Kortrijk – Charleroi 1:2 (kon.) | Oostende – Eupen 1:1 (kon.) | Waregem – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 2:1 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:0)
Sint-Truiden VV
cz Sobota 16.02.2019, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League • 26. kolo

Aktivnější byl domácí celek, který se dokázal prosadit až ve druhém poločase, trefil se Stef Peeters patnáct minut před koncem. Poslední branku utkání, vyrovnávající, zaznamenal Yohan Boli. Utkání tedy končí remízou, se kterou jsou více spokojení hosté. (21:54:00)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:5.

90+3

90+2
    Henrik Björdal zakončoval patičkou, ale obránce balon odehrál do bezpečí.

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, zdá se, že se oba celky s dělbou bodů smířily.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Marco Bürki, přichází Mikael Soisalo.

87
    Ibrahima Seck si pomohl ve snaze získat míč nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.

87
    Hostující celek se pokouší zápas přetavit na svou stranu, nyní ale marně se snaží získat prostor pro zakončení.

86
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Henrik Björdal.

84
    Je vyrovnáno, jsme tam kde jsme byli prakticky celý zápas.
    82. Yohan BOLI - 1:1

82
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Krásnou průnikovou přihrávku dostal od Garcii YOHAN BOLI. Zpracoval míč, udělal kličku brankáři a zakončoval do prázdné. Povedený blafák chtělo by se dodat.

81
    Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit.

80
    Samuel Asamoah měl na kopačce vyrovnání. Od spoluhráče dostal výbornou přihrávku do volného prostoru, ale gólmana prostřelit nedokázal. Sammy Bossut odrazil míč mimo hrací plochu, rohový kop.

77
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Alexis De Sart, přichází Mamadou Sylla.

77
    Hostující celek se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana včetně brankáře hraje aktivně.
    75. Stef PEETERS - 1:0