30:24 (14:10)
SKKP Handball Brno
cz Nedeľa 10.02.2019, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 17. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:37:15)

Je dobojováno! Domácí celek ve druhém poločase držel svůj náskok, soupeře pustil nejblíže na tři branky. Frýdek-Místek si poprvé v letošním roce připisuje vítězství a dva body do tabulky, zatímco Brňané zůstávají bez bodu, i nadále jsou na předposlední příčce. Svěřenci trenére Titkova v této sezoně ani napotřetí nedokázali vyzrát na tým okolo Vojtěcha Petrovského!

Konec zápasu. (30:24)

60
    Do konce utkání zbývá šest vteřin. Hostující trenér Titkov si ještě vyžádal čas na poradu. (30:24)

60
    Rychlý výpad domácích házenkářů, přeci jen je tady třicátá trefa Frýdku-Místku. (30:24)

59
    Další snížení nepřichází, Frýdek naopak může přidat třicátou branku. Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního utkání. (29:24)
    58
    Je tady další přesný zásah domácího celku, zdá se, že o vítězi je definitivně rozhodnuto! (29:24)
    57
    Brňané se prosazují a znovu snižují, do konce utkání však zbývají zhruba tři minuty. (28:24)
    56
    Svěřenci trenéra Titkova svou obranu vysunuli hodně vysoko. Je tu trest v podobě další vstřelené branky Frýdku! (28:23)
    56
    Hostující házenkáři rychle rozehráli, vzápětí dokázali snížit na rozdíl čtyř gólů! (27:23)
    55
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka, domácí vedou o pět branek! (27:22)

55
    Oddechový čas pro domácí. (26:22)

54
    Brňané na útočné polovině neuspěli, domácí házenkáři tak mohou navýšit svůj náskok. (26:22)
    53
    V bráně zůstal Pšenica. Petrovský si ale i v tomto případě věděl rady a navýšil domácí náskok! (26:22)

53
    Hlavní rozhodčí přerušují hru, následovat bude sedmička pro Frýdek-Místek! (25:22)
    52
    Razantní a hlavně nečekané zakončení Dostalíka, Brno snižuje na rozdíl tří branek! (25:22)

52
    Neproměněná sedmička Brna, Pyško přečetl úmysl Vaňka a vytáhl důležitý zákrok! (25:21)
    52
    Blesková rozehrávka na druhé straně, Petrovský posunul na Kocicha, který se tváří v tvář hostujícímu brankáři nemýlil! (25:21)