cz Piatok 22.02.2019, 19:30 • TGW Arena, Linz • Rakúska Bundesliga • 19. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:24:58)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:18.

Je dobojováno! Linz ukázal, že jeho druhé místo z podzimní fáze nebylo žádnou náhodou a na svém stadionu nečekaně snadno přehrál vídeňskou Austrii 2:0. Domácí vedli od dvacáté minuty, kdy se prosadil Goiginger. Austria byla na dostřel až do 81. minuty, jenže za celou dobu si nevytvořila jedinou pořádnou šanci, a tak se po druhé trefě Víctora utkání už jenom dohrávalo. Linz potvrzuje své druhé místo a navýšil své vedení na třetí St. Polten na osm bodů, naopak vídeňský celek se bude strachovat o svou pátou příčku, na kterou o víkendu zaútočil Sturm Graz.

90+2

90+2
    Narážečka mezi Frieserem a nově příchozím Otubanjem nevyšla. Kopal se jenom roh, který odehrál do bezpečí James Jeggo.

90+1
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Joao Klauss, přichází Yusuf Otubanjo.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány poslední dvě minuty.

90
    Ještě jeden centr z pravé strany od Linzu. Tečovaný balón každopádně zaplul do Pentzovy náruče.

89
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Samuel Tetteh.

87
    Nic nenasvědčuje tomu, že by se ještě něco zásadně měnilo. Austria od začátku tahá za kratší konec provazu a vstřelení dvou gólů by se rovnalo velkému zázraku.

85
    Hosté se ve velkém počtu nastěhovali k vápnu, kam letěl aut z levé strany. Linzu se však podařilo zakopnout míč k půlící čáře.

83
    Žlutou kartu dostává Dominik Prokop (FK Austria Vídeň).
    81. Joao VICTOR - 2:0

81
    Linz právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem je asi rozhodnuto! Klauss se dostal za obranu a vletěl do pokutového území, kde Pentz jeho střelu vyrazil a dorážející JOAO VICTOR už to měl hodně jednoduché.

79
    Blesková rozehrávka po faulu na levém křídle domácí obranu nezaskočila. Po chvilce se naopak pískalo proti Austrii a Jeggovi.