Olomouc – Slavia Plzeň 3:7 (kon.) | Židenice – FBC Liberec 5:6 (kon.)
koniec
FBS Olomouc
3:7 (1:1, 2:2, 0:4) Stav série: 0:1
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
cz Sobota 09.03.2019, 16:30 • SH Čajkaréna, Olomouc (kapacita: 276 míst) • Play - down Extraligy žen • 1. kolo
   
  59:58
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  A je tu ještě jeden úder! KATEŘINA ŠNEBERGOVÁ se dobře podívala a ze standardní situace poslala míček přímo za nepřipravenou Kubíčkovou. Olomoucké družstvo už je značně psychicky konsternováno. Bez asistence.
   
  50:14
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Plzeňská euforie pokračuje stále dál! Drajv jakým nyní hosté rozrážejí olomouckou defenzívu je až nečekaný. Po rychlém přenesení hry na levém křídle se dostala ke střelbě ANETA NACHTMANOVÁ, jejíž bomba doskákala přímo do šibenice. Asistence: Nikola Staňková.
   
  47:53
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Plzeň je v obrovské euforii! Po rychlém brejku totiž olomoucký tým podruhé v krátké době inkasuje. Rychlá rána na branku se nešťastně odrazila od domácí ANNY KŘÍŽKOVÉ, která protečovala míček do vlastní sítě. Bez asistence.
   
  46:31
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Plzeň jde podruhé v duelu do vedení! Hanačky se v této chvíli nechaly zatlačit do zadních pozic, čehož Slavia využila v parádní trefu pod horní tyčku. KATEŘINA ŠNEBERGOVÁ totiž svůj výjezd načasovala naprosto ideálně. Asistence: Julie Volkmannová.
   
  35:46
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Zápas dostává další rozměr! Plzeňské florbalistky ještě rozhodně nic nevzdávají a dostaly se k dalšímu vyrovnání. Rychlý brejk přes střed nakonec dokázala JULIA VOLKMANNOVÁ dotáhnout až ke střele, která nečekaně propadla i takové brankářce, jakou je Lenka Kubíčková. Asistence: Aneta Nachtmanová.
   
  34:47
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A je tu další zvrat! Po rychlém rozhlédnutí se dostala LUCIE CHOLINSKÁ do své tradiční akce, když obalamutila soupeřku a po výjezdu z rohu se prodrala do zakončení. Fišerová reagovala příliš pozdě. Asistence: Jitka Oháňková.
   
  33:42
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Hosté se dostávají k vytouženému vyrovnání! Obrovský boj se svedl po neproměněném brejku Cholinské před olomouckou branku, kde se dostala ke střelbě ANNA ALEXANDRA SUKOVÁ. Její bomba z velké vzdálenosti nakonec i díky cloně propadla přes bezmocnou Kubíčkovou až do sítě. Asistence: Ivana Drugdová.
   
  22:55
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Hanačky se dostávají k využití přesilové hry! Po rychlém výjezdu na pravém křídle se prodrala MARTINA PEJZLOVÁ k dobře načasované přihrávce a svižnou ránou do šibenice překvapila Fišerovou. Asistence: Jitka Oháňková.
   
  17:08
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Hanačky se dostávají k vyrovnání! Olomouc se nyní dostala k delšímu tlaku, který proměnila mladá ANNA KŘÍŽKOVÁ v premiérovou trefu v nejvyšší soutěži. Odchovankyně lutínského florbalu se prosadila po bombě od půlící čáry, Fišerová na míček, který vletěl do šibenice, ani neviděla. Bez asistence.
   
  10:23
  Tým SLAVIA Plzeň právě vstřelil branku!
  Neskutečné! Olomoucké florbalistky nedokázaly v oslabení ubránit postup kombinace hostí a po rychlé přihrávce na pravou stranu měla KATEŘINA ŠNEBERGOVÁ takřka půlku prázdné branky. Rychlý přesun Kubíčkové byl přeci jen jen slabou záchranou, balónek totiž končí i tak v síti. Asistence: Julie Volkamannová.

  Johan Čáp

  Góly a asistencie: 18. Křížková, 23. Pejzlová (Oháňková), 35. Cholinská (Oháňková) – 11. Šnebergrová (Volkmannová), 34. Suková (Drugdová), 36. Volkmannová (Nachtmanová), 47. Šnebergrová (Volkmannová), 48. Křížková (vla.), 51. Nachtmanová (Staňková), 60. Šnebergrová


  FBS Olomouc: Kubíčková (Franková) – Rozenbergová, Křížková, M. Grufíková, Pejzlová – Mošťková, Reimerová (C), Cholinská – B. Suchánková, Bořutová, Kylarová – Oháňková, Ryšavá, Slezáková.
  FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fišerová (Šindelářová) – Volkmannová, Krňoulová, Vostracká, Nachtmanová, Denková, Havlová – Böhmová, Staňková (C), Drugdová – Mašková, Křemenáková, Suková – Urbanová, Košťálová, Vaníčková – Přerostová, Šnebergrová.

  Rozhodca: Lukáš Axmann, Radek Šiška

  Diváci: 104
  Olomouc 4 1 Slavia Plzeň
  #1 Sobota 09.03.2019 • 16:30
  Olomouc - Slavia Plzeň 3:7
  #2 Nedeľa 10.03.2019 • 14:30
  Olomouc - Slavia Plzeň 7:5
  #3 Sobota 16.03.2019 • 15:00
  Slavia Plzeň - Olomouc 2:3
  #4 Nedeľa 17.03.2019 • 14:00
  Slavia Plzeň - Olomouc 3:4 koniec po predl.
  #5 Streda 20.03.2019 • 19:30
  Olomouc - Slavia Plzeň 5:3