Boston – Chicago 6:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Dallas 0:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:0 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 6:3 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 8:3 (kon.) | Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Vegas – Arizona 2:5 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
New York Rangers
cz Streda 13.02.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Z tohoto utkání je to vše, děkujeme za pozornost. (04:41:05)

Statistiky utkání:
    Střely na branku: 36 – 37 (19:10, 9:17, 8:10)
    Zablokované střely soupeře: 15 – 12
    Trestné minuty: 8 – 4
    Využité přesilové hry: 0/2 – 2/4
    Vyhraná vhazování: 64% – 36%
    Bodyčky: 21 – 23.

Je dobojováno! Rangers vstoupili do třetí třetiny v přesilové hře a tu se jim rychle povedlo využít, když podruhé v utkání skóroval během úvodní minuty Mika Zibanejad. Domácí hokejisté na to dokázali rychle zareagovat, v čase 45:22 se poprvé v sezóně prosadil Joe Morrow a dvě minuty po něm překonal Henrika Lundqvista také Andrew Copp. Hosté se rovněž obdivuhodně vzchopili a až do úplného konce mačkali Jets před Hellebuyckem. Ten však zavřel pomyslný krám a mnoha zákroky udržel domácí vedení 4:3 až do závěrečné sirény! Klub z Manitoby tedy potvrdil roli favorita i skvělou bilanci na domácím ledě. Zároveň si polepšil na 75 bodů a vyhoupl se do čela Západní konference!

59:49
    Zibanejad sice vyhrál buly, ale od jeho spoluhráče se puk odrazil k Byfuglienovi. Do prodloužení se už nepůjde!

59:45
    Až teď se přerušuje! Rangers se provinili postavením mimo hru, které jim ještě více komplikuje snahu o vyrovnání. Pochopitelně následuje oddechový čas.

59:22
    Wheeler dobruslil volný puk a předal ho Scheifelemu, který chtěl trefit prázdnou branku, jenže se mu do cesty postavil Neal Pionk.

59:02
    Henrik Lundqvist už je na střídačce a Rangers v šesti. Vůbec se jim ale nehodí, že se hra už dlouho vůbec nepřerušila!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Newyorčané si nevěděli rady se zónovým bráněním středního pásma. Uchýlili se k nahození, které proletělo až k Hellebuyckovi, jenž ihned rozehrál.

58:03
    Myers uklidnil situaci a podržel puk u levého mantinelu, odkud přihrál do druhé vlny na Morrowa, ale ten vypálil z osy hřiště nepřesně.

57:35
    Hráči Winnipegu dobře napadají a nenechávají hosty v klidu rozehrát. Čas mezitím rychle mizí.

57:06
    Mathieu Perreault bojoval u mezikruží, ale bekhendový pokus byl některým z protihráčů sražen k zadnímu mantinelu.

56:39
    Oba týmy střídají, zatímco Rangers trochu vyčkávají s rozehrávkou. Moc času na vyrovnání jim už nezbývá.

56:16
    Scheifele tečoval spoluhráčovu střelu do velké výšky, ovšem puk kromě Lundqvista přeletěl i jeho celé brankoviště.

55:49
    Po dlouhé době také Jets operují v útočném pásmu. Lundqvist měl co dočinění s pokusem Jacoba Trouby z levého kruhu.

55:03

54:46
    DeAngelo zastavil další pokus o vyhození, načež si vyměnil puk se Stromem, ale z osy hřiště vystřelil jen do Coppa.

54:03
    Svižná střela tahem od Zibanejada se mezi tři tyče nevešla. Stejný hráč pak přišel o puk v souboji s Tanevem a tím i o útočné pásmo.

53:35
    Znovu v akci Zuccarello, který přenesl puk zprava doleva na Zibanejada. Ten zřejmě hledal na zadní tyči Kreidera, ale tomu se nepovedla dorážka z bezprostřední blízkosti.

53:16
    Zuccarellovu střelu ztečoval Chris Kreider mimo tři tyče. Volný puk Winnipeg aspoň na chvíli dostal do středního pásma.

53:03
    Obrovská nevole v hledišti, které nesouhlasí s vyloučením Jacoba Trouby za seknutí Veseyho. Tlak Rangers bude pokračovat!

