Boston – Chicago 6:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Dallas 0:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:0 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 6:3 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 8:3 (kon.) | Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Vegas – Arizona 2:5 (kon.)
Nashville Predators
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Detroit Red Wings
cz Streda 13.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

59:03
    Danny DeKeyser podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát v závěru za faul loktem.

57:25
    Viktor Arvidsson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Predators se zřejmě připravili o šanci vyrovnat.

49:00
    Anthony Mantha byl vyloučen na dvě minuty za sekání, zatímco Filip Forsberg souběžně za hrubost.

40:00
    Danny DeKeyser dostal po siréně dvě minuty za podražení, což znamená, že Nashville bude do třetí části dnešního zápasu vstupovat v početní převaze.

36:27
    Justin Abdelkader byl vyloučen na dvě minuty a Predators mohou po reklamní přestávce vyrovnat.

26:27
    P.K. Subban zpoza vlastní brány vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Predators půjdou po reklamní přestávce opět do čtyř.

24:11
    Kyle Turris byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Red Wings si zahrají první přesilovou hru v zápase.

21:58
    Jacob de La Rose zlomil hůl a navíc vyhodil puk přes ochranné sklo. Přesilová hra Predators 5 na 3!

20:51
    Dylan Larkin byl vyloučen na dvě minuty za držení a Predators si zahrají druhou přesilovou hru.

17:13
    Frans Nielsen byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Predators si zahrají první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 28. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 38. P. K. Subban (Johansen) – 16. Glendening (Jensen, Ehn), 28. D. Larkin (Vanek, Mantha), 45. Athanasiou (Glendening, Jensen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Sissons, Hartman – Grimaldi, Turris, Järnkrok.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Kronwall (A), Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Daley – Nyquist, D. Larkin, Abdelkader (A) – Vanek, Nielsen (A), Mantha – Helm, Glendening, Athanasiou – Rasmussen, J. de La Rose, Ehn.

Rozhodca: Brad Watson, Reid Anderson. Čároví: Trent Knorr, Steve Barton

Diváci: 17260