Slalom žien, 1. kolo, Špindlerův Mlýn | (kon.) | | | Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Špindlerův Mlýn | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Týmový závod, HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Muži 50 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Go (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Oslo | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový závod, HS134, Oslo
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Norsko 469,8
2. Japonsko 456,8
3. Rakousko 454,4
4. Polsko 440,9
5. Německo 437,9
6. Slovinsko 419,4
7. Česko 391,5
8. Švýcarsko 365,5
9. Rusko 353,2
10. Finsko 306,0
Startovní listina
1. Eetu Nousiainen (FIN)
2. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Luca Egloff (SUI)
5. Peter Prevc (SLO)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Michael Hayböck (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Karl Geiger (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Jarkko Määttä (FIN)
12. Maxim Sergejev (RUS)
13. Lukáš Hlava (CZE)
14. Andreas Schuler (SUI)
15. Anže Lanišek (SLO)
16. Robin Pedersen (NOR)
17. Manuel Fettner (AUT)
18. Noriaki Kasai (JPN)
19. Constantin Schmid (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Andreas Alamommo (FIN)
22. Michail Nazarov (RUS)
23. Čestmír Kožíšek (CZE)
24. Simon Ammann (SUI)
25. Domen Prevc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Philipp Aschenwald (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Stephan Leyhe (GER)
30. Dawid Kubacki (POL)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Roman Koudelka (CZE)
34. Killian Peier (SUI)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Markus Eisenbichler (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
1. Norsko 469,8
2. Japonsko 456,8
3. Rakousko 454,4
4. Polsko 440,9
5. Německo 437,9
6. Slovinsko 419,4
7. Česko 391,5
8. Švýcarsko 365,5
9. Rusko 353,2
10. Finsko 306,0
Startovní listina
1. Eetu Nousiainen (FIN)
2. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3. Viktor Polášek (CZE)
4. Luca Egloff (SUI)
5. Peter Prevc (SLO)
6. Johann André Forfang (NOR)
7. Michael Hayböck (AUT)
8. Jukija Sato (JPN)
9. Karl Geiger (GER)
10. Piotr Żyła (POL)
11. Jarkko Määttä (FIN)
12. Maxim Sergejev (RUS)
13. Lukáš Hlava (CZE)
14. Andreas Schuler (SUI)
15. Anže Lanišek (SLO)
16. Robin Pedersen (NOR)
17. Manuel Fettner (AUT)
18. Noriaki Kasai (JPN)
19. Constantin Schmid (GER)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Andreas Alamommo (FIN)
22. Michail Nazarov (RUS)
23. Čestmír Kožíšek (CZE)
24. Simon Ammann (SUI)
25. Domen Prevc (SLO)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Philipp Aschenwald (AUT)
28. Junširo Kobajaši (JPN)
29. Stephan Leyhe (GER)
30. Dawid Kubacki (POL)
31. Antti Aalto (FIN)
32. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Roman Koudelka (CZE)
34. Killian Peier (SUI)
35. Timi Zajc (SLO)
36. Robert Johansson (NOR)
37. Stefan Kraft (AUT)
38. Rjoju Kobajaši (JPN)
39. Markus Eisenbichler (GER)
40. Kamil Stoch (POL)
1. Norsko 469,8
2. Japonsko 456,8
3. Rakousko 454,4
4. Polsko 440,9
5. Německo 437,9
6. Slovinsko 419,4
7. Česko 391,5
8. Švýcarsko 365,5
9. Rusko 353,2
10. Finsko 306,0
1. Norsko 469,8
2. Japonsko 456,8
3. Rakousko 454,4
4. Polsko 440,9
5. Německo 437,9
6. Slovinsko 419,4
7. Česko 391,5
8. Švýcarsko 365,5
9. Rusko 353,2
10. Finsko 306,0