Otrokovice – Mladá Boleslav | 5:7 (kon.) | | | Bohemians – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Ostrava – Chodov | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Střešovice – Vítkovice | 5:4 (kon.) |
Black Angels – Pardubice | 0:0 (*00:00) | | | Česká Lípa – Hattrick Brno | 0:0 (*18:00) | | | Bulldogs – Pardubice | 4:7 (kon.) |
Královské Vinohrady – Znojmo | 3:4 (po pr.) |
Bohemians – Vítkovice | 3:8 (kon.) | | | Střešovice – Ostrava | 2:3 (kon.) | | | Panthers – Chodov | 3:10 (kon.) |
Jičín – Ne | 7:8 (kon.) |
Olomouc – Slavia Plzeň | 3:7 (kon.) | | | Židenice – Liberec | 5:6 (kon.) |
po s.n. (2:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:3
(2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
Stav série: 2:1
FAT PIPE Florbal Chodov
55:53
|
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Ondřej Vošta – 2 min., Sekání).
|
|
47:36
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jiří Bauer – 2 min., Opakované přestupky).
|
|
42:02
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Hrabal – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
|
22:40
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jan Daniš – 2 min., Držení).
|
Góly a asistencie:
14. Sládek (J. Bauer), 16. Daniš (Sládek), 34. Eichner (Lipový), rozh. náj. Mendrek – 15. Sýkora (Ondrušek), 24. M. Vávra (Sýkora), 59. Sýkora (Ondrušek)
Rozhodca: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
Diváci: 355
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Daniel Kašovský (CHD)
0:0 Jiří Juhaňák (BGR)
2. séria:
0:0 Tomáš Sýkora (CHD)
1:0 Matyáš Šindler (BGR)
3. séria:
1:0 Tom Ondrušek (CHD)
1:0 Aleš Zálesný (BGR)
4. séria:
1:0 Martin Koutný (CHD)
2:0 Jakub Mendrek (BGR)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Laja (Klobučník) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, J. Bauer, Posselt, Kuczera, Flašar – Křiva, Mendrek, Sládek – Daniš, Eichner, Šindler – Hrabal, Zálesný, Juhaňák – Kaloč.
Náhradníci:
Tréner:
FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Doubek, Podhráský – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Koutný, Řezáč, Krbec – Matejčík.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Doubek, Podhráský – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Koutný, Řezáč, Krbec – Matejčík.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sojka Kamil, Sojka Tomáš
Diváci: 355
Ostrava | 2 | 4 | Chodov |
#1 | Sobota 02.03.2019 • 19:30 |
Chodov - Ostrava 4:3 | |
#2 | Nedeľa 03.03.2019 • 17:00 |
Chodov - Ostrava 2:3 po s.n. (1:2) | |
#3 | Sobota 09.03.2019 • 18:30 |
Ostrava - Chodov 4:3 po s.n. (2:0) | |
#4 | Nedeľa 10.03.2019 • 17:00 |
Ostrava - Chodov 5:6 koniec po predl. | |
#5 | Streda 13.03.2019 • 18:30 |
Chodov - Ostrava 4:2 | |
#6 | Piatok 15.03.2019 • 18:00 |
Ostrava - Chodov 4:8 |
Jaroslav Hejlek