Senica – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Trnava – Dunajská Streda | 3:1 (kon.) | | | Sereď – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Podbrezová – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 0:0 (kon.) |
Zlín – Bohemians | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Teplice | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 1:0 (kon.) |
Prostějov – Uh. Brod | 7:0 (kon.) | | | Sokolov – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Brno – Vyškov | 5:1 (kon.) |
Pardubice – Ústí n/O | 5:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Velvary | 0:0 (kon.) |
Jihlava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Burnley – Tottenham | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Wolverhampton | 1:1 (kon.) | | | Newcastle – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) |
Leicester – Crystal Palace | 1:4 (kon.) |
Getafe – Rayo Vallecano | 2:1 (kon.) | | | Sevilla – Barcelona | 2:4 (kon.) | | | Alavés – Vigo | 0:0 (kon.) |
Bilbao – Eibar | 1:0 (kon.) |
Bayern – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 5:1 (kon.) | | | Mainz – Schalke | 3:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Wolfsburg | 0:3 (kon.) | | | Düsseldorf – Norimberk | 2:1 (kon.) |
Turín – Bergamo | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – AS Rím | 2:3 (kon.) |
Eupen – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Cercle Brugge – Oostende | 2:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Kortrijk | 2:6 (kon.) |
Mouscron – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Tondela – Porto | 0:3 (kon.) | | | Feirense – Moreirense | 1:3 (kon.) | | | Portimonense – Aves | 1:1 (kon.) |
Setúbal – Guimarães | 1:1 (kon.) |
Paríž – Nîmes | 3:0 (kon.) | | | Amiens – Nice | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:0 (kon.) |
Wolfsberger – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Wacker | 3:0 (kon.) |
Utrecht – Excelsior | 0:0 (kon.) | | | Sittard – Heerenveen | 2:4 (kon.) | | | Zwolle – Graafschap | 0:3 (kon.) |
Breda – Groningen | 0:0 (kon.) |
Zabrze – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Légia Varšava | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Wisla Kraków | 1:0 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Sandhausen | 3:1 (kon.) | | | Bochum – Kiel | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Dynamo Drážďany | 2:0 (kon.) |
St. Pauli – Ingolstadt | 1:0 (kon.) |
Leeds – Bolton | 2:1 (kon.) | | | West Bromwich – Sheffield Utd. | 0:1 (kon.) |
koniec
KAS Eupen
2:3
(1:1)
SV Zulte Waregem
90+3. Červená karta po 2. žluté
|
||
90+3
|
Marco Bürki (Waregem) fauluje ve vlastním vápně, dostává druhou žlutou, to znamená nejen červenou kartu, ale také penaltu pro Eupen!
|
|
51
|
Žlutou kartu dostává Hamdi Harbaoui (SV Zulte-Waregem).
|
|
51
|
Žlutou kartu dostává Xavi Molina (KAS Eupen).
|
|
40
|
Žlutou kartu dostává Sulayman Marreh (KAS Eupen).
|
|
29
|
Žlutou kartu dostává Marco Bürki (SV Zulte-Waregem).
|
Góly:
10. Schouterden, 90+5. García (pen.) – 38. Harbaoui, 65. Sylla, 76. Harbaoui (pen.)
Rozhodca: Boterberg – Dhondt, Senecaut
Diváci:
Karty: 40. S. Marreh (EUP), 51. Molina (EUP) – 29. Bürki (WAR), 51. Harbaoui (WAR) 90+3. Bürki (WAR)
Nepremenená penalta:
KAS Eupen:
Van Crombrugge – Molina, Bushiri, Blondelle, Gnaka (79. Essende) – García, S. Marreh, Lazare Amani (71. Msakni) – Fall, Pollet (75. Castro-Montes), Schouterden.
Náhradníci: Castro-Montes, Msakni, Lotiès, Mulumba, Milićević, Essende.
Tréner:
SV Zulte Waregem: Bossut – de Fauw, Pletinckx, Faik, Bürki – De Pauw (85. Soisalo), Tardieu, Björdal, Bongonda (90. Buffel) – Sylla (88. Marcq), Harbaoui.
Náhradníci: Bostyn – Marcq, De Mets, Bedia, Buffel, Soisalo.
Tréner:
Náhradníci: Castro-Montes, Msakni, Lotiès, Mulumba, Milićević, Essende.
Tréner:
SV Zulte Waregem: Bossut – de Fauw, Pletinckx, Faik, Bürki – De Pauw (85. Soisalo), Tardieu, Björdal, Bongonda (90. Buffel) – Sylla (88. Marcq), Harbaoui.
Náhradníci: Bostyn – Marcq, De Mets, Bedia, Buffel, Soisalo.
Tréner:
Rozhodca: Boterberg – Dhondt, Senecaut
Diváci:
Martin Dvořák