Rakousko – Čile 24:32 (kon.) | Rusko – Korea 34:27 (kon.) | Nórsko – Saudská Arábia 40:21 (kon.)
Nemecko – Brazília 34:21 (kon.) | Dánsko – Tunisko 36:22 (kon.) | Francúzsko – Srbsko 32:21 (kon.)
Rakousko
24:32 (15:14)
Čile
cz Sobota 12.01.2019, 15:00 • Jyske Bank Boxen, Herning (DEN) • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina C

Rakousko – Chile 24:32 (15:14)

Nejvíce branek: Weber 6/1, Bilyk 5, Zeiner 4 – Feuchtmann 9/1, Feuchtmann 6, Ceballos 6. Rozhodčí: Raouf Gasmi a Karim Gasmi (oba FRA). Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 6:5. (16:57:05)

Nejlepší hráč zápasu

Erwin Feuchtmann (CHI) 9 gólů, 14 střel, 64,0%

Erwin Feuchtmann dovedl Chile devíti góly k senzačnímu vítězství nad Rakouskem, které sice v závěru prvního poločasu předvedlo senzační obrat, jenže po přestávce se střelecky hodně trápilo a Bozovic snad během tří minut třikrát orazítkoval levou tyč, což mluví samo za sebe. Oba týmy mají na kontě dva body. Konečný výsledek. Rakousko 24 Chile 32.

Konec zápasu. (24:32)
    60
    Sebastián Ceballos udělal tečku za dnešním zápase, když se prosadil střelou z levého křídla. Chile vítězí! (24:32)
    60
    Gól vstřelil tým Rakousko (Lukas Herburger). (24:31)

60
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta. (23:31)

60
    Obrovské překvapení zápasu je na spadnutí a Chile mohlo skórovat znovu, tentokrát ale o míč přišlo. (23:31)
    59
    Emil Feuchtmann parádní střelou z dálky těsně nad zemí zamířil k pravé tyči a Chile vede v závěru 31:23! (23:31)
    59
    Gerald Zeiner se mezi dvěma protihráči protáhl do brankoviště a poté už mu nedělalo problém zavěsit k levé tyči. (23:30)
    58
    Emil Feuchtmann si naskočil na ose hřiště do vzduchu a nad hlavou rakouského brankáře zamířil pod břevno. (22:30)
    58
    Rakousko vybojovalo míč a po dlouhém kolmém pasu skóroval k pravé tyči brány Lukas Herburger. (22:29)

57
    Frimmel mohl rychle zareagovat, jenže jeho střela z osy hřiště zamířila nad chilskou bránu! (21:29)
    57
    Gól vstřelil tým Chile (Emil Feuchtmann). (21:29)

56
    Romas Kirveliavicius fauloval na pravé straně obranné poloviny hřiště a byl podruhé v řadě vyloučen na dvě minuty. (21:28)
    55
    Gerald Zeiner se dokázal prosadit střelou z pravého křídla a ukončil dlouhé čekání Rakouska na gól. (21:28)
    55
    Javier Frelijj skončil sice v brankovišti na zemi, přesto ale dokázal míč vpádu poslat k levé tyči. (20:28)

55
    Rakousko si vyžádalo oddechový čas a poslední gól vstřelilo před pěti minutami. Naši sousedé by se drželi na dostřel, to by ale Bozovic nesměl třikrát trefit tyč. (20:27)

54
    Trenér rakouského týmu už se zdrží za hlavu, protože Bozovic střelou o zem z pravého křídla orazítkoval potřetí během pár okamžiků vzdálenější levou tyč! Rakousko je zakleté. (20:27)