Otrokovice – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Bohemians – Sparta 5:4 (kon.) | Ostrava – Chodov 4:3 (2:0 po s.n.)
Střešovice – Vítkovice 5:4 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:4 (2:3, 2:0, 1:1) Stav série: 1:2
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 09.03.2019, 19:00 • STODOLA Arena Střešovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále
    55:38 Filip LANGER - 5:4

55:38
    Tatran právě vstřelil branku!
    Ale do vedení jdou opět Pražané! Milan Meliš téměř z úrovně vítkovické branky přihrál doprostřed půlky na FILIPA LANGERA, který prudkou dělovkou poslal míček do odkrytého kusu Součkovy klece! Asistence: Milan Meliš.
    49:48 Josef RÝPAR - 4:4

49:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A JOSEF RÝPAR proměnuje! Dlouho si míček tahal, vlastně až do samotného brankoviště. Pak ale stahovačkou dostal míček a Rebra do protipohybu a prázdnou branku už trefil bez potíží.
    39:23 Pavel SLÁDEČEK - 4:3

39:23
    Téměř půl minuty před koncem jde Tatran opět do vedení! PAVEL SLÁDEČEK se sám procpal přes celou půlku skrz asi tři hráče, než bekhendem překvapil Lukáše Součka, který ani nestačil zareagovat! Bez asistence.
    25:17 Marek BENEŠ - 3:3

25:17
    A máme opět srovnáno! Filip Langer z půlicí čáry dostal míček na čepel MARKA BENEŠE, který míček jen nasměroval nad Součkovo rameno! Asistence: Filip Langer.
    19:10 Tomáš SLADKÝ - 2:3

19:10
    A Vítkovice se dostávají opět do vedení! Jan Jastřembský a Adam Delong si kompletně rozebrali celou pětici domácích a přesným „ťukecem" připravili TOMÁŠI SLADKÉMU laskominku v podobě prázdné klece Tatranu! Asistence: Adam Delong
    15:47 Milan MELIŠ - 2:2

15:47
    Přesto máme opět srovnáno! MILAN MELIŠ vymýšlel půl metru za půlicí čáru, jak rozehrát situaci, než se rozhodl to vzít na sebe a zaparkoval míček přesně za Součkovo pravou tyčí! Asistence: Adam Tlapák.
    13:35 Marek BRÄUER - 1:2

13:35
    A hosté se dostávají do vedení! Střelu Lukáše Hájka vyrazil Michal Rebro helmou přesně na čepel MARKA BRÄUERA a ten se mu odvděčil střelou nad levé rameno! Asistence: Lukáš Hájek.
    12:12 Jan ŠEBESTA - 1:1

12:12
    Tak toto si Michal Rebro za rámeček nedá! Jiří Besta z vlastního levého rohu poslal dalekou přihrávku přes celé hřiště, až na JANA ŠEBESTU, který jen ťukl do míčku a ten prošel Rebrovi za záda. Jestli jsem psal, že Tatran nechce dát Vítkovicím výhodu z chyby, tak nepokrytí Šebesty byla jedna z nich! Asistence: Jiří Besta.
    01:50 Filip LANGER - 1:0

01:50
    Naopak Tatran ze svého prvního útoku skóruje! Marek Beneš zpoza branky Vítkovic našel dobře postaveného FILIPA LANGERA a ten se nemýlil! Asistence: Marek Beneš.

Marek Baloun

Góly a asistencie: 2. Langer (Marek Beneš), 16. Meliš (Tlapák), 26. Marek Beneš (Langer), 40. Sládeček, 56. Langer (Meliš) – 13. Jan Šebesta (Besta), 14. Bräuer (Hájek), 20. Sladký (Delong), 50. Rýpar (t.s.)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Langer – Jak. Kolísko, Pixa, Piták – Řezník, Meliš, Švéda – Ullmann.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek, Besta – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Jan Šebesta, Řezanina – Černý, Hájek, Bräuer – Jastřembský, Delong.

Rozhodca: Petr Černý a Jiří Janoušek