Stíhačka žien, 10 km, Oberhof | Víťazka: Lisa Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Štafeta žien, 4x6 km, Oberhof | Víťaz: Rusko (kon.) |
Štafeta mužů, 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Rusko (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Schwarz ( AUT) (kon.) | | | SuperG žen, St. Anton | (zruš.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) | | | Los Angeles Rams - Dallas Cowboys | 30:22 (kon.) |
New England Patriots - Los Angeles Chargers | 41:28 (kon.) | | | New Orleans Saints - Philadelphia Eagles | 20:14 (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | (kon.) |
Tisková konference k MS U20 | (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Norsko (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: V. Geiger (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - štafeta žien, 4x6 km, Oberhof
Víťaz: Rusko
(2. Nemecko, 3. Česko)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Štartová listina štafety žien:
1. TALIANSKO (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
2. ŠVÉDSKO (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Öbergová)
3. FRANCÚZSKO (Chevalierová, Aymonierová, Braisazová, Bescondová)
4. RUSKO (Pavlovová, Vasiljevová, Kuklinová, Jurlovová-Perchtová)
5. BIELORUSKO (Alimbekavová, Krjuková, Solová, Kručinkinová)
6. NÓRSKO (Brun-Lieová, Tandrevoldová, Knottenová, Eckhoffová)
7. NEMECKO (Horchlerová, Hildebrandová, Preussová, Herrmannová)
8. UKRAJINA (Žuravoková, Džimová, Semerenková, Merkušinová)
9. ČESKO (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková)
10. RAKÚSKO (Hauserová, Schwaigerová, Innerhoferová, Riederová)
11. POĽSKO (Zbylutová, Hojniszová, Pitońová, Żuková)
12. ŠVAJČIARSKO (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, Meinenová)
13. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
14. SLOVENSKO (I. Fialková, P. Fialková, Poliaková, Kuzminová)
15. ESTÓNSKO (Tomingasová, Talihärmová, Gaimová, Lehtlová)
16. KANADA (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
17. FÍNSKO (Lehtonenová, Toivanenová, Minkkinenová, Mäkäräinenová)
18. JAPONSKO (Tačizakiová, Maedová, Hačisuková, Tanaková)
19. ČÍNA (Tchang, Čang, Meng, Čchu)
20. BULHARSKO (Kadevová, Jordanovová, Todorovová, Stojanovová)
21. JUŽNÁ KÓREA (Frolinová, Mun, Ko, Hwang)
22. SLOVINSKO (Pojeová, Klemenčičová, Zadravecová, Einfaltová)
1. TALIANSKO (Vittozziová, Gontierová, Runggaldierová, Sanfilippová)
2. ŠVÉDSKO (Perssonová, Brorssonová, Magnussonová, Öbergová)
3. FRANCÚZSKO (Chevalierová, Aymonierová, Braisazová, Bescondová)
4. RUSKO (Pavlovová, Vasiljevová, Kuklinová, Jurlovová-Perchtová)
5. BIELORUSKO (Alimbekavová, Krjuková, Solová, Kručinkinová)
6. NÓRSKO (Brun-Lieová, Tandrevoldová, Knottenová, Eckhoffová)
7. NEMECKO (Horchlerová, Hildebrandová, Preussová, Herrmannová)
8. UKRAJINA (Žuravoková, Džimová, Semerenková, Merkušinová)
9. ČESKO (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková)
10. RAKÚSKO (Hauserová, Schwaigerová, Innerhoferová, Riederová)
11. POĽSKO (Zbylutová, Hojniszová, Pitońová, Żuková)
12. ŠVAJČIARSKO (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Häckiová, Meinenová)
13. USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
14. SLOVENSKO (I. Fialková, P. Fialková, Poliaková, Kuzminová)
15. ESTÓNSKO (Tomingasová, Talihärmová, Gaimová, Lehtlová)
16. KANADA (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
17. FÍNSKO (Lehtonenová, Toivanenová, Minkkinenová, Mäkäräinenová)
18. JAPONSKO (Tačizakiová, Maedová, Hačisuková, Tanaková)
19. ČÍNA (Tchang, Čang, Meng, Čchu)
20. BULHARSKO (Kadevová, Jordanovová, Todorovová, Stojanovová)
21. JUŽNÁ KÓREA (Frolinová, Mun, Ko, Hwang)
22. SLOVINSKO (Pojeová, Klemenčičová, Zadravecová, Einfaltová)
Viktor Kalinács