Sevilla – Levante 5:0 (kon.) | Atlético Madrid – Getafe 2:0 (kon.) | Leganés – Eibar 2:2 (kon.)
Valencia – Villarreal 3:0 (kon.)
CD Leganés
2:2 (0:2)
SD Eibar
Sobota 26.01.2019, 18:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španielska LaLiga • 21. kolo

Súboj dvoch rozdielnych polčasov dopadol spravodlivo. V prvom dejstve sa trafili len hostia, v druhom zas dvakrát muž zápasu Júsuf Nasjrí. Stále tak platí, že Leganés ešte nikdy Eibar neporazil. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:22:51)

90+3

90+3
    Leganés však ešte získal na krídle priamy kop. Defenzíva Eibaru si s centrom poradila.

90+2
    Nadstavený čas neprináša žiadny vzruch, hrá sa prakticky len v strede poľa.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Óscar Rodríguez, prichádza Michael Santos.

87
    Žltú kartu dostáva Charles (SD Eibar).

86
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Júsuf Nasjrí, prichádza Sabin Merino.

85
    Center pred malé vápno zakončený nebol, Leganés sa tejto štandardke bez väčších problémov ubránil.

84
    Rohový kop získal Eibar. V týchto minútach sú už takéto situácie nesmierne dôležité.

83
    Center sprava José Arnaiz nemal šancu zakončiť, kým k nemu priletel, tak sa pískal útočný faul.

82
    Jonathan Silva potiahol akciu po ľavej strane, k centru sa nedostal. Júsuf Nasjrí strieľal iba do hráča pred sebou.

81
    Gonzalo Escalante po príchode zahral rukou v strede poľa, Leganés sa môže posúvať smerom dopredu.

80
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Marc Cucurella, prichádza Gonzalo Escalante.

79
    Allan Nyom sa dožadoval na pravej strane autu pre svoj tím, lopta však bude podľa rozhodcu patriť Eibaru.

78
    Dobrý center do malého vápna hostia odvrátili, následný pas späť presný nebol. Ani kus.

77
    Joan Jordán zastavil akciu súpera, bude to rohový kop pre domáci Leganés.

76
    Charles faulovaný Reciom na ľavej strane, Eibar získava na krídle priamy kop.

75
    Súboj dvoch rozdielnych polčasov sa dostal do poslednej štvrťhodiny. Dočkáme sa dnes víťaza?