Litoměřice – Kladno 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 0:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:2 (kon.)
Vsetín – Motor ČB 3:2 (kon.) | Jihlava – Slavia 3:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:3, 1:0, 1:2)
Rytíři Kladno
cz Sobota 12.01.2019, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga (CZ) • 45. kolo

Posledních pět minut zápasu bylo strhujících. Je až neuvěřitelné že se domácím nepodařilo vstřelit žádnou branku. Nejlepším Hráčem hostů je vyhlášen Adam Brízgala, u domácích je to Jaroslav Dvořák. Tímto se s Vámi loučím, na počtenou! (19:25:28)

58:54 Tomáš REDLICH - 2:5

58:54
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Prázdnou branku strefuje po velké snaze TOMÁŠ REDLICH. Asistence: Ladislav Zikmund, Patrik Machač.

58:32
    Rytíři nejsou schopni strefit prázdnou branku. Domácí kapitán si teď vyřizuje něco pěkně zblízka s jedním z kladenských hráčů.

57:35
    Rytíři se skvěle brání.

56:50
    Domácí hrají za vlastní bránou, teď vyráží do útoku.

55:54
    Kališníci stále v útoku. Jeden z hostů je bez hokejky.

55:30
    domácí nastupují bez brankáře!

55:30
    Oddechový čas pro domácí.

55:05
    Puk mimo kluziště. Vhazuje se ve středním pásmu.

54:32
    Stadion se musel teď bránit, nyní ale opět míří do útoku.

54:06
    Opět nepříjemná střela a opět Brízgalův skvělý zákrok.

53:41
    Brízgala opět musel zasahovat. Zakázané uvolnění Kladna.

52:23
    Kladno se dostalo do útočné třetiny, ale tam nic nepředvedlo a nyní se míří ukázat kališníci.

51:58
    Litoměřice teď vyvíjejí obrovský tlak na branku. Adam Brízgala zatím chrání svojí svatyni.
    49:32 Jaroslav DVOŘÁK - 2:4

49:32
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    JAROSLAV DVOŘÁK bleskově odpovídá a snižuje opět na dvoubrankový rozdíl. Asistence: Otakar Šik, Adam Rulík.

Kateřina Kubatková

Góly a asistencie: 27. Strejček, 50. J. Dvořák (Šik, A. Rulík) – 3. J. Říha (T. Kaut), 17. Nash (J. Říha, J. Strnad), 19. Zikmund (Jelínek, Veber), 50. Machač (Nash, J. Strnad), 59. Redlich (Zikmund, Machač)

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (20. Tomáš Král) – Pavlas, Marcel, T. Kvapil, Strejček, Jebavý, A. Rulík, Dluhoš – M. Kadlec, J. Kloz, Jánský – J. Dvořák, Jícha, Kantner – Eret, Šik, Pour – Sklenář, Matějček, Jirásek.
    Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Nash, Veber, Lakos, Svedlund, J. Říha, P. Hořava, Kehar – J. Strnad, Vampola, Vildumetz – Redlich, T. Kaut, Kružík – Jelínek, Machač, Zikmund – O. Bláha.

Rozhodca: Souček, Ondráček – Hejl, Podrazil