Boston – Chicago 6:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Dallas 0:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:0 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 6:3 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 8:3 (kon.) | Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Vegas – Arizona 2:5 (kon.)

3. Ryan Johansen (NSH) 0+2 (04:56:15)

Statistiky: Střely na bránu: 34-27; Zablokované střely: 9-16; Vhazování: 39%-61%; Hity: 13-23; Přesilové hry: 1/6-1/3; Trestné minuty: 8-14.

Predators sice dokázali proti Red Wings smazat dvoubrankové manko, jenže ve třetí třetině rozhodl o osudu utkání Andreas Athanasiou bekhendovou střelou z ostrého úhlu. Detroit dobyl Bridgestone Arenu a ukončil sérii tří porážek, zatímco Nashville prohrál potřetí v řadě. Konečný výsledek dnešního střetnutí. Nashville Predators 2 Detroit Red Wings 3.

59:25
    Viktor Arvidsson je zpět na ledě a Predators zkouší bez brankáře vyrovnat ve hře 6 na 4!

59:03
    Hlavní trenér Peter Laviolette si vzal oddechový čas, po kterém Pekka Rinne zůstal na střídačce.

59:03
    Danny DeKeyser podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát v závěru za faul loktem.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:25
    Viktor Arvidsson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Predators se zřejmě připravili o šanci vyrovnat.

57:02
    Ryan Johansen se dostal na bodu levého kruhu ke střele, která minula vzdálenější pravý horní roh brány.

56:42
    Do konce zápasu už příliš mnoho času nezbývá, a tak nastává čas na poslední reklamní přestávku.

55:02
    Viktor Arvidsson přehodil puk přes bránu, aby se zpoza ní pokusil skórovat odrazem od zad Jimmyho Howarda, úmysl mu ale nakonec nevyšel.

54:34
    Red Wings vyhodili puk na zakázané uvolnění a následuje vhazování před Jimmym Howardem.

52:44
    Pekka Rinne vůbec nic neviděl, nakonec ale proti střele Red Wings od modré čáry zasahovat nemusel.

51:39
    Filip Forsberg měl na hokejce vyrovnání, jeho střela z bodu levého kruhu ale skončila na tyči! Jimmy Howard poté zabránil dorážce a puk zmrazil. Následuje krátká komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:22
    Dylan Larkin se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, Pekka Rinne ale jeho střelu z úhlu vyrazil.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 28. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 38. P. K. Subban (Johansen) – 16. Glendening (Jensen, Ehn), 28. D. Larkin (Vanek, Mantha), 45. Athanasiou (Glendening, Jensen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Sissons, Hartman – Grimaldi, Turris, Järnkrok.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Kronwall (A), Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Daley – Nyquist, D. Larkin, Abdelkader (A) – Vanek, Nielsen (A), Mantha – Helm, Glendening, Athanasiou – Rasmussen, J. de La Rose, Ehn.

Rozhodca: Brad Watson, Reid Anderson. Čároví: Trent Knorr, Steve Barton

Diváci: 17260