Nitra – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Trnava | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Podbrezová – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) |
Lipany – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 1:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Lok. Košice | 0:0 (odl.) |
Bardejov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Karviná – Bohemians | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Opava – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (kon.) |
Leicester – Fulham | 3:1 (kon.) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (kon.) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Watford | 3:1 (kon.) |
Alavés – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Leganés | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) |
Getafe – Huesca | 2:1 (kon.) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (kon.) | | | Dortmund – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (kon.) |
Lipsko – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Mainz – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) |
Parma – CFC Janov | 1:0 (kon.) | | | Chievo – AC Miláno | 1:2 (kon.) |
Marítimo – Moreirense | 3:2 (kon.) | | | Braga – Guimarães | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Lisabon | 1:2 (kon.) |
Samara – Jenisej | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Štrasburg – Lyon | 2:2 (kon.) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Dijon – Remeš | 1:1 (kon.) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 4:0 (kon.) | | | Prostějov – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Venlo – Excelsior | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 2:3 (kon.) | | | Eindhoven – Breda | 2:0 (kon.) |
Willem II – Graafschap | 3:2 (kon.) |
Kraków – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Korona – Wisla Kraków | 2:6 (kon.) | | | Arka – Légia Varšava | 1:2 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Bielefeld | 5:1 (kon.) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (kon.) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (kon.) |
Aue – Paderborn | 2:1 (kon.) |
West Bromwich – Ipswich Town | 1:1 (kon.) |
koniec
1. FC Kolín nad Rýnom
5:1
(2:0)
DSC Arminia Bielefeld
89
|
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Drexler, přichází Koziello.
|
|
74
|
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Hoger, přichází Schaub.
|
|
65
|
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Yabo, přichází Staude.
|
|
63
|
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Cordoba, přichází Modeste.
|
|
46
|
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Hartherz, přichází Lucoqui.
|
Góly:
14. Drexler, 20. Terodde, 49. Cordoba, 69. Terodde, 90. Terodde – 71. Voglsammer
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:14. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11.
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:14. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11.
1. FC Kolín nad Rýnom:
Horn – Clemens,Mere, Geis, Sobiech, Kainz – Drexler, Hoger, Hector – Terodde, Cordoba
Náhradníci: Kessler – Koziello, Modeste, Ozcan, Risse, Schaulb, Schmidt
Tréner:
DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Clauss, Behrendt, Salger, Hertherz – Edmundsson, Yobo, Prietl, Weihrauch, Volglsammer – Klos
Náhradníci: Gaye – Brunner, Christiansen, Lucoqui, Massimo, Pieper, Staude
Tréner:
Náhradníci: Kessler – Koziello, Modeste, Ozcan, Risse, Schaulb, Schmidt
Tréner:
DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Clauss, Behrendt, Salger, Hertherz – Edmundsson, Yobo, Prietl, Weihrauch, Volglsammer – Klos
Náhradníci: Gaye – Brunner, Christiansen, Lucoqui, Massimo, Pieper, Staude
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Prošek