Otrokovice – Mladá Boleslav | 5:7 (kon.) | | | Bohemians – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Ostrava – Chodov | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Střešovice – Vítkovice | 5:4 (kon.) |
Black Angels – Pardubice | 0:0 (*00:00) | | | Česká Lípa – Hattrick Brno | 0:0 (*18:00) | | | Bulldogs – Pardubice | 4:7 (kon.) |
Královské Vinohrady – Znojmo | 3:4 (po pr.) |
Bohemians – Vítkovice | 3:8 (kon.) | | | Střešovice – Ostrava | 2:3 (kon.) | | | Panthers – Chodov | 3:10 (kon.) |
Jičín – Ne | 7:8 (kon.) |
Olomouc – Slavia Plzeň | 3:7 (kon.) | | | Židenice – Liberec | 5:6 (kon.) |
koniec
PSG Panthers Otrokovice
5:7
(2:4, 1:1, 2:2)
Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
Adam Dořák
Góly a asistencie:
18. Kvapil, 18. Zapletal (Gál), 21. Pešat, 48. Kostka (t.s.), 59. Kostka – 13. Natov (Pluhař), 14. Tadeáš Chroust (Tomašík), 16. Bína (Natov), 17. Curney (Natov), 33. Řehoř (Tomáš Chroust), 41. Zakonov (Bína), 60. Tokoš (Natov)
Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula
Diváci:
Nepremenená penalta:
PSG Panthers Otrokovice:
Michaljovič (Majrich) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Sovják, Vykopal, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Szweda – Gál, Pešat, Kittel – Volek, Petřík.
Náhradníci:
Tréner:
Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Pluhař, Gruber – Curney, Tomašík, Natov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Pluhař, Gruber – Curney, Tomašík, Natov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula
Diváci:
Otrokovice | 0 | 4 | Mladá Boleslav |
#1 | Sobota 02.03.2019 • 19:30 |
Mladá Boleslav - Otrokovice 5:2 | |
#2 | Nedeľa 03.03.2019 • 17:00 |
Mladá Boleslav - Otrokovice 6:3 | |
#3 | Sobota 09.03.2019 • 18:00 |
Otrokovice - Mladá Boleslav 5:7 | |
#4 | Nedeľa 10.03.2019 • 18:00 |
Otrokovice - Mladá Boleslav 3:10 |
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Michal Nagy – 2 min., Hrubost).