52:47
    Kevin Hayes se nádherně prokličkoval po ose hřiště až do zakončení. Bekhendem z bezprostřední blízkosti Hellebuycka ale nepřelstil.

52:09
    Hra je velmi plynulá a konec třetí třetiny se tak rychle blíží. Brady Skjei vypálil z první do horní poloviny branky, před kterou Hellebuyck dokázal zasáhnout.

51:22
    DeAngelo vyhrál závod o puk proti Connorovi. Icing se přesto nepískal a hra pokračuje dál. Na ledě jsou oba první útoky.

50:32
    Čtvrtá formace Jets trochu propadla u útočné modré čáry. Na té červené je zajistil Tyler Myers a nedopustil žádný hostující brejk.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:51
    Nahození McQuaida bylo sražené a Marc Staal se ho pokusil z mezikruží dorážet. Branku přitom minul a Jets se vzápětí vysvobodili.

49:20
    Naměstnikov roztáhl hru z osy hřiště na levou stranu, odkud švihem pálil Fast a Hellebuyck vyrazil puk do míst, kde už nebyl žádný z hostů.

48:55
    Elitní formace Rangers se znovu zabydlela před Hellebuyckem. Zuccarello nakonec přenesl hru doleva k Shattenkirkovi, jehož pokus zablokoval Tanev.

48:24
    Zuccarello skončil na zemi po souboji s Chiarotem. Rozhodčí zůstali v klidu a Rangers přišli o útočné pásmo.
    47:21 Andrew COPP - 4:3

47:21
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Začátek třetí části je tedy pořádně divoký, Jets otáčí skóre a znovu vedou! Hellebuyck vyrazil střelu Skjeie a založil tím protiútok vedený Aplletonem. Jeho pas z pravé strany pustil Lemieux za sebe a ANDREW COPP u vzdálenější tyče prostřelil přesouvajícího se Lundqvista. Asistence: Mason Appleton.

46:26
    Hellebuyck vyrazil střelu Shattenkirka jenom před sebe. Hostující obránce pak prováhal možnost dorážky a zbytečně přihrával doleva, kam puk neprošel.
    45:22 Joe MORROW - 3:3

45:22
    Je znovu srovnáno! Chiarot zastavil po prknech jedoucí puk a posunul ho na Chiarota. Ten podél modré čáry přihrál JOE MORROWOVI a jeho střela zpoza pravého kruhu zaplula přesně k bližší tyči. Pro domácího obránce je to první trefa v sezóně! Asistence: Mark Scheifele, Ben Chiarot.

44:37
    Kevin Hayes zprava přihrál na Bučněviče, který se prosmýkl po ose hřiště do šance, jenže Hellebuyck svému týmu pomohl dobrým zákrokem.

44:27
    Naměstnikov nezpracoval dlouhou přihrávku a nezabránil icingu. Scheifele vyhrál následné buly pro Wheelera, ale i on si vylámal zuby na jistém Lundqvistovi.

43:46
    Tanev dobruslil volný puk a dal ho pod sebe na Perreaulta, který v dobré šanci narazil na ještě lepší zákrok Henrika Lundqvista.

43:06
    Hellebuyck neměl pod kontrolou neškodně nahozený puk, který Kreider mohl dorážet do branky. Domácímu gólmanovi hodně pomohlo unáhlené přerušení hry.

42:48
    Tanev natáhl k solidní střele švihem, kterou Lundqvist vyrazil hokejkou do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

41:50
    Nievesův pokus z dálky neprošel přes Morrowa a puk se rychle vrátil zpět mezi obě modré čáry.
    40:57 Mika ZIBANEJAD - 2:3

40:57
    Rangers právě vstřelili branku!
    I tuhle přesilovku hosté využívají a skórují i zkraje třetí třetiny! Shattenkirk posunul puk na levou stranu k MIKU ZIBANEJADOVI, jehož střela se hodně šťastně odrazila od obránců Trouby a Morrisseyho až za záda překvapeného Hellebuycka. Asistence: Kevin Shattenkirk, Mats Zuccarello.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:40
    Rangers pokračují v přesilové hře a poté, co Morrissey ztečoval puk do ochranné sítě, budou mít vhazování v útočném pásmu.

Bodyčky: 14 – 17.

