Sparta – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Znojmo – Chodov 2:14 (kon.) | Bulldogs – Střešovice 1:6 (kon.)
Bohemians – Ostrava 3:4 (kon.) | Česká Lípa – Pardubice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 16:2 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:14 (0:5, 1:4, 1:5)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Nedeľa 10.02.2019, 17:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga (CZ) • 24. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání. Přeji Vám krásný zbytek dne. (18:54:45)

Střely celkem:
    Domácí – 22
    Hosté – 33

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 8
    Hosté – 13

Třetí třetina ukázala, jak se Znojmo dokáže ještě lépe soustředit na hru, i když prohrává. Domácím se podařilo dát jednu branku a byla to i jejich poslední. Soupeř jim nasázel čtyři branky a z toho ještě jednu z oslabení. Chodov ukázal své síly a rychlost skvěle. Utkání skončilo výhrou 14:2. Třetí třetina skončila v poměru 1:5.

58:34
    Domácí zkouší štětí a naslepo pálí na branku hostů.

58:01
    na míčku je Chodov a snaží se z vhodné pozice vystřelit.

57:30

56:44
    Střela domácích se odrazila od těla soupeře.

56:30
    Domácí se usazují u branky soupeře.

55:44
    Chodov právě vstřelil branku!
    MAREK VÁVRA si počkal, až jeho spoluhráč odběhne před branku a rychlou střelou posílá míček ho branky. Asistence: Marek Matejčík.

54:53
    Střela Znojma byla blokovaná.

54:11
    Znojmo nasadilo rychlé tempo.

53:54
    Autorem branky je ONDŘEJ VOŠTA stál před brankou, měl před sebou volnou cestu, tudíž stačilo jen dobře zamířit a povedlo se. Asistence: Marek Švajný.

53:06
    Novák zabránil nahrávce soupeře, míček se mu však pro sebe získat nepodařilo.

52:45
    Znojmo hraje v plném počtu.

Adéla Bernatová

Góly a asistencie: 27. Kucharič (Šindelář), 49. Šindelář (Kucharič) – 7. Řezáč (Mikeš), 8. M. Vávra (Matejčík), 14. Koutný (Koutný), 14. Pražan (M. Vávra), 15. Koutný (Ondrušek), 28. Pražan (Matejčík), 28. Maxa (Doubek), 37. Maxa (Švajný), 40. Pražan (Matejčík), 42. Ondrušek (Pražan), 45. Krbec (Koutný), 52. Kašovský (M. Vávra), 54. Vošta (Švajný), 56. M. Vávra (Matejčík)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Chrást) – Rada, Krejčíř, Procházka, Kladivo, Pánek, Kriš, Daberger – Salava, Palát, Novák – Ďuriška, Juříček, Kučera – Liška, Kucharič, Šindelář.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Maxa, Pražan, Kašovský, T. Vávra, Švajný, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – Ondrušek, M. Vávra, Řezáč – Koutný, Matejčík, Krbec.

Rozhodca: Drápal Filip, Pospíšil Jakub