Štrasburg – Lyon 2:2 (kon.) | Amiens – Nîmes 2:1 (kon.) | Dijon – Remeš 1:1 (kon.)
Monaco – Bordeaux 1:1 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
2:2 (0:1)
Olympique Lyon
cz Sobota 09.03.2019, 17:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:55:26)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 17:12.

Je konec. Dnes se na půdě Štrasburku zrodila remíza 2:2. Už ve 3. minutě se totiž po velké chybě domácího obránce prosadil Dembélé. Následně byla hra celkem vyrovnaná, ale v první půli už gól nepadl. V 52. minutě zvýšil náskok hostů z penalty Dembélé. Ale v 69. minutě snížil Ajorque a o minutu později dokonce srovnal. Následně byla hra vyrovnaná, ale už se nic většího nestalo.

90+3

90+3
    Hostům se nedaří něco vymyslet na levé straně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lucas Tousart (Olympique Lyon).

90+1
    Domácí hráč se nyní dopustil faulu na polovině soupeře a u míče bude Lyon.

90
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

89
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Anthony Gonçalves.

88
    Lyon si vypracoval šanci, ale nakonec z toho bude jenom odkop od brány a pomalu to vypadá, že dnešní zápas skončí remízou.

86
    A opět si domácí hráč stáhl míč na střed, ale jeho následná střela letěla doprostřed brány, kde byl připraven Anthony Lopes.

85
    Ovšem ani tady jsme se nedočkali žádné šance, protože centr z pravé strany jen proletěl vápnem na druhou stranu.

84
    Útok Lyonu nic vážnějšího nepřinesl, jelikož byla střela zpoza vápna zblokována a dopředu tak jde opět Štrasburk.

82
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Bertrand Traoré.

81
    Pokus domácího borce byl zblokován na hranici vápna, ale k míči se následně dostal opět Štrasburk.

80
    Pablo Martinez se dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl žlutou kartu.

79
    Nyní se hraje převážně ve středu hrací plochy a u míče je Lyon.

77
    Nyní se Terrier dopustil nedovoleného zákroku a u míče tak bude domácí mužstvo.

Michal Raška

Góly: 69. Ajorque (Thomasson), 70. Ajorque (Thomasson) – 3. M. Dembélé (Cornet), 51. M. Dembélé (pen.)

Karty:   80. P. Martinez (SSG) – 8. Cornet (LYO), 90+1. Tousart (LYO)

RC Štrasburg Alsace: Sels – L. Koné, S. Mitrović (C), P. Martinez – Caci, Thomasson (89. Gonçalves), Prcić, Fofana, Lala – Ajorque (72. Zohi), Da Costa (61. Mothiba).
    Náhradníci: Kawašima – Corgnet, Gonçalves, Liénard, Mothiba, Zohi, Ndour.

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete, Marcelo (C) (17. Dubois), Denayer, F. Mendy – Pape Diop (76. Fekir), Tousart, Aouar – Cornet (82. B. Traoré), M. Dembélé, Terrier.
    Náhradníci: Gorgelin – Depay, Dubois, Fekir, NDombèlé, B. Traoré, Rafael.

Rozhodca: Jérôme Miguelgorry – Eric Danizan, Cédric Mouysset