B. Bystrica – Detva | 5:0 (kon.) | | | Zvolen – Budapešť | 4:0 (kon.) |
Florida – Minnesota | 6:2 (kon.) | | | Washington – NJ Devils | 3:0 (kon.) | | | Carolina – Winnipeg | 1:8 (kon.) |
Anaheim – Montreal | 8:2 (kon.) | | | Colorado – Buffalo | 3:0 (kon.) | | | San Jose – St. Louis | 3:2 (po pr.) |
Rusko – Česko | 6:3 (kon.) |
Hradec Králové – Sparta Praha | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 6:5 (kon.) | | | Chomutov – Vítkovice | 2:6 (kon.) |
Č. Budějovice – HC Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Přerov | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Havířov | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Třinec | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 5:2 (kon.) | | | Vsetín – Kometa Brno | 4:3 (po pr.) |
Zlín – Slavia | 2:6 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 1:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 0:1 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 2:1 (kon.) |
po n.s.n. (2:1)
HC Meteor Třemošná
2:5
(0:2, 1:2, 1:1 - N 0:0)
Piráti Chomutov
Jiří Cícha
Góly a asistencie:
33. Steinbrücker (Schindler), 55. Schindler, rozh. náj. Steinbrücker – 4. Štefančík, 18. Štefančík, 33. Koblížek (Štefančík), 40. Štefančík (Svoboda), 58. Svoboda (Štefančík)
Rozhodca: Malá – Malý, Jelínek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
1:0 Dolhý (MTT)
1:0 Kulich (CHM)
2. séria:
1:0 Kozlík (MTT)
1:0 Svoboda (CHM)
3. séria:
1:0 Vlach (MTT)
1:0 Štefančík (CHM)
4. séria:
1:0 Pešek (MTT)
1:1 Spudich (CHM)
5. séria:
2:1 Steinbrücker (MTT)
2:1 Príhoda (CHM)
HC Meteor Třemošná:
Lokajíček (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Dolhý, Balák – Beníšek, Schindler, Kozlí, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Vlach, Kaiser, Albrecht
Náhradníci:
Tréner:
Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Perný, Kovár, Pöschl – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Stefančík, Vostiňák, Kalčík, Ekrt
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Perný, Kovár, Pöschl – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Stefančík, Vostiňák, Kalčík, Ekrt
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Malá – Malý, Jelínek
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Steinbrücker – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Němec – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Koblížek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Čarda – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Albrecht – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vostiňák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Čech – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kaiser – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).