Havířov – Chomutov 3:1 (kon.) | Hradec Králové – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Olomouc – K. Vary 3:6 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Třinec – Plzeň 2:0 (kon.)
Vsetín – Liberec 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 5:4 (3:1 po s.n.) | Sparta Praha – Salzburg 3:4 (po pr.)
Přerov – Jihlava 2:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
cz Sobota 12.01.2019, 12:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 11. kolo

Pro dnešek je to z havlíčkobrodské Kotliny vše. Děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou.

Konečný výsledek dorostenecké nadstavby – skupina D
    Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4
    (14:24:06)

Je za námi další utkání juniorské nadstavby, když v souboji dvou Bruslařských klubů uspěl Havlíčkův Brod, který přetlačil Mladou Boleslav v prodloužení. Domácí tým si v první třetině vystřílel dvoubrankový náskok, který držel, až do samotné třetí části. V ní dokázala Škodovka smazat deficit, a tak rozhodlo prodloužení. V jeho polovině přiřkl druhý bod Havlíčkovu Brodu Tomáš Kulhánek.

62:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí tým přetavil svůj tlak v rozhodující gól! TOMÁŠ KULHÁNEK si vyměnil kotouč s Jakubem Petržilkou, který mu ho ihned vrátil mezi kruhy. Útočník si ho rychle zpracoval a poslal za přesouvajícího se Zeithamla! Asistence: Jakub Petržilka.

62:20
    Petržilka nahrál na rozjetého Kulhánka, které krouží v útočné třetině.

61:42
    Havlíčkobrodští se drží na puku, když získali útočné pásmo.

60:50
    Marek Tecl mohl dovršit hattrick, ale jeho vytočení před brankou na poslední chvíli zastavil špičkou betonu Zeithaml!

60:23
    Pejchal přenechal Teclovi, ten ale nenašel svého spoluhráče.

60:01

Třetí třetina patřila Mladé Boleslav, která byla za svoji trpělivost odměněna dvěma góly. Obě branky padly v rozmezí pěti minut. Nejprve se v přesilovce trefil Petr Foerster a potom nachytal gólmana Havlíčkova Brodu Jan Grim. Po krátké pauze následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50
    Na druhé straně vyhodnotil stejnou situaci i domácí gólman, jenž přerušil hru u pravé tyče.

59:36
    Mladá Boleslav se ocitla jen na chvíli před Králem, ale hra rychle směruje na druhou stranu. Zeithaml po nahození podržel puk v lapačce.

59:11
    Domácí jsou v pásmu, kde zaměstnávají obranu Škodovky, která se drží výborně.

58:51
    Zeithaml si pohlídal prostor u pravé tyče.

58:38
    Puk se ocitl po souboji hokejek mezi diváky, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

58:15
    Petržilka nevyhodil, nicméně domácí jsou u puku.

57:59
    Rychlý průnik Vojtěcha Holendy po pravé straně. Domácí hráč byl stínován soupeřem, ale i tak nahrnul kotouč na Zeithamla.

Štěpán Ondráček

Góly a asistencie: 2. Tecl (Cachnín, Dudycha), 11. Tecl (Cachnín, Kulhánek), 63. Kulhánek (Petržilka) – 48. Foerster (Dotter, Grim), 53. Grim (Klikorka, Foerster)

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Dvořák, Pejchal, Horák, Marek, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Hromádka, Holenda, Švec – Petržilka, Pártl
    BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška (A), Přenosil, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), Grim (C), Moravčík, Šíma

Rozhodca: Tomáš Horák – Michal Zíka, Václav Kubíček