Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:1, 0:0, 2:0 - N 0:1)
Piráti Chomutov
cz Sobota 12.01.2019, 16:00 • Tipsport aréna (Holešovice) • ELIOD Extraliga dorostu (CZ)

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a příště na počtenou! (18:19:56)

Velmi vyrovnané utkání, Sparta i když hrála spoustu oslabení, dokázala utkání přetočit na svou stranu. Obrovsky cenné a důležité body. Ve druhé třetině přestála několik oslabení, ve třetí trochu nečekaně také, čekalo se, že si dá pozor, avšak byla opět hodně vylučovaná. Jenže všechno vydržela, ubránila a pak sama udeřila. Náleží jí tedy tři body. Chomutov si odváží jeden za vítězství v prodloužení.

61:17
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., hrubost).

61:17
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti však střílí branku v prodloužení, byli velmi efektivní a prodloužení strhli na svou stranu střelou k pravé tyči pod vyrážečku. Autorem branky je FILIP DÖRING. Bez asistence.

60:57
    Sparta v prodloužení aktivnější, ofenzivnější.

60:34
    Broš v další šanci, mohl vstřelit svůj druhý gól v mači, ale přestřelil branku.

60:01

Velmi vyhecované utkání o důležité body.Sparta ho zvládla lépe a po přežití několika oslabení sama udeřila a naklonila mísu s body na svou stranu.

Konec třetí třetiny.

59:59
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., napadení).

59:55
    Toto už Sparta kontroluje.

59:38
    Severočeši měli puk před brankou, motal se v brankovišti, ale Krbeček a obrana dokázali černou hmotu odklidit do bezpečí.

59:22
    Hosté v šesti hráčích.

Oddechový čas pro hosty.

59:17
    Piráti se těžko dostávají na kotouč, Sparta to hraje chytře. Už jen chvilka jí zbývá, drží vedení 2:1.

57:50
    Dobrý presink domácích, nenechají hosty vyjet z obranného pásma.

57:08

56:32
    Pozor Sparta se musela bránit při vlastní přesilovce, zvládla to.

Jan Volf

Góly a asistencie: 44. Krupička, 54. Broš (Mácha) – 11. Němec (Štefančík, Spudich), 62. Döring

HC Sparta Praha: Krbeček (Dlouhý) – Tomov, Brůna, Ludvík, Ducháč, Menzel – Broš, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, R. Němec, M. Vitouch, Výkruta
    Piráti Chomutov: Malant (Ciple) – Š. Němec, Perný, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring, Rindoš

Rozhodca: Vidim – Gregar, Hána