (19:24)
    37
    Domácí házenkářky teď celou akci sehrály do pravé strany, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový! (19:23)

36
    Nepřesná rozehrávka hostujícího týmu, už zase hrají Pražanky. (18:23)
    36
    Skóre se mění na obou stranách, v tuto chvíli se prosadila Trehubová Fiľková! (18:23)
    35
    Favorit šel rychle dopředu a taktéž dokázal skórovat, už je to zase o pět branek! (17:22)
    34
    Dlouhá akce domácích hráček končí dalším gólem, už je to jen o čtyři branky! (17:21)

33
    Podstřel Pokorné, úspěšný zákrok si připsala hostující gólmanka! (16:21)
    33
    Domácí Svobodová proměňuje k radosti fanoušků sedmimetrový hod! (16:21)
    32
    Pražanky odpovídají stejnou mincí, trefují se taktéž z pivota a snižují! (15:21)
    31
    Blesková odpověď přichází z pivota, prosazuje se také slovenský tým! (14:21)
    31
    Pěkná akce na úvod druhého poločasu, Fryčáková se prosazuje z levého křídla technickou střelou! (14:20)

31
    Začal druhý poločas. (13:20)

Druhý poločas začne přibližně v 17:43.

Víc už se v prvním poločase nestalo. Sledujeme hodně ofenzivní utkání, oba celky jdou po zisku míče rychle dopředu a nemůžeme se vůbec divit, že nám úvodní třicetiminutovka nabídla 33 gólů. Michalovce zatím potvrzují roli favorita a vedou rozdílem sedmi branek.

30
    První poločas skončil. (13:20)
    30
    Bleskově využitá přesilovka domácích házenkářek, které snižují! (13:20)

30
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Iryna Kompaniecová). (12:20)
    30
    Výbornou přihrávku dostala Trúnková. Ta skórovala z šesti metrů! (12:20)
    29
    Za pražský celek odpovídá Svobodová, za pár vteřin se rozeběhne poslední minuta prvního poločasu. (12:19)
    29
    Další trefa hostujícího celku přichází z pozice pivota! (11:19)

28
    Střela Pokorné gólem neskončila, míč letěl vysoko nad branku! (11:18)

27
    Nepřesné zakončení domácích házenkářek, podle všeho to bylo s tečí. (11:18)
    27
    Wollingerová přečetla rozehrávku soupeře, běžela sama na branku a dokázala skórovat! (11:18)
    26
    Téměř každá akce hostujícího celku končí brankou, už je to o šest gólů! (11:17)

25
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, u míče hosté. (11:16)

25
    Pokorná neproměňuje sedmimetrový hod, hostující brankářka si připisuje výborný zákrok nohou! (11:16)
    24
    Na konci celé akce hostujícího týmu teď byla znovu Trehubová Fiľková! (11:16)
    23
    Pěkná akce domácího týmu, z bezprostřední blízkosti se prosazuje Tulipánová! (11:15)

22
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková). (10:15)

22
    Tempo hry se v posledních minutách trochu zklidnilo, u míče jsou domácí hráčky. (10:15)
    21
    Po delší době se mění skóre na hostující straně, slovenský celek už zase vede o pět gólů! (10:15)

21
    Branka Pražanek neplatí, všemu předcházel hostující faul, poté domácí kroky. (10:14)
    20
    Technické zakončení od Fryčákové, je tady desátá branka pražského celku! (10:14)

20
    Zblokovaný střelecký pokus, domácí celek zůstane u balónu. (9:14)

19
    Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková). (9:14)
    19
    Hostující Habánková proměňuje sedmimetrový hod! (9:14)

18
    Rozhodčí nařizují sedmimetrový hod pro Michalovce! (9:13)
    18
    O přihrávku si na pozici pivota řekla Fryčáková. Ta se nemýlila a snížila! (9:13)
    17
    Michalovce mají v posledních minutách jasně navrch, rozdíl ve skóre je pětibrankový! (8:13)

