Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Wacker 3:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
cz Sobota 23.02.2019, 17:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 19. kolo

Máme za sebou jen velmi průměrné utkání, které skončilo dělbou bodů za bezbrankovou remízu 0:0. Oba celky se sice v prvním jarním zápase snažily, avšak do gólových šancí se prakticky nedostávali a logicky jsme tak nemohli vidět žádný gól. (18:55:15)

90+4

90+4
    Po centru do vápna se hosté tlačili do poslední šance, jenže byl mávaný a pískaný ofsajd a dnes se tak už nic nestane.

90+4
    Žlutou kartu dostává Nemanja Rnić (RZ Pellets Wolfsberger AC), který ve snaze získat balon kopl do hlavy Christiana Gebauera.

90+3
    Ve třetí minutě nastavení kopali domácí další roh, opět z něj nic nevytěžili.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Již běží poslední minuta hry, u balonu jsou teď hosté, kteří budou rozehrávat z vlastní poloviny po faulu na Emira Kariće.

89
    Jenže po centru do vápna v pohodě zasáhl hostující gólman Kobras.

89
    Pokus Marcela Ritzmaiera byl zblokovaný na roh.

89
    Ještě tady bude přímý kop pro domácí celek. Opět je to palebná pozice.

87
    Po nákopu do vápna padl k zemi nyní Grbic, jenže pokutový kop se nepíská.

85
    Andreas Lienhart to teď zkusil z velké dálky. Jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.

83
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Manfred Fischer, přichází Marco Meilinger.

82
    Jenže přímý kop zastavil zeď a nic z toho tedy opět nebude.

81
    Teď tu bude přímý kop pro domácí celek. Je to zajímavá pozice na přímou střelu.

79
    Nadále sledujeme boj ve středu pole. Oba celky se sice očividně snaží, skóre se ale nemění.

77
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Samuel Yves Oum Gouet.

74
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází Adrian Grbic.

73
    Do konce zápasu chybí necelých dvacet minut a nadále čekáme na nějakou opravdu povedenou, nejlépe gólovou, akci.

70
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Sekou Koita.

68
    Domácí mají ve druhém poločase výraznou převahu, co se držení balonu týče. Jenže do šancí se zatím dostali jen ze standardní situace.

66
    Máme za sebou dvacet minut z druhého poločasu a stav zápasu se stále od úvodního hvizdu nezměnil.
    64. Mario Leitgeb opět hlavou mimo

64
    Opět si domácí mohli pomoci standardkou a znovu to byl Mario Leitgeb, který se ve vápně dostal k hlavičce. Jenže stejně jako v předchozím případě poslal balon mimo.

61
    Pro změnu jsou u míče domácí fotbalisté, stále se ale hraje jen ve středu pole daleko od Kobrasovy brány.

59
    Teď zkouší být u balonu hosté, avšak ani jim se nedaří dostat se na polovinu soupeře.
    57. Mario Leitgeb hlavičkoval mimo

57
    Po centru do vápna hlavičkoval Mario Leitgeb, jenže míč z jeho hlavy prolétl mimo.

56
    Kousek za rohem velkého vápna byl domácím odpískaný faul a následovat bude zajímavá standardka.

54
    Obraz hry je nyní již velmi podobný tomu z prvního poločasu. Domácí mají nyní více balon, jenže se hraje ve středu pole.

52
    Hosté zkusili rozehrát rohový kop jako signál, kdy Andreas Lienhart místo centru volil přízemní přuhrávku na hranici vápna. Následně pálil Manfred Fischer, míč ale poslal nad bránu.

51
    Akce domácího celku ale tentokrát k ničemu nevedla a míč skončil v zámezí. Následuje odkop od brány.

49
    Domácí fotbalisté začali druhý poločas aktivně a jsou lepším týmem.

47
    Michael Liendl kopal rohový kop a po jeho centru se k hlavičce dostal Kevin Friesenbichler. Míč poslal ale jen do míst, kde stál gólman hostů.

46
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Michael Sollbauer, přichází Manfred Gollner.

46

První část dnešního zápasu je minulostí. Sledovali jsme opticky naprosto vyrovnané utkání. Lépe začali hosté, avšak domácí hru postupně vyrovnali, i když do žádné velké šance se nedostali. Jenže šanci neměli ani hosté, a tak se do kabin odchází za stavu 0:0.

