Senica – Žilina 0:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 3:1 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
Podbrezová – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 0:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:1 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 23.02.2019, 14:00 • FC Nitra, a.s. • Niké liga • 20. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť pri sledovaní priameho textového prenosu a teším sa na vás opäť niekedy nabudúce.

Do čítania, priatelia. (15:55:16)

Gól Šporara z 24. minúty zostal jediným v tomto stretnutí. Po vylúčení Michalíka z prvej minúty druhého polčasu sa Slovan uspokojil s dianím a len kontroloval hru. Hostia mohli vyhrať pokojne aj 4:0, avšak Čavrić so Šporarom zahadzovali šance v prvom polčase. Sereď na Greifa ani raz nevystrelila, takto sa bodovať naozaj nedá.

Slovan po zaváhaní Dunajskej Stredy v Trnave navyšuje svoj náskok na čele tabuľky na 14 bodov. Sereď klesla po zápasoch hraných o 14. hodine na siedmu priečku.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 1:7. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16.

90+4

90+3
    Loptu na druhej strane trávnika zbiera jeho náprotivok Dominik Greif, ktorý veľa roboty v dnešnom meraní síl nemal.

90+3
    Ešte je tu čas na jednu akciu. Nwolokor posledný raz pošle loptu smerom do poľa.

90+2
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Boris Cmiljanić.

90+1
    Slovan bez problémov drží loptu na polovici súpera, získava voľný kop a je rozhodnuté.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Rozohrávka nakrátko, hostia sa už nikam neponáhľajú a snažia sa konštruktívne vyšachovať súpera z hry. Šporar nakoniec zakončoval, trafil iba brániaceho hráča.

89
    Moha pre zmenu z pravej strany, Hučko posiela center spomínaného slovanistu za bránkovú čiaru – ďalší roh.

89
    Preťažený vysoký center, napriek tomu sa lopta nejakým spôsobom dostala až ku Šporarovi, ktorý však nedokázal na malom priestore včas zakončiť.

88
    Moha mohol svoju zlepšenú aktivitu zavŕšiť gólom. Adekuoroye ani Menich Mohu nezastavili, tvrdé zakončenie vyrazil Nwolokor na roh.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 723 divákov.

87
    Nebol to ale vydarený center, Božikov môže ďakovať exekútorovi štandardky.

86
    Božikov úplne zbytočne odkopáva loptu na rohový kop. Kapitán hostí nebol pod tlakom a toto môže byť zlomový moment.

86
    Začala sa nám posledná desaťminútovka, domáci už dostriedali, hostia tak môžu učiniť ešte raz.

85
    De Kamps a jeho nepresný pas na Mohu, ktorý v posledných minútach zlepšil svoj výkon a prihral do voľného priestoru na Šporara i Strelca.

84
    Debut má za sebou Miloš Lačný, ktorý sa spoza postrannej čiary už iba prizeral koncovke Davida Strelca z možno jedenástich metrov. Slovan nie a nie pridať druhý gól, ktorý by bol definitívnou bodkou.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 24. Šporar (de Kamps)

Karty:   21. Michalík (SER), 34. Morong (SER) – 64. Šporar (SBA), 65. Medvěděv (SBA), 73. Dražić (SBA), 75. Bajrić (SBA)   46. Michalík (SER)

ŠKF Sereď: Nwolokor – Menich, Michalík (C), Ba, Hučko – Pankarićan, Adekuoroye – Morong, Lačný (84. Ivan), Špehar (57. Mečiar) – Kuzma (80. Ulrich).
    Náhradníci: Penksa – Dybala, Mečiar, Bilas, Ulrich, Lukáčik, Ivan.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medvěděv, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – de Kamps – Čavrić (90+2. Cmiljanić), Dražić (83. Guzmics), Holman (71. Strelec), Moha – Šporar.
    Náhradníci: Šulla – Rabiu, Cmiljanić, Nono, Stangl, Strelec, Guzmics.

Rozhodca: Peter Ziemba – Erik Weiss, Peter Jenčura