Bohemians – Židenice 3:4 (kon.) | Ostrava – Střešovice 9:3 (kon.) | Vítkovice – Panthers 7:2 (kon.)
Liberec – Ne 3:8 (kon.) | Chodov – Olomouc 7:1 (kon.) | Jičín – Slavia Plzeň 6:2 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
Panthers Praha
cz Nedeľa 10.02.2019, 16:00 • SC Dubina Ostrava • ČEZ Extraliga žen (CZ) • 20. kolo

To je pro toto utkání vše, děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou. (17:44:27)

Utkání je u konce a zaslouženě vyhrávají Vítkovice, které se prosadily ve třetí třetině třikrát. Hned v úvodu slavila branku Enenkelová, na tu brzy navázala Theimerová a brankový účet tohoto utkání uzavřela deset minut před koncem Husková. Panterky si příliš šancí nevypracovaly a soustředily se hlavně na obranu.

59:54
    O střelu se ještě pokusila Glasová, ale skóre se již měnit nebude.

58:30
    Klečková si po dlouhé době připsala úspěšný zákrok, když čelila střele od Zittové.

56:30
    Po dlouhé sekvenci přihrávek vystřelila Krzywak, která byla blízko osmé branky, ale nakonec zvoní jen tyč.

54:02
    Domácí hráčky už si zápas hodně užívají a snaží se dostat míček až do prázdné branky, ale obrana Prahy je pozorná a finální přihrávky zastavuje.

51:40
    Domácí hráčky teď předvedly nádhernou souhru, kterou zakončila Paloncyová, ale Horňáková předvedla skvělý zákrok.

49:55
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Teď již byla obrana na další akci domácích krátká. Lenka Novotná přes šíři palubovky našla BARBORU HUSKOVOU, která tvrdou střelou umísťuje míček do horních pater branky. Asistence: Lenka Novotná.

49:25
    A obrana Panthers blokuje další střelu, tentokrát z hokejky Plankové.

48:25
    Ďuríková se vypracovala až ke střele, ale trefila první bránící hráčku.

46:47
    Domácí hráčky ovládají hru, Pražanky se převážně brání a po zisku míčku se jej rychle zbavují.

44:10
    Vítkovice přidávají již šestou branku utkání a jdou si za jednoznačnou výhrou. Justyna Krzywak vybídla LUCII THEIMEROVOU do rychlého běhu, ta toho využila a svižnou ranou nedala brankářce šanci. Asistence: Justyna Krzywak.

42:45
    Lochmannová si vyměnila míček se spoluhráčkou a následně vyslala pokus z levého křídla, ale branku neohrozila.

40:45
    Domácí hráčky začínají třetí třetinu tím nejlepším způsobem. O pátou branku se postarala po přihrávce Ivany Šupákové VERONIKA ENENKELOVÁ. Asistence: Ivana Šupáková.

40:01

Druhá perioda přinesla hned pět branek. Nejdříve Vítkovice zvýšily svůj náskok zásluhou Huskové, ale poté se do hry dostaly i hostující hráčky, kterým se povedlo během jedné minuty vyrovnat, nejdříve se trefila Steinbachová a následně Šusterová. Ovšem třiatřicátá minuta stále nebyla u konce a domácí tým se dostal znovu do vedení, když přesně zamířila Theimerová. Definitivní tečku za druhou části hry dala Maděrová.

40:00

Matouš Vojáček

Góly a asistencie: 8. Paloncyová (Enenkelová), 23. Husková (Krzywaková), 33. Theimerová (Husková), 35. Maděrová (Paloncyová), 41. Enenkelová (Šupáková), 45. Theimerová (Krzywaková), 50. Husková (Novotná) – 33. Steinbachová (Šusterová), 33. Šusterová (Lochmannová)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Klečková (Příleská) – Ďuríková, Krzystyniaková, Peterková, Theimerová, Planková, Glasová – Novotná, Trošková, Enenkelová – Šupáková, Husková, Paloncyová – Maděrová, L. Suchánková, Krzywaková.
    Panthers Praha: Horňáková (Červová) – Vranová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Lochmannová, Škvorová, Slaná – Tůmová, Steinbachová, Miklíková – Lupačová, Jelínková, Zittová.

Rozhodca: Martin Petřík, Tomáš Podlesný