45+1

45+1
    První minuta se nastavuje o jednu minutu.

45
    Jenže následný přímý kop hostů Mërgim Berisha poslal z výborné pozice jen nad bránu a Alexander Kofler může odkopávat.

44
    Michael Sollbauer teď ostrým "last minute" skluzem sestřelil skoro až na hranici vápna Mërgima Berishu a dostává žlutou kartu!

41
    První poločas se pomalu blíží ke svému konci a stav zápasu je nadále bezbrankový.

38
    Domácí kopali v krátkém sledu dva rohové kopy, jenže znovu jim k zakončení ještě něco chybělo. Stav zápasu je nadále bezbrankový.

36
    Mario Leitgeb za faul zezadu uviděl žlutou kartu. Míč pro hosty.

34
    Teď z toho byla málem velká šance hostů! Z levé strany poslal po rychlé akci balon do vápna Manfred Fischer a ve skluzu se snažil zakončit Christian Gebauer. Na balon si sice sáhl, směrem do brankového prostoru ho ale nasměrovat nedokázal.

31
    Hosté s domácím favoritem zatím jednoznačně drží krok a sledujeme vyrovnanou podívanou.

28
    Čas rychle plyne a stále čekáme na první opravdu velkou gólovou příležitost.

26
    Domácí kopali přímý kop. Centr do vápna posílal Michael Liendl a následně se k hlavičce dostal Michael Sollbauer. Svůj pokus bokem k bráně ale namířil pouze do míst, kde stál hostující brankář.

23
    První poločas se pomalu přehoupl do své druhé poloviny. Nyní to zkoušel domácí Michael Liendl, jenže jeho rána byla nepřesná.

21
    Sledujeme zatím spíše jen průměrný fotbal. Každopádně domácí jako značný favorit zatím nedominují.

18
    Domácí pozvolně převzali iniciativu a více drží balon. Na první nebezpečné zakončení ale čekáme.

17
    Domácí se teď dostali k zahrávání prvního rohu v zápase. Jenže jejich centr do vápna nebyl nebezpečný.

15
    Kofler očividně rád vybíhá mimo vápno. Nyní to udělal znovu a opět samotné odehrání balonu nebylo úplně precizní. Štěstí pro domácí.

13
    Domácí gólman nyní sice dobře četl hru, jenže proti balonu vyběhl skoro až k půlícímu kruhu a následné odkopnutí balonu nebylo úplně přesvědčivé.

11
    Andreas Lienhart zůstal po střetu s protihráčem sedět na trávníku a hra je přerušena. Míč mají hosté.

10
    Domácím se stále nedaří dostat k bráně soupeře. Hraje se buď ve středu pola a nebo na polovině WAC.

7
    Když už se domácí dostanou k balonu, zatím se jim nedaří ohrozit bránu soupeře.

5
    Nutz dobře obstřelil zeď a míč mířil k tyči. Gólman Kofler byl ale pozorný a míč nadvakrát pokryl.

4
    A teď tady bude další přímý kop pro hosty. Nyní je to již normální střelecká pozice.

2
    Úvod patřil hostům, kteří také hned kopali přímý kop z levé strany. Centr do vápna ale nebyl nebezpečný a domácí se ubránili.

1

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Novak, Sollbauer, Rnić, Schmitz – Wernitznig, Leitgeb, Ritzmaier – Schmid, Liendl, Friesenbichler.
    Náhradníci: Dobnik – Jovanović, Sprangler, Nutz, Kigbu, Gollner, Koita.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Zech, Netzer, Zwischenbrugger, Karić – Fischer, Piesinger, Nutz – Gebauer, M. Berisha.
    Náhradníci: Lukse – Grbic, Luckeneder, Schreiner, Oum Gouet, Meilinger, Gubari.

Rozhodčí: Harkam – Bauernfeind, Nemetz.

Sobotní odpoledne bude mimo jiné patřit také rakouskému fotbalu. V rámci 19. kola rakouské Bundesligy se dnes od 17 hodin střetne RZ Pellets Wolfsberger AC s SC Rheindorf Altach. Favoritem zápasu jsou domácí, kterým patří po podzimu čtvrté místo tabulky. Naopak hosté jsou až na předposlední jedenácté příčce a oba týmy v tabulce dělí třináct bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.