Ne – Jičín 14:5 (kon.) | Chodov – Panthers 5:0 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 8:3 (kon.)
Ostrava – Střešovice 4:3 (3:1 po s.n.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:0 (0:0, 1:0, 4:0) Stav série: 2:0
Panthers Praha
cz Nedeľa 03.03.2019, 14:00 • SH Jižní Město • Play- off Extraligy žen CZ • Štvrťfinále

Ode mě už je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů ze světa florbalu, na viděnou! (15:51:18)

Panthers – 4 (celkem 17)

Ve třetí části už hostujícím hráčkám možná trochu došel dech a především potřebovaly otevřít obranu a vrhnout se i do útoku, z čehož vytěžili domácí hned čtyři branky. Už po dvou a půl minutách z třetí části pojistila Chodovu vedení Karolína Suchá a později na ni navázala ještě Jana Vávrová. Panthers se držely statečně až do poslední minuty, krátce se pokusily i o hru bez brankáře, ale Chodov si dokázal držet soustavný tlak na útočné polovině a nedovolil Červové na delší dobu se vzdálit. V poslední minutě pak ze svého tlaku vydoloval ještě dvě branky zásluhou Daniely Frantíkové a Terezy Hanzlíkové. Domácí hráčky tak smetly Panthers 5:0 a ujímají se vedení 2:0 v sérii.

59:57
    Chodov právě vstřelil branku!
    Možná už trochu z rezignace hostujících hráček, které ztratily ubojované utkání v poslední třetině, přichází také pátá branka Chodova. TEREZA HANZLÍKOVÁ zůstala nepokrytá u branky Červové a tři vteřiny před koncem doklepla míček do sítě. Asistence: Markéta Svačinová.

59:38
    Střela DANIELY FRANTÍKOVÉ se odrazila přímo nazpět k ní a napodruhé už ho poslala pod horní tyč! Asistence: Martina Řepková.

59:36
    Frantíková nastřelila jen bránící hráčku.

59:11
    Střelu Řepkové z úhlu Červová vyrazila. Dorážky do branky zase nepustily její spoluhráčky.

58:30
    Syslová uhájila míček proti třem soupeřkám, její spoluhráčka ale vystřelila jen do nohy hráčky před brankou.

57:39
    Chodov kombinuje na své polovině.

56:44
    Řepková vypíchla míček soupeřce a nezištnou přihrávkou hledala u tyčky spoluhráčku. Ani ta ovšem její přihrávku nečekala.

56:05
    Řepková si při napadání počínala nedovoleně a tak mají Panthers rozehrávku.

55:47
    Oddechový čas pro hosty.

55:42
    Střelu z těsné blízkosti dokázala Červová vyrazit.

55:24
    Lochmannová provezla míček přes půl hřiště a před branku Provázkové, zamířila však jen mimo tři tyče.

54:15
    Proti pokusu Pláškové zaklekla hostující hráčka.

Martin Vavruša

Góly a asistencie: 33. Frantíková (Vrbová), 43. Suchá (Řepková), 47. J. Vávrová (Frantíková), 60. Frantíková (Řepková), 60. Hanzlíková (Svačinová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Christiánová) – Jiráková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Řepková, J. Vávrová – Jůzová, Peštová, P. Beránková – Belicová, Ka. Kellovská, Hanzlíková.
    Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Slaná, Jarešová, Steinbachová – Miklíková, Lupačová, Jelínková – Zittová.

Rozhodca: Kostinek, Reichelt