Boston – Chicago 6:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Dallas 0:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:0 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 6:3 (kon.)
St. Louis – NJ Devils 8:3 (kon.) | Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Vegas – Arizona 2:5 (kon.)
Florida Panthers
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Dallas Stars
cz Streda 13.02.2019, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (03:57:17)

3. Anton Chudobin (DAL) – 0+0, 100 % úspěšnost zákroků, 60 minut, 30 zákroků

Anton Chudobin zaznamenal svoje druhé čisté konto v letošní sezoně. Dallas vyhrál na Floridě poměrem 3:0. Domácí sice svého soupeře jasně přestříleli, ale nebylo jim to nic platné. 2,5 minuty před koncem sáhli k powerplay. Jenže tam nejprve Hoffman dvakrát minul tři tyče až Seguin ukončil naděje Panterů na prodloužení. Jednalo se o nezáživné utkání. K tomuto faktu přispěla (jako vždy) na Floridě komorní atmosféra. Na obou stranách bylo k vidění minimum vyložených šancí. Dallas hrál v útočné fázi s větší lehkostí. Lépe bruslil. Dokázal vytěžit z minima maximum. A zapisuje tak dva body z haly s jednou z nejhorších návštěvností v National Hockey League.

59:47
    Heiskanen nahodil kotouč po pravém mantinelu, ale před Luongem už se nic nestalo.

59:35
    Dadonov měl dobrou šanci na levé straně a mířil k přední tyči, narazil však na Chudobina.

58:55
    Tak dlouho se bojovalo za domácí brankou až kotouč skončil u Sheahana na pravé straně a domácí vzápětí vystřídali.

58:11
    Sheahan upadl v pravé části útočného pásma a na puk se tak dostali hosté.
    57:48 Tyler SEGUIN - 0:3

57:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je asi hotovo! TYLER SEGUIN poslal kotouč z pravé strany svého obranného pásma do prázdné branky. 0:3. Asistence: Alexandr Radulov.

57:41
    Hoffman vystřelil dvakrát v krátkém sledu z pravé strany, ale minul branku.

57:26
    Domácí hrají powerplay.

56:55
    Hosté zachránili útočnou třetinu, Hintz následně podržel kotouč na levé straně, otočil se kolem tyče, ale před brankou nebyly bílé dresy.

56:10
    Hosté drželi kotouč v útočném pásmu, ale k zakončení se nedostali.

55:36
    Benn se postaral o ofsajd hostů na levé straně.

55:07
    Seguin se na středu rozjel do dvou hráčů a poté posunul kotouč Radulovovi do druhé vlny na pravou stranu, Luongo měl, co dělat s bekhendovou střelou.

Vít Muzikář

Góly a asistencie: 12. Seguin (Hintz, Radulov), 33. Lindell (Seguin, Ja. Benn), 58. Seguin (Radulov)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Pysyk, Matheson, Brown, Kiselevič – Dadonov, Barkov (C), Hoffman – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau (A) – Malgin, Borgström, Brassard – Brouwer, Sheahan, J. McGinn.
    Dallas Stars: Chudobin (Bow (A)) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Radulov, Seguin (A), Hintz – Comeau, Dickinson, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Spezza, Cogliano – Ničuškin, Faksa, Janmark.

Rozhodca: Pollock, Hebert – Galloway, Kovachik

Diváci: 9 472