Zatímco v první třetině byl jasně lepší Winnipeg, tak po změně stran hru opanovali hosté z New Yorku. Těm pomohla hned první minuta, ve které dal svůj čtyřiadvacátý gól v sezóně Mika Zibanejad. Domácí tým pak držel hlavně Hellebuyck, ovšem v čase 39:19 už musel podruhé lovit puk ze své branky, kam ho šikovnou tečí dostal Pavel Bučněvič. Stav je tak nerozhodný 2:2 a o všem se bude rozhodovat až v závěru zápasu.

40:00

39:42
    Blake Wheeler v útočném pásmu podrazil Skjeie a vysloužil si dvě minuty za podražení. Dobře rozehraný zápas začíná Jets proklouzávat mezi prsty.
    39:19 Pavel BUČNĚVIČ - 2:2

39:19
    Jezdci využívají přesilovou hru a na konci druhé části srovnávají krok! Pionk vypálil z vrcholku levého kruhu nepřesně. Puk ale sebrali jeho spoluhráči a DeAngelo ho předal Stromeovi, jehož střílené nahození zpoza pravého kruhu učebnicově položenou hokejkou protečoval do gólmanova protipohybu PAVEL BUČNĚVIČ. Asistence: Ryan Strome, Tony DeAngelo.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:55
    Zase několik horších přihrávek. Zuccarello nakonec nahazoval puk z nulového úhlu před brankoviště a tam se Hellebuyckovi povedlo přerušit hru.

38:24
    Rangers si dlouho přihrávali do nepalebných pozic. Až Shattenkirk měl možnost vystřelit od modré, ale Hellebuyck si poradil.

37:55
    Začátek oslabení domácím vyšel. Hayes se musí vracet pro vyhozený puk až Henriku Lundqvistovi.

37:37
    Jesper Fast nezpracoval prudkou přihrávku, která ho zahnala na zadní mantinel. Tam ho loktem trefil do obličeje Dustin Byfuglien a hodně otřesený odešel rovnou do kabiny. Domácí obránce dostal dvě minuty za faul loktem.

36:43
    Brady Skjei zachytil puk ve středním pásmu a vyrazil do otevřeného prostoru. Před sebou měl jen Troubu a ten jeho střelu srazil mimo ledovou plochu.

35:53
    Laine si vyjel zpoza branky do lepšího úhlu. V levém kruhu se prudce zastavil a švihem poslal puk do Lundqvistovy výstroje.

35:25
    Pionkovu tvrdou střelu od modré čáry Hellebuyck na poslední chvíli zaregistroval a vyrazil ji někam na krátký mantinel.

35:08
    Ryan Strome před srážkou posunul puk do útočného pásma až do rukavice Connora Hellebuycka, který pro jistotu přerušil hru.

34:51
    Shattenkirkovo nahození z nulového úhlu Hellebuyck vyrazil k Fastovi, který byl v mnohem lepším úhlu, ale vyrovnat rovněž nedokázal.

34:16
    Mason Appleton objel branku, jenže zapomněl vystřelit i přihrát a nakonec jenom nahodil puk k hostujícím obráncům.

33:43
    Kreider nezpracoval těžký pas od Zuccarella. Domácí jenom nahodili a zase odevzdali puk bíločerveným.

33:14
    Trouba úplně nezvládl rozehrávku zpoza své branky. Rangers se k puku v nebezpečném prostoru ale nedostali a hra se už odehrává u Lundqvista.

32:50
    Wheeler protečoval Byfuglienovu rozehrávku napříč středním pásmem do ochranné sítě. Na řadu přichází dvouminutová komerční přestávka.

32:15
    Tahle početní výhoda se Winnipegu vůbec nepovedla. Hosté naopak potvrdili svůj výrazně zlepšený výkon.

31:54

31:40
    Kevin Hayes vystihl jednu z mnoha přihrávek a odpálil kotouč přes celé kluziště až za branku Hellebuycka.

30:39
    Dustin Byfuglien vyslal svou obávanou střelu golfákem. Lundqvist díky zákroku lapačkou odolal a hostům se podařilo vyhodit.

29:54
    Druhá přesilová hra pro Jets. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici hostující obránce Neal Pionk.