17
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová). (8:12)
    16
    Dvanáctá branka hostujícího celku, navíc to bylo s domácím faulem! (8:12)

16
    Svobodová to vzala na sebe, ovšem její střela nakonec minula branku! (8:11)
    15
    Přihrávka na úplně volnou hráčku na levé straně, která přidává jedenáctou branku hostů! (8:11)

15
    Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Iryna Kompaniecová). (8:10)

14
    Oddechový čas pro domácí. (8:10)
    14
    Pražský tým chyboval a soupeř se dostal do trháku, ze kterého přidal desátou branku! (8:10)
    13
    Po delší době se Michalovce opět dostávají do vedení, prosadily se z levého křídla! (8:9)

13
    Za námi je dvanáct minut, k vidění už bylo šestnáct branek! (8:8)
    12
    Slovenský celek opět dotahuje skóre, znovu máme srovnáno! (7:7)

12
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Slavia Praha.
    (7:6)
    12
    Slavia už zase vede, domácí hráčky se musí rychle vracet s protiútokem soupeře. (7:6)
    11
    Michalovce se dostaly do přečíslení, z pozice pivota přichází srovnání! (6:6)

10
    Trehubová Fiľková trefila tyčku, o malou chvíli později přišel parádní zákrok od domácí gólmanky! (6:5)
    9
    Pražanky teď sehrály celou akci až do pivota a poprvé se v tomto duelu dostávají do vedení! (6:5)
    9
    Na levém křídle zůstala úplně volná Fryčáková, která zakončovala na vzdálenější tyčku, srovnáno! (5:5)

8
    Úspěšný zákrok si připisuje hostující brankářka, která bude rozehrávat. (4:5)

7
    Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková). (4:5)
    7
    Další rychlá akce domácího týmu, rozdíl ve skóre je v tuto chvíli jen jednobrankový! (4:5)
    6
    Obrany zatím nestíhají, Pražanky se trefují potřetí v tomto zápase! (3:5)
    6
    Se štěstím se prosadila Trehubová Fiľková, která zůstala na pravé straně úplně volná, domácí brankářka si na míč sáhla! (2:5)
    5
    Pěkná akce domácího týmu, Míšová se prosazuje z pravé strany a snižuje! (2:4)
    4
    Do samostatného úniku běžela Habánková, která bez problémů dokázala skórovat! (1:4)
    4
    Jedna útočná akce střídá tu druhou, hostující celek odskakuje na rozdíl dvou branek! (1:3)
    3
    Rychlá akce hostů, Michalovce už zase vedou rozdílem jediného gólu! (1:2)
    2
    Sedmička pro Slavii, Galušková proměnila a srovnala skóre tohoto utkání! (1:1)

2
    Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Veronika Habánková). (0:1)

2
    Branka slovenského celku neplatí, rozhodčí totiž pískal přešlap brankoviště. (0:1)

1
    Pražanky skórovat nedokázaly, favorit už zase spěchá na útočnou polovinu. (0:1)
    1
    Trehubová Fiľková zakončovala na vzdálenější tyčku, hostující celek jde do vedení! (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

V prvním vzájemném utkání se radoval slovenský celek, který zvítězil rozdílem šesti branek (32:26). Kdo se bude radovat dnes? Zápas bude řídit dvojice Jiří Opava, Pavel Válek.

Slavia do tohoto utkání půjde v roli mírného outsidera. Pražanky se nachází na šesté příčce, na svém kontě mají v tuto chvíli 21 bodů. Stejně jako domácí celek, také soupeř hraje rychlou házenou. Michalovce vedou celou soutěž, slovenský celek má momentálně 35 bodů.

Pěkný den přeji všem fanouškům házené. Československá MOL liga žen má na programu devatenácté kolo, v rámci kterého nás v neděli čekají hned dva zápasy. Slavia Praha v jednom z nich narazí na Michalovce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.