Turín – Bergamo 2:0 (kon.) | Frosinone – AS Rím 2:3 (kon.)
FC Turín
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
cz Sobota 23.02.2019, 15:00 • Stadio Olimpico, Turín (ITA) • Talianska Seria A • 25. kolo

90+3
    Je to tak. Hrací plochu opouští ospalým krokem Baselli, místo kterého si na posledních pár sekund zahraje Millico.

81
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Álex Berenguer.

79
    Castagne je nucen střídat. Duel místo něj dohraje Reca.

71
    Kulusevski, jenž se do zápasu dostal až v 18. minutě, dnes nedohraje. Své místo na hrací ploše přepouští Barrowovi.

66
    Domácí trenér Walter Mazzarri poprvé střídá. Ze hry stahuje Meïtého, místo něhož posílá na trávník Ansaldiho. Turín tedy nechce nic podcenit a za stavu 2:0 posiluje defenzívu.

18
    Gosens má zřejmě nějaký zdravotní problém, neboť pro něj dnešní zápas končí již v 18. minutě. Na hrací ploše jeho místo zaujímá Kulusevski.