29:44
    Filip Chytil dobře načasoval bekhendový pas na Nievese, který se zjevil sám před gólmanem, jenže forhendový blafák do úspěšného konce nedotáhl.

28:49
    Myers naznačil střelu z osy hřiště, která přišla až s menší prodlevou Connor ji ještě tečoval, ale kotouč proletěl vedle pravé tyče.

28:26
    Další dva zákroky pro Connora Hellebuycka, který vyrazil střelu Naměstnikova na jeho kolegu Stromea a pak zlikvidoval i jeho dorážku.

27:24
    Vesey si počkal na Shattenkirka, kterému přihrál do druhé vlny. Zkušený obránce se svou střelou švihem Hellebuycka nepřelstil, puk narazil do pravého betonu.

26:49

26:22
    ZIbanejad a Zuccarello ukázali své kvality i v oslabení. Prvně jmenovaný vyhrál buly a druhý vyhodil puk až ke Connoru Helelbuyckovi.

26:15
    Domácí rozjeli přesilovkovou kombinaci poblíž modré čáry. Roslovic dostal nabito k ose hřiště, jenže Lundqvist ho i dorážejícího Scheifeleho vychytal.

25:32
    Jets se museli vracet do útočného pásma, kde hodně tvrdě vypálil urostlý Byfuglien a kotouč se od Lundqvistova betonu odrazil až nad hrazení.

25:03
    Blake Wheeler křižným pasem našel v levém kruhu své hokejové dvojče Scheifeleho. Lundqvist si s ranou z první poradil.

24:49
    Jesper Fast lehl do přihrávky Roslovica z přečíslení tři na jednoho. Zároveň ale fauloval Laineho a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

24:05
    Hayes vyhrál buly nad Lowrym. Pokus Brendana Smithe zablokoval Tanev a Hellebuyck musel do práce až po Veseyho střele z levého křídla.

23:35
    A zase rychle na druhou stranu, kde Hellebuycka zaměstnala střela Chrise Kreidera z blízkosti levého mantinelu.

23:01
    Lemiux z pravého kruhu Lundqvista nepřekonal. O to se pokusil i Chiarot, ale trefil jenom Filipy Chytila.

22:32
    Dobrý tlak Rangers vyvrcholil střelou Naměstnikova, která se od Roslovica odrazila do výstroje domácího brankáře.

21:59
    Fast udržel Morrowa za svými zády a s kotoučem na hokejce objel branku. On ani dorážející Naměstnikov Hellebuycka tentokrát zblízka nepřekonal.
    20:38 Mika ZIBANEJAD - 2:1

20:38
    Hosté krátce po změně stran snižují a není žádným překvapením, že se o to postarala jejich elitní formace! Zuccarello vyhrál nepříliš krásnou šavlovačku o puk, který poslal na branku. Kreider přihrál k pravému mantinelu a nenápadná střela MIKY ZIBANEJADA šla přesně k vzdálenější tyčce. Asistence: Chris Kreider, Mats Zuccarello.

20:30
    Skjeiova střela byla sražená Wheelerem ke Kreiderovi, jehož dorážka z otočky postrádala potřebnou přesnost.

Bodyčky: 9 – 13.

Je za námi první třetina, ve které byl domácí Winnipeg jasně lepší. Jets vyprodukovali devatenáct střel na Lunqvistovu branku, kterou švédský gólman ve dvou případech neustrážil, přestože své spoluhráče v mnoha případech podržel důležitými zákroky. V páté i devatenácté minutě na něj vyzrál skvěle hrající Mark Scheifele, díky kterému jde kanadský tým do kabiny se zaslouženým náskokem 2:0.

20:00

19:34
    Obrovská útočná síla Winnipegu má zálusk na třetí gól. Zajímavou akci Adama Lowryho překazilo až Lundqvistovo vyražení puku do ochranné sítě.

19:08
    Lundqvist si spravil reputaci zákrokem proti Lainemu. Na druhou stranu vyrazil Naměstnikov, ale Hellebuyckovi moc starostí nepřidělal.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.
    18:35 Mark SCHEIFELE - 2:0

18:35
    Jets ustáli své první oslabení a o chvíli později sami podruhé udeřili! Wheeler ve středním pásmu sklepl kotouč na MARKA SCHAIFELEHO. Ten po přejetí útočné modré nenašel volného spoluhráče, a tak zprava parádně vypálil pod břevno. Je to pro něj jubilejní třicátá trefa v ročníku! Asistence: Blake Wheeler.

