Montpellier – Angers 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.) | Toulouse – Guingamp 1:0 (kon.)
Rennes – Caen 3:1 (kon.) | Marseille – Nice 1:0 (kon.)
HSC Montpellier
2:2 (2:0)
Angers SCO
cz Nedeľa 10.03.2019, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (16:57:02)

Hosté nakonec odjedou naprosto spokojení! Ve druhém poločase dostal v 73. minutě červenou kartu Pavlovic a vypadalo to, že domácí si v klidu dojdou pro výhru. Hosté se ovšem nevzdali a bojovali, což se vyplatilo. První branku vstřelil v 80. minutě Fulgini a vyrovnávací branku zařídil až v samotném nastavení Bahoken.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:5.

90+5

90+3
    Pro domácí je tato branka zdrcující! Hosté dokázali v deseti vstřelit dvě branky, což se vidí málo kdy.
    90+2. Stéphane BAHOKEN - 2:2

90+2
    Angers právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají v deseti na 2:2! STÉPHANE BAHOKEN dostal krásnou přihrávku do vápna, kde skvěle obešel brankáře domácích a nejspíše tak zařizuje svému týmu alespoň bod! Asistence: Fulgini A.

90+1
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Bilel Boutobba.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby!

89
    Hosté mají posledních pár okamžiků na to, aby ohrozili branku soupeře. Prozatím drží balón a snaží se ho dostat do vápna.

87
    Po rohovém kopu se hosté ještě dostali k míči a přihrávali do vápna, kde pohotově vyběhl Lecomte a míč chytil do rukavic.

86
    Hráči Angers se dostali k rozehrávce rohového kopu, který mířil do vápna, kde ho zneškodnila obrana domácích.

85
    Fotbalisté Montpellier si přihrávají na vlastní polovině, což jim v posledních minutách vyhovuje nejvíce. Do konce utkání zbývá posledních pár minut.

84
    Hosté se dostali k míči a kombinují s ním před šestnáctkou soupeře.

83
    Domácí drží balón a snaží se co nejvíce pozdržet hru, která začíná být v posledních minutách více a více zajímavá.

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Junior Sambia.

81
    Žlutou kartu dostává Paul Lasne (Montpellier HSC).
    80. Angelo FULGINI - 2:1

80
    Tak přece jen je tu ještě komplikace! ANGELO FULGINI byl na konci povedené kombinace ve vápně a bez větších problému zakončil na vzdálenější tyč.

Adam Mitáš

Góly: 4. Delort (Laborde), 16. Schirí – 80. Fulgini (Reine-Adélaïde), 90+2. Bahoken (Fulgini)

Karty:   68. Mollet (MON), 70. Schirí (MON), 81. Lasne (MON)   74. Pavlović (AGR)

HSC Montpellier: Lecomte – Congré, Hilton (C), Cozza – Suárez, Schirí, Lasne, Oyongo – Laborde (65. Škuletić), Mollet (82. Sambia) – Delort (90+1. Boutobba).
    Náhradníci: Bertaud – Adouyev, Boutobba, Camara, Píriz, Sambia, Škuletić.

Angers SCO: Butelle – I. Traoré (C), Pavlović, Thomas (66. Fulgini) – Manceau, N'Doye (46. Reine-Adélaïde), Santamaría, Mangani (77. Diaw), Pellenard – Bahoken, Tait.
    Náhradníci: Boucher – Capelle, Diaw, Fulgini, López, Pajot, Reine-Adélaïde.