West Bromwich – Nottingham 2:2 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (0:1)
Nottingham Forest
cz Utorok 12.02.2019, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Championship • 32. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího přenosu z anglické Championship zase někdy na počtenou. (22:55:23)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.

Je dobojováno! Velmi vzrušující zápas, který přinesl dohromady čtyři branky skončil nerozhodně. Nottingham byl blízko cenného skalpu, ale své vedení nedokázal udržet. O dělbě bodů se minutu před vypršením základní hrací doby postaral z penalty Jay Rodriguez.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Craig Dawson (West Bromwich Albion).

90+3
    Z rohu nic nebude, jelikož byl Pantilimon nedovoleně poslán na trávník. Rozhodčí odpískal faul na brankáře.

90+2
    Z další útočné akce WBA přichází další možnost ohrozit branku z rohového kopu. Uvidíme, jak se jim to podaří.

90+2
    Lolley byl ve vápně držen Gibbsem, ale i přesto dokázal nebezpečně vypálil. Johnstone si musel připsat zákrok.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Colbackova akce byla zastavena asistentem rozhodčího, který si všimnul jeho ofsajdového postavení.
    89. RODRIGUEZ - 2:2

89
    West Brom právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil JAY RODRIGUEZ, který se nemýlil. Musíme ovšem podotknout, že měl velké štěstí, protože hostující brankář si na jeho střelu trochu sáhnul – 2:2.
    88. Penaltový zákrok.

88
    Byla nařízena penalta pro domácí tým.

88
    Barry měl před sebou otevřený prostor, tak zkusil vystřelit šajtlí. Jeho střele chyběla přesnost, míč skončil vysoko nad brankou.

87
    Nottingham opět prásknul do míče, který skončil na polovině hřiště v zámezí. Netrvá to dlouho a WBA je zde s další akcí.

86
    Domácí útok vybojoval pro svůj tým další rohový kop. Do vápna se stěhují urostlí hráči, aby se snažili o ohrožení branky.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby, WBA začíná hrát vabank. Na polovině hřiště zůstává pouze jeden obránce.

84
    Hostující obrana je snad paralyzována, nedokáže kloudně rozehrát a práská do míče jako by to bylo poprvé.