18:18
    DeAngelo překazil Lowreyho únik a vrátil se s pukem do útočného pásma Rangers. Tam Bučněvič dostal od Veseyho přihrávku do mezikruží, jenže Hellebuyckovu nulu nezrušil.

18:16

17:26
    Morrissey udělal to samé, když se k němu dostal puk vybojovaný Troubou. Další akce Rangers skončila ofsajdem.

16:58
    A znovu letí kotouč do naprostého bezpečí. Tentokrát se o to postaral Bryan Little.

16:32
    Zuccarellova střela z pravého kruhu prošla až k Hellebuyckovi, jenž ji na poslední chvíli vyrazil. Další domácí hráči se postarali o vyhození.

16:16
    Ben Chiarot nedostal puk pod kontrolu za Hellebuyckem. Napadajícího Fasta atakoval krosčekem a vyfasoval první dvě minuty tohoto zápasu.

15:40
    Domácí tým má stále mnohem lepší pohyb, kvůli kterému se Rangers nejsou schopni pořádně dostat do útoku.

14:57
    Connor vrátil Scheifelemu přihrávku do jízdy. Druhý nejproduktivnější hráč Winnipegu se však dostal příliš blízko Lundqvista, za kterého puk nedostal.

14:25
    Smith uklidnil hru pasem na Zuccarella, který u pravého mantinelu neprošel přes Morrisseyho. Rangers se kvůli tomu vrátili do obranného pásma.

13:36
    Byfuglien se jako obránce dostal až za hostující branku. Copp po jeho přihrávce neuspěl a stejně dopadl prvně jmenovaný dorážející tvrďák v dresu Jets.

13:08
    Joe Morrow se opřel do rány ze středu modré čáry. Lundqvist si ji pohlídal a schoval kotouč do lapačky.

12:26
    Smithovu střelu zablokoval Little a Fast pak vyhnal své spoluhráče do středního pásma, kde už kotouč vybojoval Winnipeg.

11:20
    Další možnost Jets přišla hned poté. Troubovu střelu od modré tečoval Perreault. Lundqvist si po zákroku lehl na záda, ale i tak dokázal vyrazit dorážku Taneva.

11:09
    Lowry vyhrál buly na Troubu. Ten ihned připravil střelu Morrisseymu a Lundqvist musel rychle na zem, aby prudkou střelu vyrazil.

11:04
    Dobrý pohyb Jets v útočném pásmu vyvrcholil Chiarotovou střelou od modré, jež byla sražená do ochranné sítě.

10:18
    Troubova rána byla ztečovaná mimo tři tyče. Puk se dostal ke Connorovi, kterému sjel puk z hokejky k Scheifelemu a ten už prověřil Lundqvistovu pozornost z levého kruhu.

09:25
    Kevin Shattenkirk vypálil nepřesně od modré čáry a rychle se vrátil do obrany, aby zablokoval zakončení Perreaulta.

08:41
    Copp měl prostor na střelu z pravého kruhu. Ta skutečně přišla, avšak strážce hostující branky ji vyrazil ke svým spoluhráčům.

08:03
    McQuaid ještě udržel puk na útočné modré a srazil ho k Fastovi, který se najednou ocitl v dobré šanci, ale Hellebuyck ho vychytal.

07:35
    Mats Zuccarello byl v útočné třetině úplně sám ze svého týmu. Přes obránce i tak solidně vypálil a zaměstnal Connora Hellebuycka.

07:01
    Troubovu střelu od modré Lundqvist vykopl. Puk k jeho brance vracel Morrissey, nicméně švédský gólman byl i napodruhé pozorný.

06:48
    A další přerušení hry. Tentokrát se rozhodčím nelíbila hostující přihrávka rukou.

06:18
    Hra je přerušena kvůli hře vysokou holí. Vhazovat se bude až po reklamní přestávce.

