Otrokovice – Florbal MB 5:7 (kon.) | FbŠ Bohemians – Sparta 5:4 (kon.) | Ostrava – Chodov 4:3 (2:0 po s.n.)
Tatran Teka Střešovice – Vítkovice 5:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
FBC ČPP Ostrava
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0) Stav série: 2:1
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Sobota 09.03.2019, 18:30 • ČPP Aréna Ostrava • Play-off AutoCont extraligy CZ • Štvrťfinále
Predzápasové kurzy
     
    Hezký zbytek večera a naviděnou! (20:51:44)
     
    Ostrava se dnešním vítězstvím ujímá vedení v sérii 2:1.
     
    Konec zápasu.
     
    70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
    Autorem vítězné branky je JAKUB MENDREK.
     
    4. séria
    2:0
    Jakub MENDREK proměňuje.
     
    4. séria
    1:0
    Martin KOUTNÝ neproměňuje.
     
    3. séria
    1:0
    Aleš ZÁLESNÝ neproměňuje.
     
    3. séria
    1:0
    Tom ONDRUŠEK neproměňuje.
     
    2. séria
    1:0
    Matyáš ŠINDLER proměňuje.
     
    2. séria
    0:0
    Tomáš SÝKORA neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Jiří JUHAŇÁK neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Daniel KAŠOVSKÝ neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    70:00
    Prodloužení skončilo.
     
    69:59
    Chodov byl lepším týmem, ale půjde se do samostatných nájezdů.
     
    69:00
    Minuta do konce prodloužení.
     
    67:59
    Ondruškův pokus kryje Laja.
     
    66:10
    Hra za brankou Ostravy, akce končí u Chodovských hráčů.
     
    64:20
    Míček na straně Ostravy.

    Jaroslav Hejlek

    Góly a asistencie: 14. Sládek (J. Bauer), 16. Daniš (Sládek), 34. Eichner (Lipový), rozh. náj. Mendrek – 15. Sýkora (Ondrušek), 24. M. Vávra (Sýkora), 59. Sýkora (Ondrušek)

    Samostatné nájazdy:

    1. séria:
    0:0   Daniel Kašovský (CHD)
    0:0   Jiří Juhaňák (BGR)
    2. séria:
    0:0   Tomáš Sýkora (CHD)
    1:0   Matyáš Šindler (BGR)
    3. séria:
    1:0   Tom Ondrušek (CHD)
    1:0   Aleš Zálesný (BGR)
    4. séria:
    1:0   Martin Koutný (CHD)
    2:0   Jakub Mendrek (BGR)


    FBC ČPP Ostrava: Laja (Klobučník) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, J. Bauer, Posselt, Kuczera, Flašar – Křiva, Mendrek, Sládek – Daniš, Eichner, Šindler – Hrabal, Zálesný, Juhaňák – Kaloč.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Doubek, Podhráský – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Koutný, Řezáč, Krbec – Matejčík.

    Rozhodca: Sojka Kamil, Sojka Tomáš

    Diváci: 355
    Ostrava 2 4 Chodov
    #1 Sobota 02.03.2019 • 19:30
    Chodov - Ostrava 4:3
    #2 Nedeľa 03.03.2019 • 17:00
    Chodov - Ostrava 2:3 po s.n. (1:2)
    #3 Sobota 09.03.2019 • 18:30
    Ostrava - Chodov 4:3 po s.n. (2:0)
    #4 Nedeľa 10.03.2019 • 17:00
    Ostrava - Chodov 5:6 koniec po predl.
    #5 Streda 13.03.2019 • 18:30
    Chodov - Ostrava 4:2
    #6 Piatok 15.03.2019 • 18:00
    Ostrava - Chodov 4:8