Nitra – Ružomberok 0:0 (kon.) | Sereď – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 4:2 (kon.)
Podbrezová – Žilina 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
4:2 (3:1)
AS Trenčín
Sobota 09.03.2019, 14:00 • Futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 22. kolo

68
    Trenčín dal gól!
    Tak nakoniec si UMEH vylepšil dnešné štatistiky. Využil naplno svoje parametre a hlavou poslal loptu za Kiru.

55
    Michalovce dali gól!
    Stretnutie naberá z hľadiska výsledku hokejové parametre. CHEICK ALAN DIARRA sa dostal do takmer navlas rovnakej situácie ako v prvom polčase a peknou strelou pridáva už štvrtý presný zásah Michaloviec. Asistencia: Peter Kolesár.

45
    Nakoniec som predpovedal gól. Dal ho však domáci hráč LLAZAROS ROTA, ktorý nepríjemným spôsobom pripravil o čisté konto Matúša Kiru, ktoré držal 547 minút.

32
    Naozaj po polhodine nikto nečakal takýto obraz a hlavne výsledok. Michalovce sú v eufórii. Tounkara bol v šestnástke otočený chrbtom, ale predĺžil loptu na CHEICKA ALANA DIARRU. Ten si vylepšil pozíciu a prepálil bezmocného Denisa Chudého. Asistencia: Mamadou Tounkara.

23
    Zemplínčania si pekne rozobrali obranu hostí. Kolesár poslal loptu do pokutového územia, kde stál JOSE CARRILLO MANCILLA a strelou k žrdi zvyšuje na 2:0. Asistencia: Peter Kolesár.

17
    Žofčák poslal do šance MAMADOU TOUNKARU, ktorý obišiel Chudého a poslal loptu do siete. Asistencia: Igor Žofčák.

Ivan Harčár

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 17. Tounkara (Žofčák), 23. Carrillo (Kolesár), 32. Diarra (Tounkara), 55. Diarra (Kolesár) – 45. Rota (vla.), 68. Umeh

Karty:   54. Rota (MIC) – 53. Umeh (TRE), 69. Corryn (TRE), 87. Paur (TRE)

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Rota, Carrillo, Beskorovajny, Vojtko – Casado – Diarra, Danko (71. Trusa), Žofčák (C) (58. Kountouriotis), Kolesár – Tounkara (81. Zacharkiv).
    Náhradníci: Bieszczad – Kountouriotis, Grič, Trusa, Špiriak, Kolesár, Zacharkiv.

AS Trenčín: Chudý – Yem, Laczkó, Mašović (C), Skovajsa (46. Slávik) – Lamine – van Arnhem (46. Umeh), Čataković – Kvocera (69. Sleegers), Paur, Corryn.
    Náhradníci: Hrdlička – Sleegers, Umeh, Roguljić, Slávik, Kleščík.

Rozhodca: Ochotnický – Pozor, Galo.

Diváci: 1343.