Rostov – Arsenal Tula 0:0 (kon.) | Zenit – Ufa 2:1 (kon.) | FK Dinamo Moskva – S. Moskva 0:1 (kon.)
Machačkala – Lok. Moskva 0:2 (kon.)
Zenit Petrohrad
2:1 (2:1)
FC Ufa
cz Nedeľa 10.03.2019, 14:30 • Gazprom Arena (Petrohrad) • Ruská Premier Liga • 19. kolo

Ode mě je to vše, hezký zbytek dne! (16:32:15)

Je dobojováno! Zenit Petrohrad doma dokázal porazit nepříjemného soupeře z Ufy. Nečekaně šli do vedení hosté, když propálil domácího brankáře Cătălin Carp. Domácím se to ale nelíbilo a hned do pěti minut vyrovnali po pěkné akci. Aby toho nebylo pro Ufu málo, inkasovala do poločasu ještě jednou. Rozhodující branku utkání vstřelil Emiliano Rigoni. Ve druhém poločase moc šancí k vidění nebylo. Když už mohl navýšit skóre skvěle hrající Sardár Azmún, branku minul. Utkání tak zaslouženě vyhrál domácí FK Zenit Petrohrad a do zítřejšího utkání Krasnodaru je v tabulce o šest bodů první. Naopak Ufa potvrdila mizernou formu a dále se nachází na sestupových pozicích.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:14.

90+4

90+4
    Andrej Luněv vyráží nebezpečnou střelu na rohový kop.

90+3
    Uvidíme ještě jeden přímý volný kop u autové čáry pro hosty, který bude zahrávat Olivier Thill.

90+2
    Skvěle hrající Jaroslav Rakyckyj odvrací hlavou další centr mimo nebezpečí pro domácí Zenit.

90+1
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Jaroslav Rakyckyj poslal příliš dlouhý míč, autové vhazování pro hráče Ufy.

89
    Utkání se pomalu blíží ke konci. V držení míče je Ufa a domácí Zenit pracuje skvěle v obranném bloku.

88
    Sebastián Driussi se uvolnil kličkou do středu hřiště, následným centrem nikoho v šestnáctce nenašel.

87
    Igor Smolnikov zastavil rozjetou akci hráčů Ufy faulem na polovině hřiště.

86
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Daler Kuzjajev, přichází Oleg Šatov.

84
    Andrés Wombergar se dokázal prosadit v souboji ve vzduchu, ale razanci do míče nedal a brankář domácích tento míč chytil.

84
    Dlouhý míč posílá dopředu Alexandr Bělenov na své útočníky.

83
    Zkušený Jurij Žirkov s autovým vhazováním spěchat nebude.

81
    Po rohovém kopu se mohl hlavou trefit Sardár Azmún, ale velkou šanci zazdil. Netrefil skoro celou odkrytou branku.