05:50
    Postavení mimo hru od hokejistů z New Yorku.
    04:58 Mark SCHEIFELE - 1:0

04:58
    Domácí se na konci páté minuty dostávají do vedení! Myersovu bekhendovou střelu z mezikruží Lundqvist vyrazil, jenomže puk se přes Connora a Morrowa dostal na levé křídlo k MARKU SCHEIFELEMU a ten otevřel skóre střelou mezi betony. Asistence: Joe Morrow, Kyle Connor.

04:18
    Poprvé o sobě dal vědět i český útočník Filip Chytil. Svižnou střelou si na domácího brankáře ale nepřišel.

03:48
    Veseyho pokus byl nepřesný. Na druhé straně to lépe zkoušel Brandon Tanev, ale Lundqvist puk do sítě znovu nepustil.

02:59
    Nieves potáhl puk po pravé straně a dal ho pod sebe, odkud zkusil štěstí Naměstnikov, ale Hellebuyck byl připraven.

01:50
    První dva zákroky pro Lundqvista, na kterého z podobných pozic poslali kotouče Blake Wheeler a Bryan Little.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, Morrow – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little, Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, M. Staal (A), McQuaid, Skjei, Shattenkirk, Br. Smith, Pionk (A) – Zuccarello (A), Zibanejad, Kreider – Vesey, K. Hayes, Bučněvič – Naměstnikov, R. Strome, Chytil – Fast, Nieves.

Rozhodčí: StPierre, Luxmore – Gawryletz, MacPherson.

Vzájemné zápasy
    03.12.2018 NY Rangers – Winnipeg 3:4 sn.
    07.03.2018 NY Rangers – Winnipeg 0:3
    11.02.2018 Winnipeg – NY Rangers 1:3
    09.12.2016 Winnipeg – NY Rangers 1:2
    07.11.2016 NY Rangers – Winnipeg 5:2.

Slavný klub z Madison Square Garden čeká na Stanley Cup už pětadvacet let a s největší pravděpodobností se ho nedočká ani v probíhající sezóně. Svěřencům trenéra Davida Quinna ujel vlak na úplném startu základní části a od té doby patří do ligového podprůměru. S bilancí čtyřiadvaceti výher a jednatřiceti porážek jsou Rangers na dvanáctém místě Východní konference, z něhož ztrácí na nejlepší osmičku devět bodů. Tým českého útočníka Filipa Chytila odehrál pět posledních zápasů na domácím ledě. Zvítězil jen dvakrát, když porazil 4:3 v nájezdech Boston a před dvěma dny Toronto 4:1. Mezitím neslavně padl 0:3 s Carolinou.

Nejproduktivnější hráči:
    • M. Zibanejad – 54 bodů (23+31)
    • C. Kreider – 42 bodů (24+18)
    • K. Hayes – 38 bodů (13+25).

Klub z Manitoby projíždí základní částí s velkým přehledem. V západní konferenci je na vynikajícím třetím místě, z něhož ztrácí na druhé Calgary jeden, a na vedoucí San Jose pouze dva body. Po přestávce určené pro utkání hvězd a nutný pětidenní odpočinek Winnipeg přehrál se skóre 17:9 Boston, Columbus a Anaheim. Pak ale třikrát za sebou prohrál, když nestačil na San Jose, Montreal a Ottawu. Tuto menší sérii Jets zase přerušili v nedělním utkání v Buffalu, kde vyhráli 3:1.

• B. Wheeler – 67 bodů (12+55)
    • M. Scheifele – 65 bodů (28+37)
    • K. Connor – 43 bodů (22+21).

Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na utkání mezi Winnipegem Jets a New Yorkem Rangers!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 5. Scheifele (Morrow, Connor), 19. Scheifele (Wheeler), 46. Morrow (Scheifele, Chiarot), 48. Copp (Appleton) – 21. Zibanejad (Kreider, Zuccarello), 40. Bučnevič (R. Strome, DeAngelo), 41. Zibanejad (Shattenkirk, Zuccarello)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, M. Staal (A), McQuaid, Skjei, Shattenkirk, Br. Smith, Pionk (A) – Zuccarello (A), Zibanejad, Kreider – Vesey, K. Hayes, Bučnevič – Namestnikov, R. Strome, Chytil – Fast, Nieves.

Rozhodca: StPierre, Luxmore – Gawryletz, MacPherson

Diváci: 15 321