Tottenham – Newcastle 1:0 (kon.) | Brighton – Watford 0:0 (kon.) | Burnley – Southampton 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Fulham 2:0 (kon.) | Everton – Wolverhampton 1:3 (kon.) | Chelsea – Huddersfield Town 5:0 (kon.)
Cardiff – Bournemouth 2:0 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
Fulham FC
cz Sobota 02.02.2019, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 25. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (18:06:01)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:7. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:12.

Je dobojováno! Crystal Palace zvládlo domácí bitvu s trápícím se Fulhamem a opět si polepšilo v boji o záchranu. Hostům dnes nebylo vůbec platné větší držení míče, tým z Craven Cottage měl o dobrých 250 přihrávek více, ale opravdovou šanci měl jen jednu. Mitrović z dobré pozice minul a o chvíli později přišel trest v podobě ruky Christieho a proměněné penalty Milivojeviće. Místo tlaku Fulhamu se ve druhé půli hrálo jen na branku Rica, který ještě jednou kapituloval z dorážky Jeffa Schluppa. Ranieriho tým odehrál velmi mizerný zápas a jeho odstup na záchranu se zase zvýšil na sedm bodů.

90+6

90+6
    Tak přeci jen se Fulham zmohl na slušnou střelu, která zřejmě bude tou poslední. Z Kennyho drzého průniku se míč odrazil na Chamberse a ten z dálky těsně minul ze svého pohledu levou tyč.

90+5
    Vicente Guaita se o své čisté konto asi bát nemusí. Bryana zradil balón u levé postranní čáry a Wan-Bissaka s vhazováním rozhodně nepospíchá.

90+4
    Michy Batshuayi se trochu unáhlil a krátce po zisku míče na útočné polovině vystřelil z necelých třiceti metrů. Pokus to byl hodně slabý a nemohl Rica překvapit.

90+3
    Obrovská diskomunikace mezi Le Marchandem a Ricem. Ten se chystal sebrat neškodný centr Saka a francouzský spoluhráč mu balón nepochopitelně ukopl na roh.

90+2
    Trochu času do konce zápasu ještě zbývá. I kvůli ošetřování Jamese Tomkinse je nastaveno celých šest minut. Byl by to ale velký zázrak, kdyby Fulham s tímto duelem ještě něco udělal.

90+1
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Bakary Sako.

90
    Seriho centr domácí defenziva bez potíží odvrátila. Hra se záhy přerušila a do hry půjde další domácí debutant.

89
    Střílený centr Fosu-Mensaha směřoval na Mitroviće, před kterým zakopl míč Tomkins na roh. Ten je pro hosty první v zápase!

88
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Floyd Ayité.
    87. Jeff SCHLUPP - 2:0

87
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Pár minut před koncem přichází definitivní rozhodnutí! Domácí se jednoduše prokombinovali až do vápna, kde na ně čekala hodně pasivní obrana. Batshuayi si dobře pokryl balón a vypálil. Rico ho dobrým zákrokem vyrazil jen na JEFFA SCHLUPPA a ten při snadné dorážce nezaváhal.

86
    Kvalita hry je ve druhé půli hodně na štíru. Domácí měli pár náznaků šancí, ale vyloženou gólovku si nevytvořili. O Fulhamu se toho moc říct nedá, takový Vietto je po svém nástupu naprosto neviditelný.

85
    Opět se Fulham prokomibnoval jen před šestnáctku. Po přesunu k levé autové čáře pro změnu neškodně centroval Joe Bryan.

84
    Mizerný první dotek od Babela poslal balón k domácímu brankáři. Zkušenému Nizozemci se v tomto zápase vůbec nedaří.